Schulzentrum in Bretten
Breitenbachweg 15,
75015Bretten
The next departure is direction Karlsruhe Albtalbahnhof.
Route:
-
Bretten Schulzentrum
-
Bretten Wannenweg 07:33:00
-
Bretten Stadtmitte 07:34:00
-
Bretten 07:36:00
-
Rinklingen 07:40:00
-
Dürrenbüchig 07:43:00
-
Wössingen Ost 07:46:00
-
Wössingen 07:47:00
-
Jöhlingen 07:50:00
-
Jöhlingen West 07:51:00
-
Berghausen Hummelberg 07:55:00
-
Grötzingen Oberausstraße 07:57:00
-
Grötzingen 07:58:00
-
Karlsruhe-Durlach 08:02:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 08:03:00
-
Weinweg, Karlsruhe 08:05:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 08:07:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 08:08:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 08:10:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 08:11:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 08:13:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 08:14:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 08:15:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 08:17:00
-
Poststraße, Karlsruhe 08:18:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 08:20:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 08:22:00
Route:
-
Derdinger Straße, Bretten
-
Gymnasium, Bretten 07:43:00
-
Sporgasse, Bretten 07:45:00
-
Alte Post, Bretten 07:47:00
-
Bahnhof, Bretten 07:51:00
Route:
-
Bretten Schulzentrum
-
Bretten Wannenweg 07:54:00
-
Bretten Stadtmitte 07:55:00
-
Bretten 07:57:00
-
Rinklingen 08:00:00
-
Dürrenbüchig 08:03:00
-
Wössingen Ost 08:06:00
-
Wössingen 08:07:00
-
Jöhlingen 08:10:00
-
Jöhlingen West 08:11:00
-
Berghausen Hummelberg 08:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 08:17:00
-
Grötzingen 08:18:00
-
Karlsruhe-Durlach 08:22:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 08:23:00
-
Weinweg, Karlsruhe 08:25:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 08:27:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 08:28:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 08:30:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 08:31:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 08:33:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 08:34:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 08:35:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 08:37:00
-
Poststraße, Karlsruhe 08:38:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 08:40:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 08:42:00
Route:
-
Schulzentrum, Bretten
-
Gymnasium, Bretten 07:58:00
-
Sporgasse, Bretten 08:00:00
-
Alte Post, Bretten 08:02:00
-
Bahnhof, Bretten 08:04:00
-
Wilhelmstraße, Bretten 08:06:00
-
Pforzheimer Str., Bretten 08:08:00
-
Hohberghaus, Bretten 08:10:00
-
Tierpark, Bretten 08:11:00
-
Sprantal, Bretten 08:14:00
-
Nußbaum Hügelstraße, Neulingen (Enzkreis) 08:16:00
-
Nußbaum Panoramastraße, Neulingen (Enzkreis) 08:17:00
-
Bauschlott Heimbronner Hof, Neulingen (Enzkreis) 08:19:00
-
Göbrichen Schule, Neulingen (Enzkreis) 08:22:00
-
Göbrichen Dorfbrunnen, Neulingen (Enzkreis) 08:23:00
-
Göbrichen Friedhof, Neulingen (Enzkreis) 08:24:00
-
Göbrichen Hertweg, Neulingen (Enzkreis) 08:25:00
-
Bauschlott Fasanenstraße, Neulingen (Enzkreis) 08:27:00
-
Bauschlott Neue Schule, Neulingen (Enzkreis) 08:28:00
-
Bauschlott Schloss, Neulingen (Enzkreis) 08:29:00
-
Bauschlott Am Anger, Neulingen (Enzkreis) 08:30:00
-
Bauschlott Auweg, Neulingen (Enzkreis) 08:31:00
-
Bauschlott Sportplatz, Neulingen (Enzkreis) 08:32:00
-
Dürrn Karlshäuser Hof, Ölbronn-Dürrn 08:34:00
-
Dürrn Abzw., Ölbronn-Dürrn 08:35:00
-
Bauschlott Neulinger Wald, Neulingen (Enzkreis) 08:36:00
-
Hohberg, Pforzheim 08:38:00
-
Hohenäckerallee, Pforzheim 08:40:00
-
Wartberg, Pforzheim 08:42:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Pforzheim 08:43:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 08:45:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 08:48:00
Route:
-
Bretten Schulzentrum
-
Bretten Kupferhälde 08:05:00
-
Gölshausen 08:07:00
-
Gölshausen Industriegebiet 08:09:00
-
Bauerbach 08:11:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 08:15:00
-
Flehingen 08:17:00
-
Zaisenhausen 08:20:00
-
Sulzfeld(Baden) 08:23:00
-
Eppingen West 08:27:00
-
Eppingen 08:29:00
-
Gemmingen West 08:37:00
-
Gemmingen 08:39:00
-
Stetten am Heuchelberg 08:42:00
-
Schwaigern(Württ) West 08:44:00
-
Schwaigern(Württ) 08:47:00
-
Schwaigern Ost 08:49:00
-
Leingarten West 08:52:00
-
Leingarten Mitte 08:53:00
-
Leingarten 08:54:00
-
Leingarten Ost 08:56:00
-
Böckingen West 08:58:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 09:00:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 09:01:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 09:04:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 09:07:00
-
Heilbronn Rathaus 09:08:00
-
Heilbronn Harmonie 09:10:00
-
Heilbronn Friedensplatz 09:12:00
-
Heilbronn Finanzamt 09:13:00
-
Heilbronn Pfühlpark 09:15:00
Route:
-
Derdinger Straße, Bretten
-
Störrhof, Knittlingen 08:13:00
-
Beethovenstraße, Knittlingen 08:14:00
-
Ziegelhütte, Knittlingen 08:15:00
-
ZOB/Schule, Knittlingen 08:18:00
-
Ochsen, Knittlingen 08:20:00
-
Goethestr., Knittlingen 08:21:00
-
Elfinger Hof, Maulbronn 08:24:00
-
Billensbacher, Maulbronn 08:27:00
-
Dobeltal, Maulbronn 08:28:00
-
Seehausweg, Maulbronn 08:30:00
-
Alte Post, Maulbronn 08:31:00
-
Kloster, Maulbronn 08:32:00
-
Zaisersweiher Postplatz, Maulbronn 08:38:00
-
Lienzingen Kelter, Mühlacker 08:44:00
-
Lienzingen Friedenstraße, Mühlacker 08:45:00
-
Behr, Mühlacker 08:47:00
-
Kreisberufsschule, Mühlacker 08:48:00
-
Busbahnhof, Mühlacker 08:51:00