Bahnhof in Calw
Bischofstrasse 10,
75365Calw
The next departure is direction Pforzheim Hbf.
Route:
-
Calw
-
Hirsau 10:52:00
-
Bad Liebenzell 10:57:00
-
Monbach-Neuhausen 11:04:00
-
Unterreichenbach 11:07:00
-
Pforzheim-Weißenstein 11:13:00
-
Brötzingen Mitte 11:17:00
-
Pforzheim Maihälden 11:18:00
-
Pforzheim Hbf 11:22:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 10:56:00
-
Amtsgericht, Calw 10:57:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 11:00:00
-
Wimberg Lauber, Calw 11:01:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 11:02:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 11:03:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 11:03:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 11:04:00
-
Altburg Lamm, Calw 11:05:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 11:08:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 11:09:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 11:19:00
-
Calmbach Birkenhof/Bahnhof, Bad Wildbad 11:20:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 11:20:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 11:22:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 11:24:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 11:29:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 11:31:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 11:32:00
-
Rathaus, Höfen an der Enz 11:36:00
-
Hindenburgstr., Höfen an der Enz 11:37:00
-
Eyachbrücke, Neuenbürg 11:39:00
-
Dreimarkstein, Dobel 11:44:00
-
Waldklinik, Dobel 11:46:00
-
Ortsmitte, Dobel 11:47:00
-
Birkengrund, Dobel 11:48:00
-
Eichenwaldstraße, Bad Herrenalb 11:52:00
-
Ev. Akademie, Bad Herrenalb 11:53:00
-
Alte Dobler Str., Bad Herrenalb 11:54:00
-
Hotel Post, Bad Herrenalb 11:54:00
-
Kurhaus, Bad Herrenalb 11:55:00
-
Post, Bad Herrenalb 11:56:00
-
Bahnhof, Bad Herrenalb 11:59:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 10:58:00
-
Hirsau St. Aurelius, Calw 11:01:00
-
Hirsau Liebenzeller Straße, Calw 11:02:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Linde, Calw 11:01:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 11:02:00
-
Steckenäckerle, Calw 11:03:00
-
Bauknecht, Calw 11:04:00
-
Heumaden Bundesstraße, Calw 11:05:00
-
Starenweg, Althengstett 11:08:00
-
Lamm, Althengstett 11:09:00
-
Kirche, Althengstett 11:09:00
-
Rathaus, Althengstett 11:11:00
-
Neuhengstett Bundesstraße, Althengstett 11:14:00
-
Grabenstraße, Weil der Stadt 11:22:00
-
Stadtgarten, Weil der Stadt 11:23:00
-
Bahnhof, Weil der Stadt 11:25:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Linde, Calw 11:06:00
-
CCC, Calw 11:07:00
-
Freie ev. Schule, Calw 11:09:00
-
Landratsamt, Calw 11:10:00
-
EnCW, Calw 11:11:00
-
Akademie Neufang, Calw 11:15:00
-
Edeka, Calw 11:16:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 11:19:00
Route:
-
Calw
-
Bad Teinach-Neubulach 11:11:00
-
Wildberg(Württ) 11:21:00
-
Nagold 11:28:00
-
Nagold Stadtmitte 11:30:00
-
Nagold-Steinberg 11:32:00
-
Nagold-Iselshausen 11:33:00
-
Hochdorf(b Horb) 11:40:00
-
Eutingen Nord 11:42:00
-
Horb 11:56:00
-
Mühlen(b Horb) 12:02:00
-
Eyach 12:07:00
-
Bieringen 12:12:00
-
Rottenburg(Neckar) 12:18:00
-
Kiebingen 12:22:00
-
Tübingen Hbf 12:29:00