Bahnhof in Calw
Bischofstrasse 10,
75365Calw
The next departure is direction Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw.
Route:
-
ZOB, Calw
-
Linde, Calw 08:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 08:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 08:52:00
-
Bauknecht, Calw 08:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 08:56:00
Route:
-
Calw
-
Hirsau 08:52:00
-
Bad Liebenzell 08:57:00
-
Monbach-Neuhausen 09:04:00
-
Unterreichenbach 09:07:00
-
Pforzheim-Weißenstein 09:13:00
-
Brötzingen Mitte 09:17:00
-
Pforzheim Maihälden 09:18:00
-
Pforzheim Hbf 09:22:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 08:56:00
-
Amtsgericht, Calw 08:57:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 09:00:00
-
Wimberg Lauber, Calw 09:01:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 09:02:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 09:03:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 09:03:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 09:04:00
-
Altburg Lamm, Calw 09:05:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 09:08:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 09:09:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 09:19:00
-
Calmbach Birkenhof/Bahnhof, Bad Wildbad 09:20:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 09:20:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 09:22:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 09:24:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 09:29:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 09:31:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 09:32:00
-
Rathaus, Höfen an der Enz 09:36:00
-
Hindenburgstr., Höfen an der Enz 09:37:00
-
Eyachbrücke, Neuenbürg 09:39:00
-
Dreimarkstein, Dobel 09:44:00
-
Waldklinik, Dobel 09:46:00
-
Ortsmitte, Dobel 09:47:00
-
Birkengrund, Dobel 09:48:00
-
Eichenwaldstraße, Bad Herrenalb 09:52:00
-
Ev. Akademie, Bad Herrenalb 09:53:00
-
Alte Dobler Str., Bad Herrenalb 09:54:00
-
Hotel Post, Bad Herrenalb 09:54:00
-
Kurhaus, Bad Herrenalb 09:55:00
-
Post, Bad Herrenalb 09:56:00
-
Bahnhof, Bad Herrenalb 09:59:00
Route:
-
Calw
-
Bad Teinach-Neubulach 09:11:00
-
Wildberg(Württ) 09:21:00
-
Nagold 09:28:00
-
Nagold Stadtmitte 09:30:00
-
Nagold-Steinberg 09:32:00
-
Nagold-Iselshausen 09:33:00
-
Hochdorf(b Horb) 09:39:00
-
Eutingen Nord 09:42:00
-
Horb 09:56:00
-
Mühlen(b Horb) 10:02:00
-
Eyach 10:07:00
-
Bieringen 10:12:00
-
Rottenburg(Neckar) 10:18:00
-
Kiebingen 10:22:00
-
Tübingen Hbf 10:29:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 09:13:00
-
Amtsgericht, Calw 09:14:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 09:17:00
-
Wimberg Lauber, Calw 09:18:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 09:19:00
-
Wimberg Festplatz, Calw 09:19:00
-
Wimberg Morof-Otto-Göhner-Str., Calw 09:19:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 09:19:00
-
Wimberg Windhof, Calw 09:20:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 09:22:00
-
Alzenberg Höhenring, Calw 09:22:00
-
Alzenberg Postackerweg, Calw 09:22:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 09:23:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 09:24:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 09:25:00
-
Altburg Lamm, Calw 09:26:00
-
Speßhardt, Calw 09:28:00
-
Speßhardt Friedhof, Calw 09:28:00
-
Weltenschwann, Calw 09:29:00
-
Altburg Weltenschwanner Str., Calw 09:31:00
-
Altburg Lamm, Calw 09:32:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 09:34:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 09:34:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 09:35:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 09:35:00
-
Alzenberg Postackerweg, Calw 09:35:00
-
Alzenberg Höhenring, Calw 09:35:00
-
Wimberg Windhof, Calw 09:37:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 09:37:00
-
Wimberg Morof-Otto-Göhner-Str., Calw 09:37:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 09:37:00
-
Wimberg Lauber, Calw 09:38:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 09:39:00
-
Amtsgericht, Calw 09:42:00
-
Brühl, Calw 09:43:00
-
ZOB, Calw 09:45:00
-
Linde, Calw 09:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 09:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 09:52:00
-
Bauknecht, Calw 09:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 09:56:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Linde, Calw 09:22:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 09:23:00
-
Steckenäckerle, Calw 09:24:00
-
Bauknecht, Calw 09:25:00
-
Kimmichwiesen, Calw 09:26:00
-
Stammheim Mörikestr., Calw 09:28:00
-
Stammheim Grundschule, Calw 09:29:00
-
Stammheim Rathaus, Calw 09:30:00
-
Stammheim Gänsäcker, Calw 09:31:00
-
Stammheim Sperlingweg, Calw 09:32:00
-
Stammheim Netto-Markt, Calw 09:33:00
-
Holzbronn Bildhaus, Calw 09:38:00
-
Holzbronn Stiegelwiesen, Calw 09:39:00
-
Holzbronn Dorfplatz, Calw 09:40:00
-
Holzbronn Kreuzpfad, Calw 09:41:00
-
Gültlingen Volksbank, Wildberg (Württ) 09:44:00
-
Gültlingen Deckenpfronner Straße, Wildberg (Württ) 09:45:00
-
Rathaus, Deckenpfronn 09:50:00
-
Tübinger Straße, Deckenpfronn 09:51:00
-
Siemensstraße, Deckenpfronn 09:52:00
-
Oberjesingen Calwer Straße, Herrenberg 09:55:00
-
Oberjesingen Zaberstraße, Herrenberg 09:56:00
-
Kuppingen Albrecht-Haut-Gasse, Herrenberg 09:58:00
-
Kuppingen Jennerstraße, Herrenberg 09:59:00
-
Affstätt Kirche, Herrenberg 10:01:00
-
Affstätt Nelkenstraße, Herrenberg 10:02:00
-
Mühlweg, Herrenberg 10:04:00
-
Kalkofenstraße, Herrenberg 10:06:00
-
Reinhold-Schick-Platz, Herrenberg 10:08:00
-
Bahnhof/ZOB, Herrenberg 10:14:00