Stadtmitte in Bretten
Hermann-Beuttenmüller-Strasse ,
75015Bretten
The next departure is direction Karlsruhe Albtalbahnhof.
Route:
-
Bretten Stadtmitte
-
Bretten 04:41:00
-
Rinklingen 04:45:00
-
Dürrenbüchig 04:48:00
-
Wössingen Ost 04:51:00
-
Wössingen 04:52:00
-
Jöhlingen 04:55:00
-
Jöhlingen West 04:56:00
-
Berghausen Hummelberg 05:00:00
-
Grötzingen Oberausstraße 05:02:00
-
Grötzingen 05:03:00
-
Karlsruhe-Durlach 05:07:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 05:08:00
-
Weinweg, Karlsruhe 05:10:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 05:12:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 05:13:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 05:15:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 05:16:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 05:18:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 05:19:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 05:20:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 05:22:00
-
Poststraße, Karlsruhe 05:23:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 05:25:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 05:27:00
Route:
-
Bretten Stadtmitte
-
Bretten Wannenweg 04:44:00
-
Bretten Schulzentrum 04:46:00
-
Bretten Kupferhälde 04:47:00
-
Gölshausen 04:49:00
-
Gölshausen Industriegebiet 04:51:00
-
Bauerbach 04:53:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 04:56:00
-
Flehingen 04:58:00
-
Zaisenhausen 05:01:00
-
Sulzfeld(Baden) 05:05:00
-
Eppingen West 05:09:00
-
Eppingen 05:11:00
-
Gemmingen West 05:16:00
-
Gemmingen 05:18:00
-
Stetten am Heuchelberg 05:21:00
-
Schwaigern(Württ) West 05:24:00
-
Schwaigern(Württ) 05:25:00
-
Schwaigern Ost 05:26:00
-
Leingarten West 05:29:00
-
Leingarten Mitte 05:31:00
-
Leingarten 05:33:00
-
Leingarten Ost 05:34:00
-
Böckingen West 05:37:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 05:38:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 05:40:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 05:42:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 05:45:00
-
Heilbronn Rathaus 05:46:00
-
Heilbronn Harmonie 05:48:00
-
Heilbronn Friedensplatz 05:50:00
-
Heilbronn Finanzamt 05:51:00
-
Heilbronn Pfühlpark 05:53:00
-
Heilbronn Trappensee 05:59:00
-
Weinsberg West 06:02:00
-
Weinsberg 06:03:00
-
Weinsberg/Ellhofen Gewerbegebiet 06:06:00
-
Ellhofen 06:07:00
-
Sülzbach 06:09:00
-
Sülzbach Schule 06:11:00
-
Willsbach 06:12:00
-
Affaltrach 06:14:00
-
Eschenau(b Heilbronn) 06:16:00
-
Wieslensdorf 06:18:00
-
Scheppach 06:20:00
-
Bretzfeld 06:22:00
-
Bitzfeld 06:24:00
-
Öhringen West 06:27:00
-
Öhringen Hbf 06:29:00
-
Öhringen-Cappel 06:39:00
Route:
-
Bretten Rechberg
-
Bretten-Ruit 05:20:00
-
Knittlingen-Kleinvillars 05:23:00
-
Ölbronn-Dürrn 05:25:00
-
Maulbronn West 05:28:00
-
Ötisheim 05:31:00
-
Mühlacker 05:33:00
-
Mühlacker Rößlesweg 05:43:00
-
Illingen(Württ) 05:46:00
-
Vaihingen(Enz) 05:49:00
-
Sersheim 05:53:00
-
Sachsenheim 05:56:00
-
Ellental 06:00:00
-
Bietigheim-Bissingen 06:03:00
-
Ludwigsburg 06:10:00
-
Stuttgart Hbf 06:29:00
Route:
-
Bretten Stadtmitte
-
Bretten 05:19:00
-
Wössingen Ost 05:26:00
-
Jöhlingen West 05:28:00
-
Karlsruhe-Durlach 05:37:00
-
Karlsruhe Hbf 05:43:00
Route:
-
Bretten Stadtmitte
-
Gölshausen 05:25:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 05:30:00
-
Zaisenhausen 05:36:00
-
Sulzfeld(Baden) 05:39:00
-
Eppingen 05:44:00
-
Gemmingen 05:49:00
-
Stetten am Heuchelberg 05:53:00
-
Schwaigern(Württ) 05:56:00
-
Heilbronn Hbf 06:05:00
Route:
-
Bretten Stadtmitte
-
Bretten 05:31:00
-
Rinklingen 05:37:00
-
Dürrenbüchig 05:40:00
-
Wössingen Ost 05:43:00
-
Wössingen 05:44:00
-
Jöhlingen 05:47:00
-
Jöhlingen West 05:48:00
-
Berghausen Hummelberg 05:52:00
-
Grötzingen Oberausstraße 05:54:00
-
Grötzingen 05:55:00
-
Karlsruhe-Durlach 05:59:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 06:01:00
-
Weinweg, Karlsruhe 06:02:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 06:04:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 06:06:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 06:07:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 06:09:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 06:11:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 06:12:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 06:13:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 06:14:00
-
Poststraße, Karlsruhe 06:16:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 06:17:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 06:20:00
-
Kolpingplatz, Karlsruhe 06:21:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 06:23:00
-
Konzerthaus, Karlsruhe 06:24:00
-
Kongresszentrum, Karlsruhe 06:26:00
-
Philipp-Reis-Straße, Karlsruhe 06:28:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 06:30:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 06:31:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 06:32:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 06:35:00