Bahnhof in Brühl (Rheinland)
Am Inselweiher 24,
50321Brühl (Rheinland)
The next departure is direction Badorf Phantasialand, Brühl (Rheinland).
Route:
-
Bahnhof, Brühl (Rheinland)
-
Brühl (Rheinland) Mitte 11:00:00
-
Badorf Phantasialand, Brühl (Rheinland) 11:15:00
Route:
-
Brühl
-
Hürth-Kalscheuren 11:10:00
-
Köln Süd 11:15:00
-
Köln West 11:17:00
-
Köln Hbf 11:22:00
Route:
-
Bahnhof, Brühl (Rheinland)
-
Berzdorf Brühler Str., Wesseling 11:14:00
-
Schule, Niederzissen 11:14:00
-
Wesseling (Stadtbahn) 11:20:00
Route:
-
Brühl
-
Sechtem 11:15:00
-
Roisdorf 11:19:00
-
Bonn Hbf 11:25:00
-
Bonn UN Campus 11:29:00
-
Bonn-Bad Godesberg 11:33:00
-
Bonn-Mehlem 11:35:00
-
Rolandseck 11:39:00
-
Oberwinter 11:42:00
-
Remagen 11:46:00
-
Sinzig(Rhein) 11:58:00
-
Bad Breisig 12:01:00
-
Brohl 12:04:00
-
Namedy 12:07:00
-
Andernach 12:11:00
-
Weißenthurm 12:14:00
-
Mülheim-Kärlich 12:18:00
-
Koblenz-Lützel 12:23:00
-
Koblenz Stadtmitte 12:24:00
-
Koblenz Hbf 12:27:00
-
Rhens 12:36:00
-
Spay 12:39:00
-
Boppard Hbf 12:44:00
-
Boppard-Bad Salzig 12:47:00
-
Boppard-Hirzenach 12:51:00
-
St Goar 12:55:00
-
Oberwesel 13:01:00
-
Bacharach 13:05:00
-
Niederheimbach 13:08:00
-
Trechtingshausen 13:12:00
-
Bingen(Rhein) Hbf 13:19:00
-
Bingen(Rhein) Stadt 13:29:00
-
Bingen-Gaulsheim 13:33:00
-
Gau Algesheim 13:36:00
-
Ingelheim 13:39:00
-
Heidesheim(Rheinhess) 13:43:00
-
Uhlerborn 13:45:00
-
Budenheim 13:48:00
-
Mainz-Mombach 13:51:00
-
Mainz Hbf 13:56:00
Route:
-
Brühl
-
Köln Süd 11:21:00
-
Köln Hbf 11:28:00
-
Köln Messe/Deutz 11:34:00
-
Köln-Mülheim 11:38:00
-
Leverkusen Mitte 11:45:00
-
Düsseldorf Hbf 11:59:00
-
Duisburg Hbf 12:12:00
-
Oberhausen-Sterkrade 12:28:00
-
Oberhausen-Holten 12:33:00
-
Dinslaken 12:39:00
-
Voerde(Niederrhein) 12:43:00
-
Friedrichsfeld(Niederrhein) 12:47:00
-
Wesel 12:53:00
Route:
-
Bahnhof, Brühl (Rheinland)
-
Max-Ernst-Museum, Brühl (Rheinland) 11:22:00
-
Kölnstr./Comesstr., Brühl (Rheinland) 11:23:00
-
Brühl (Rheinland) Nord 11:26:00
-
Brühl (Rheinland) Mitte 11:28:00