Bahnhof in Büchenbach
Untere Bahnhofstrasse ,
91186Büchenbach
The next departure is direction Hartmannshof.
Route:
-
Büchenbach
-
Rednitzhembach 05:16:00
-
Schwabach 05:19:00
-
Schwabach-Limbach 05:21:00
-
Katzwang 05:23:00
-
Reichelsdorfer Keller 05:25:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 05:28:00
-
Nürnberg-Eibach 05:30:00
-
Nürnberg-Sandreuth 05:33:00
-
Nürnberg-Steinbühl 05:35:00
-
Nürnberg Hbf 05:38:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 05:44:00
-
Nürnberg Ostring 05:47:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 05:49:00
-
Nürnberg-Rehhof 05:51:00
-
Nürnberg-Laufamholz 05:52:00
-
Schwaig 05:55:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 05:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 05:59:00
-
Röthenbach-Seespitze 06:01:00
-
Lauf West 06:03:00
-
Lauf(links Pegnitz) 06:05:00
-
Ottensoos 06:09:00
-
Henfenfeld 06:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 06:15:00
-
Happurg 06:18:00
-
Pommelsbrunn 06:21:00
-
Hartmannshof 06:25:00
Route:
-
Büchenbach
-
Rednitzhembach 05:56:00
-
Schwabach 05:59:00
-
Schwabach-Limbach 06:01:00
-
Katzwang 06:03:00
-
Reichelsdorfer Keller 06:05:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 06:08:00
-
Nürnberg-Eibach 06:10:00
-
Nürnberg-Sandreuth 06:13:00
-
Nürnberg-Steinbühl 06:15:00
-
Nürnberg Hbf 06:18:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 06:24:00
-
Nürnberg Ostring 06:27:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 06:29:00
-
Nürnberg-Rehhof 06:31:00
-
Nürnberg-Laufamholz 06:32:00
-
Schwaig 06:35:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 06:37:00
-
Röthenbach-Steinberg 06:39:00
-
Röthenbach-Seespitze 06:41:00
-
Lauf West 06:43:00
-
Lauf(links Pegnitz) 06:45:00
-
Ottensoos 06:49:00
-
Henfenfeld 06:52:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 06:55:00
Route:
-
Büchenbach
-
Rednitzhembach 06:16:00
-
Schwabach 06:19:00
-
Schwabach-Limbach 06:21:00
-
Katzwang 06:23:00
-
Reichelsdorfer Keller 06:25:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 06:28:00
-
Nürnberg-Eibach 06:30:00
-
Nürnberg-Sandreuth 06:33:00
-
Nürnberg-Steinbühl 06:35:00
-
Nürnberg Hbf 06:37:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 06:44:00
-
Nürnberg Ostring 06:47:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 06:49:00
-
Nürnberg-Rehhof 06:51:00
-
Nürnberg-Laufamholz 06:52:00
-
Schwaig 06:55:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 06:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 06:59:00
-
Röthenbach-Seespitze 07:01:00
-
Lauf West 07:03:00
-
Lauf(links Pegnitz) 07:05:00
-
Ottensoos 07:09:00
-
Henfenfeld 07:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 07:15:00
-
Happurg 07:18:00
-
Pommelsbrunn 07:21:00
-
Hartmannshof 07:25:00