Stadtmitte in Bretten
Hermann-Beuttenmüller-Strasse ,
75015Bretten
The next departure is direction Karlsruhe Albtalbahnhof.
Route:
-
Bretten Stadtmitte
-
Bretten 11:35:00
-
Rinklingen 11:40:00
-
Dürrenbüchig 11:43:00
-
Wössingen Ost 11:46:00
-
Wössingen 11:47:00
-
Jöhlingen 11:50:00
-
Jöhlingen West 11:51:00
-
Berghausen Hummelberg 11:55:00
-
Grötzingen Oberausstraße 11:57:00
-
Grötzingen 11:58:00
-
Karlsruhe-Durlach 12:02:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 12:03:00
-
Weinweg, Karlsruhe 12:05:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 12:07:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 12:08:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 12:10:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 12:11:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 12:13:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 12:14:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 12:15:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 12:17:00
-
Poststraße, Karlsruhe 12:18:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 12:20:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 12:22:00
Route:
-
Bretten Stadtmitte
-
Gölshausen 11:41:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 11:47:00
-
Zaisenhausen 11:52:00
-
Sulzfeld(Baden) 11:54:00
-
Eppingen 11:59:00
-
Gemmingen 12:04:00
-
Stetten am Heuchelberg 12:08:00
-
Schwaigern(Württ) 12:11:00
-
Heilbronn Hbf 12:21:00
Route:
-
Bretten Rechberg
-
Bretten 11:55:00
-
Diedelsheim 12:04:00
-
Gondelsheim(Baden) 12:06:00
-
Gondelsheim Schlossstadion 12:08:00
-
Helmsheim 12:10:00
-
Heidelsheim 12:12:00
-
Heidelsheim Nord 12:14:00
-
Bruchsal Schlachthof 12:17:00
-
Bruchsal Tunnelstraße 12:19:00
-
Bruchsal 12:22:00
Route:
-
Bretten Stadtmitte
-
Bretten 11:57:00
-
Rinklingen 12:00:00
-
Dürrenbüchig 12:03:00
-
Wössingen Ost 12:06:00
-
Wössingen 12:07:00
-
Jöhlingen 12:10:00
-
Jöhlingen West 12:11:00
-
Berghausen Hummelberg 12:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 12:17:00
-
Grötzingen 12:18:00
-
Karlsruhe-Durlach 12:22:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 12:23:00
-
Weinweg, Karlsruhe 12:25:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 12:27:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 12:28:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 12:30:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 12:31:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 12:33:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 12:34:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 12:35:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 12:37:00
-
Poststraße, Karlsruhe 12:38:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 12:40:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 12:42:00
Route:
-
Stadtmitte, Bretten
-
Edisonstraße, Bretten 11:58:00
-
Rechbergklinik, Bretten 11:59:00
-
Virchowstraße, Bretten 12:01:00
-
St. Johann, Bretten 12:03:00
-
Seniorenheim, Bretten 12:05:00
Route:
-
Bretten Stadtmitte
-
Bretten Wannenweg 12:02:00
-
Bretten Schulzentrum 12:04:00
-
Bretten Kupferhälde 12:05:00
-
Gölshausen 12:07:00
-
Gölshausen Industriegebiet 12:09:00
-
Bauerbach 12:11:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 12:15:00
-
Flehingen 12:17:00
-
Zaisenhausen 12:20:00
-
Sulzfeld(Baden) 12:23:00
-
Eppingen West 12:27:00
-
Eppingen 12:29:00
-
Gemmingen West 12:37:00
-
Gemmingen 12:39:00
-
Stetten am Heuchelberg 12:42:00
-
Schwaigern(Württ) West 12:44:00
-
Schwaigern(Württ) 12:47:00
-
Schwaigern Ost 12:49:00
-
Leingarten West 12:52:00
-
Leingarten Mitte 12:53:00
-
Leingarten 12:54:00
-
Leingarten Ost 12:56:00
-
Böckingen West 12:58:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 13:00:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 13:01:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 13:04:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 13:07:00
-
Heilbronn Rathaus 13:08:00
-
Heilbronn Harmonie 13:10:00
-
Heilbronn Friedensplatz 13:12:00
-
Heilbronn Finanzamt 13:13:00
-
Heilbronn Pfühlpark 13:15:00