Bahnhof in Calw
Am Tälesbach 4,
75365Calw
The next departure is direction Pforzheim Hbf.
Route:
-
Hirsau
-
Bad Liebenzell 08:57:00
-
Monbach-Neuhausen 09:04:00
-
Unterreichenbach 09:07:00
-
Pforzheim-Weißenstein 09:13:00
-
Brötzingen Mitte 09:17:00
-
Pforzheim Maihälden 09:18:00
-
Pforzheim Hbf 09:22:00
Route:
-
Hirsau
-
Calw 09:07:00
-
Bad Teinach-Neubulach 09:11:00
-
Wildberg(Württ) 09:21:00
-
Nagold 09:28:00
-
Nagold Stadtmitte 09:30:00
-
Nagold-Steinberg 09:32:00
-
Nagold-Iselshausen 09:33:00
-
Hochdorf(b Horb) 09:39:00
-
Eutingen Nord 09:42:00
-
Horb 09:56:00
-
Mühlen(b Horb) 10:02:00
-
Eyach 10:07:00
-
Bieringen 10:12:00
-
Rottenburg(Neckar) 10:18:00
-
Kiebingen 10:22:00
-
Tübingen Hbf 10:29:00
Route:
-
Hirsau St. Aurelius, Calw
-
Brühl, Calw 09:19:00
-
ZOB, Calw 09:20:00
-
Linde, Calw 09:31:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 09:32:00
-
Steckenäckerle, Calw 09:33:00
-
Bauknecht, Calw 09:34:00
-
Heumaden Bundesstraße, Calw 09:35:00
-
Starenweg, Althengstett 09:36:00
-
Lamm, Althengstett 09:37:00
-
Kirche, Althengstett 09:37:00
-
Rathaus, Althengstett 09:40:00
-
Neuhengstett Bundesstraße, Althengstett 09:42:00
-
Mittelfeld, Simmozheim 09:44:00
-
Ortsmitte, Simmozheim 09:45:00
-
Rahalde, Simmozheim 09:46:00
-
Grabenstraße, Weil der Stadt 09:51:00
-
Stadtgarten, Weil der Stadt 09:52:00
-
Bahnhof, Weil der Stadt 09:55:00
Route:
-
Hirsau St. Aurelius, Calw
-
Hirsau Liebenzeller Straße, Calw 09:41:00
-
Hirsau Kloster, Calw 09:41:00
-
Klinikum NSW, Calw 09:50:00
Route:
-
Hirsau
-
Bad Liebenzell 09:57:00
-
Monbach-Neuhausen 10:04:00
-
Unterreichenbach 10:07:00
-
Pforzheim-Weißenstein 10:13:00
-
Brötzingen Mitte 10:17:00
-
Pforzheim Maihälden 10:18:00
-
Pforzheim Hbf 10:22:00
Route:
-
Hirsau
-
Calw 10:07:00
-
Bad Teinach-Neubulach 10:11:00
-
Wildberg(Württ) 10:21:00
-
Nagold 10:28:00
-
Nagold Stadtmitte 10:33:00
-
Nagold-Steinberg 10:34:00
-
Nagold-Iselshausen 10:36:00
-
Hochdorf(b Horb) 10:42:00
-
Eutingen Nord 10:54:00
-
Horb 11:06:00