Bahnhof in Calw
Bischofstrasse 10,
75365Calw
The next departure is direction Pforzheim Hbf.
Route:
-
Calw
-
Hirsau 09:52:00
-
Bad Liebenzell 09:57:00
-
Monbach-Neuhausen 10:04:00
-
Unterreichenbach 10:07:00
-
Pforzheim-Weißenstein 10:13:00
-
Brötzingen Mitte 10:17:00
-
Pforzheim Maihälden 10:18:00
-
Pforzheim Hbf 10:22:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 09:56:00
-
Amtsgericht, Calw 09:57:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 10:00:00
-
Wimberg Lauber, Calw 10:01:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 10:02:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 10:03:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 10:03:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 10:04:00
-
Altburg Lamm, Calw 10:05:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 10:08:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 10:09:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 10:19:00
-
Calmbach Birkenhof/Bahnhof, Bad Wildbad 10:20:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 10:20:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 10:22:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 10:24:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 10:29:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 10:31:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 10:32:00
-
Rathaus, Höfen an der Enz 10:36:00
-
Hindenburgstr., Höfen an der Enz 10:37:00
-
Eyachbrücke, Neuenbürg 10:39:00
-
Dreimarkstein, Dobel 10:44:00
-
Waldklinik, Dobel 10:46:00
-
Ortsmitte, Dobel 10:47:00
-
Birkengrund, Dobel 10:48:00
-
Eichenwaldstraße, Bad Herrenalb 10:52:00
-
Ev. Akademie, Bad Herrenalb 10:53:00
-
Alte Dobler Str., Bad Herrenalb 10:54:00
-
Hotel Post, Bad Herrenalb 10:54:00
-
Kurhaus, Bad Herrenalb 10:55:00
-
Post, Bad Herrenalb 10:56:00
-
Bahnhof, Bad Herrenalb 10:59:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Linde, Calw 10:01:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 10:02:00
-
Steckenäckerle, Calw 10:03:00
-
Bauknecht, Calw 10:04:00
-
Heumaden Bundesstraße, Calw 10:05:00
-
Starenweg, Althengstett 10:07:00
-
Lamm, Althengstett 10:08:00
-
Kirche, Althengstett 10:09:00
-
Rathaus, Althengstett 10:10:00
-
Bahnhof, Althengstett 10:11:00
-
Calwer Straße, Ostelsheim 10:15:00
-
Dätzingen Rathaus, Grafenau (Württ) 10:18:00
-
Dätzingen Kreuzstraße, Grafenau (Württ) 10:20:00
-
Schafhausen Würmbrücke, Weil der Stadt 10:22:00
-
Grabenstraße, Weil der Stadt 10:25:00
-
Stadtgarten, Weil der Stadt 10:26:00
-
Bahnhof, Weil der Stadt 10:29:00
Route:
-
Calw
-
Bad Teinach-Neubulach 10:11:00
-
Wildberg(Württ) 10:21:00
-
Nagold 10:28:00
-
Nagold Stadtmitte 10:33:00
-
Nagold-Steinberg 10:34:00
-
Nagold-Iselshausen 10:36:00
-
Hochdorf(b Horb) 10:42:00
-
Eutingen Nord 10:54:00
-
Horb 11:06:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 10:13:00
-
Amtsgericht, Calw 10:14:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 10:17:00
-
Wimberg Lauber, Calw 10:18:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 10:19:00
-
Wimberg Festplatz, Calw 10:19:00
-
Wimberg Morof-Otto-Göhner-Str., Calw 10:19:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 10:19:00
-
Wimberg Windhof, Calw 10:20:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 10:22:00
-
Alzenberg Höhenring, Calw 10:22:00
-
Alzenberg Postackerweg, Calw 10:22:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 10:23:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 10:24:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 10:25:00
-
Altburg Lamm, Calw 10:26:00
-
Speßhardt, Calw 10:28:00
-
Speßhardt Friedhof, Calw 10:28:00
-
Weltenschwann, Calw 10:29:00
-
Altburg Weltenschwanner Str., Calw 10:31:00
-
Altburg Lamm, Calw 10:32:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 10:34:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 10:34:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 10:35:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 10:35:00
-
Alzenberg Postackerweg, Calw 10:35:00
-
Alzenberg Höhenring, Calw 10:35:00
-
Wimberg Windhof, Calw 10:37:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 10:37:00
-
Wimberg Morof-Otto-Göhner-Str., Calw 10:37:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 10:37:00
-
Wimberg Lauber, Calw 10:38:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 10:39:00
-
Amtsgericht, Calw 10:42:00
-
Brühl, Calw 10:43:00
-
ZOB, Calw 10:45:00
-
Linde, Calw 10:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 10:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 10:52:00
-
Bauknecht, Calw 10:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 10:56:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 10:28:00
-
Hirsau St. Aurelius, Calw 10:31:00
-
Hirsau Liebenzeller Straße, Calw 10:32:00