Bahnhof in Calw
Bischofstrasse 10,
75365Calw
The next departure is direction ZOB, Calw.
Route:
-
ZOB, Calw
-
Bahnhofstraße, Calw 10:33:00
-
Alter Bahnhof, Calw 10:34:00
-
Tanneneck, Calw 10:36:00
-
Kentheim Candidusstr., Bad Teinach-Zavelstein 10:38:00
-
Bahnhof Bad Teinach/Neubulach, Bad Teinach-Zavelst 10:40:00
-
Bad Teinach Badstr., Bad Teinach-Zavelstein 10:45:00
-
Rötenbach Zettelberg, Bad Teinach-Zavelstein 10:50:00
-
Rötenbach Kirche, Bad Teinach-Zavelstein 10:51:00
-
Rötenbach Kreuzung Emberger, Bad Teinach-Zavelstei 10:52:00
-
Rötenbach Auf der Haardt, Bad Teinach-Zavelstein 10:54:00
-
Zavelstein Felsengrund, Bad Teinach-Zavelstein 10:56:00
-
Zavelstein Feuersee, Bad Teinach-Zavelstein 10:58:00
-
Zavelstein Schulstr., Bad Teinach-Zavelstein 10:59:00
-
Sommenhardt Sonnenhof, Bad Teinach-Zavelstein 11:02:00
-
Lützenhardt Birkenwaldstraße, Bad Teinach-Zavelste 11:04:00
-
Sommenhardt Molkerei, Bad Teinach-Zavelstein 11:05:00
-
Sommenhardt Nagoldtalstr., Bad Teinach-Zavelstein 11:06:00
-
Bahnhof Bad Teinach/Neubulach, Bad Teinach-Zavelst 11:11:00
-
Kentheim Candidusstr., Bad Teinach-Zavelstein 11:13:00
-
Tanneneck, Calw 11:15:00
-
Alter Bahnhof, Calw 11:17:00
-
Bahnhofstraße, Calw 11:18:00
-
ZOB, Calw 11:21:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Linde, Calw 10:33:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 10:35:00
-
Steckenäckerle, Calw 10:37:00
-
Bauknecht, Calw 10:38:00
-
Kimmichwiesen, Calw 10:39:00
-
Stammheim Mörikestr., Calw 10:40:00
-
Stammheim Grundschule, Calw 10:41:00
-
Stammheim Rathaus, Calw 10:42:00
-
Kirchberg, Gechingen 10:48:00
-
Im Gailer, Gechingen 10:49:00
-
Rathaus, Gechingen 10:50:00
-
Bergwald, Gechingen 10:51:00
-
Dachtel Bergsiedlung (Keplerstraße), Aidlingen 10:54:00
-
Dachtel Bergsiedlung, Aidlingen 10:55:00
-
Dachtel Backhaus, Aidlingen 10:56:00
-
Deufringen Rathaus, Aidlingen 11:00:00
-
Deufringen Aidlinger Straße, Aidlingen 11:01:00
-
Hermann-Hesse-Straße, Aidlingen 11:03:00
-
Katholische Kirche, Aidlingen 11:04:00
-
Rathaus, Aidlingen 11:05:00
-
Furthmühle, Aidlingen 11:06:00
-
Diakonissenmutterhaus, Aidlingen 11:08:00
-
Dagersheim Aidlinger Straße, Böblingen 11:11:00
-
Dagersheim Hauptstraße, Böblingen 11:12:00
-
Dagersheim Haus der Vereine, Böblingen 11:13:00
-
Calwer Straße (Hulb), Böblingen 11:16:00
-
Calwer Straße, Böblingen 11:18:00
-
Böblingen 11:23:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Linde, Calw 10:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 10:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 10:52:00
-
Bauknecht, Calw 10:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 10:56:00
Route:
-
Calw
-
Hirsau 10:52:00
-
Bad Liebenzell 10:57:00
-
Monbach-Neuhausen 11:04:00
-
Unterreichenbach 11:07:00
-
Pforzheim-Weißenstein 11:13:00
-
Brötzingen Mitte 11:17:00
-
Pforzheim Maihälden 11:18:00
-
Pforzheim Hbf 11:22:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 10:56:00
-
Amtsgericht, Calw 10:57:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 11:00:00
-
Wimberg Lauber, Calw 11:01:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 11:02:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 11:03:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 11:03:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 11:04:00
-
Altburg Lamm, Calw 11:05:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 11:08:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 11:09:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 11:19:00
-
Calmbach Birkenhof/Bahnhof, Bad Wildbad 11:20:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 11:20:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 11:22:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 11:24:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 11:29:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 11:31:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 11:32:00
-
Rathaus, Höfen an der Enz 11:36:00
-
Hindenburgstr., Höfen an der Enz 11:37:00
-
Eyachbrücke, Neuenbürg 11:39:00
-
Dreimarkstein, Dobel 11:44:00
-
Waldklinik, Dobel 11:46:00
-
Ortsmitte, Dobel 11:47:00
-
Birkengrund, Dobel 11:48:00
-
Eichenwaldstraße, Bad Herrenalb 11:52:00
-
Ev. Akademie, Bad Herrenalb 11:53:00
-
Alte Dobler Str., Bad Herrenalb 11:54:00
-
Hotel Post, Bad Herrenalb 11:54:00
-
Kurhaus, Bad Herrenalb 11:55:00
-
Post, Bad Herrenalb 11:56:00
-
Bahnhof, Bad Herrenalb 11:59:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Linde, Calw 11:01:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 11:02:00
-
Steckenäckerle, Calw 11:03:00
-
Bauknecht, Calw 11:04:00
-
Heumaden Bundesstraße, Calw 11:05:00
-
Starenweg, Althengstett 11:07:00
-
Lamm, Althengstett 11:08:00
-
Kirche, Althengstett 11:09:00
-
Rathaus, Althengstett 11:10:00
-
Bahnhof, Althengstett 11:11:00
-
Calwer Straße, Ostelsheim 11:15:00
-
Dätzingen Rathaus, Grafenau (Württ) 11:18:00
-
Dätzingen Kreuzstraße, Grafenau (Württ) 11:20:00
-
Schafhausen Würmbrücke, Weil der Stadt 11:22:00
-
Grabenstraße, Weil der Stadt 11:25:00
-
Stadtgarten, Weil der Stadt 11:26:00
-
Bahnhof, Weil der Stadt 11:29:00