Stadtmitte in Bretten
Hermann-Beuttenmüller-Strasse ,
75015Bretten
The next departure is direction Karlsruhe Albtalbahnhof.
Route:
-
Bretten Stadtmitte
-
Bretten 09:35:00
-
Rinklingen 09:40:00
-
Dürrenbüchig 09:43:00
-
Wössingen Ost 09:46:00
-
Wössingen 09:47:00
-
Jöhlingen 09:50:00
-
Jöhlingen West 09:51:00
-
Berghausen Hummelberg 09:55:00
-
Grötzingen Oberausstraße 09:57:00
-
Grötzingen 09:58:00
-
Karlsruhe-Durlach 10:02:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 10:03:00
-
Weinweg, Karlsruhe 10:05:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 10:07:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 10:08:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 10:10:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 10:11:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 10:13:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 10:14:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 10:15:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 10:17:00
-
Poststraße, Karlsruhe 10:18:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 10:20:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 10:22:00
Route:
-
Bretten Stadtmitte
-
Gölshausen 09:41:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 09:47:00
-
Zaisenhausen 09:52:00
-
Sulzfeld(Baden) 09:54:00
-
Eppingen 09:59:00
-
Gemmingen 10:04:00
-
Stetten am Heuchelberg 10:08:00
-
Schwaigern(Württ) 10:11:00
-
Heilbronn Hbf 10:22:00
Route:
-
Bretten Rechberg
-
Bretten 09:55:00
-
Diedelsheim 10:04:00
-
Gondelsheim(Baden) 10:06:00
-
Gondelsheim Schlossstadion 10:08:00
-
Helmsheim 10:10:00
-
Heidelsheim 10:12:00
-
Heidelsheim Nord 10:14:00
-
Bruchsal Schlachthof 10:17:00
-
Bruchsal Tunnelstraße 10:19:00
-
Bruchsal 10:22:00
Route:
-
Bretten Stadtmitte
-
Bretten 09:57:00
-
Rinklingen 10:00:00
-
Dürrenbüchig 10:03:00
-
Wössingen Ost 10:06:00
-
Wössingen 10:07:00
-
Jöhlingen 10:10:00
-
Jöhlingen West 10:11:00
-
Berghausen Hummelberg 10:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 10:17:00
-
Grötzingen 10:18:00
-
Karlsruhe-Durlach 10:22:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 10:23:00
-
Weinweg, Karlsruhe 10:25:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 10:27:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 10:28:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 10:30:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 10:31:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 10:33:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 10:34:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 10:35:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 10:37:00
-
Poststraße, Karlsruhe 10:38:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 10:40:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 10:42:00
Route:
-
Stadtmitte, Bretten
-
Edisonstraße, Bretten 09:58:00
-
Rechbergklinik, Bretten 09:59:00
-
Virchowstraße, Bretten 10:01:00
-
St. Johann, Bretten 10:03:00
-
Seniorenheim, Bretten 10:05:00
Route:
-
Bretten Stadtmitte
-
Bretten Wannenweg 10:02:00
-
Bretten Schulzentrum 10:04:00
-
Bretten Kupferhälde 10:05:00
-
Gölshausen 10:07:00
-
Gölshausen Industriegebiet 10:09:00
-
Bauerbach 10:11:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 10:15:00
-
Flehingen 10:17:00
-
Zaisenhausen 10:20:00
-
Sulzfeld(Baden) 10:23:00
-
Eppingen West 10:27:00
-
Eppingen 10:29:00
-
Gemmingen West 10:37:00
-
Gemmingen 10:39:00
-
Stetten am Heuchelberg 10:42:00
-
Schwaigern(Württ) West 10:44:00
-
Schwaigern(Württ) 10:47:00
-
Schwaigern Ost 10:49:00
-
Leingarten West 10:52:00
-
Leingarten Mitte 10:53:00
-
Leingarten 10:54:00
-
Leingarten Ost 10:56:00
-
Böckingen West 10:58:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 11:00:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 11:01:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 11:04:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 11:07:00
-
Heilbronn Rathaus 11:08:00
-
Heilbronn Harmonie 11:10:00
-
Heilbronn Friedensplatz 11:12:00
-
Heilbronn Finanzamt 11:13:00
-
Heilbronn Pfühlpark 11:15:00