Rechberg in Bretten
Carl-Benz-Strasse 4,
75015Bretten
The next departure is direction Karlsruhe Albtalbahnhof.
Route:
-
Bretten Stadtmitte
-
Bretten 20:35:00
-
Rinklingen 20:40:00
-
Dürrenbüchig 20:43:00
-
Wössingen Ost 20:46:00
-
Wössingen 20:47:00
-
Jöhlingen 20:50:00
-
Jöhlingen West 20:51:00
-
Berghausen Hummelberg 20:55:00
-
Grötzingen Oberausstraße 20:57:00
-
Grötzingen 20:58:00
-
Karlsruhe-Durlach 21:02:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 21:03:00
-
Weinweg, Karlsruhe 21:05:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 21:07:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 21:08:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 21:10:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 21:11:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 21:13:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 21:14:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 21:15:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 21:17:00
-
Poststraße, Karlsruhe 21:18:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 21:20:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 21:22:00
Route:
-
Bretten Stadtmitte
-
Gölshausen 20:41:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 20:47:00
-
Zaisenhausen 20:52:00
-
Sulzfeld(Baden) 20:54:00
-
Eppingen 20:59:00
-
Gemmingen 21:04:00
-
Stetten am Heuchelberg 21:08:00
-
Schwaigern(Württ) 21:11:00
-
Heilbronn Hbf 21:22:00
Route:
-
Bretten Rechberg
-
Bretten 20:55:00
-
Diedelsheim 21:04:00
-
Gondelsheim(Baden) 21:06:00
-
Gondelsheim Schlossstadion 21:08:00
-
Helmsheim 21:10:00
-
Heidelsheim 21:12:00
-
Heidelsheim Nord 21:14:00
-
Bruchsal Schlachthof 21:17:00
-
Bruchsal Tunnelstraße 21:19:00
-
Bruchsal 21:22:00
Route:
-
Bretten Stadtmitte
-
Bretten 20:57:00
-
Rinklingen 21:00:00
-
Dürrenbüchig 21:03:00
-
Wössingen Ost 21:06:00
-
Wössingen 21:07:00
-
Jöhlingen 21:10:00
-
Jöhlingen West 21:11:00
-
Berghausen Hummelberg 21:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 21:17:00
-
Grötzingen 21:18:00
-
Karlsruhe-Durlach 21:22:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 21:23:00
-
Weinweg, Karlsruhe 21:25:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 21:27:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 21:28:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 21:30:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 21:31:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 21:33:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 21:34:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 21:35:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 21:37:00
-
Poststraße, Karlsruhe 21:38:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 21:40:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 21:42:00
Route:
-
Pforzheimer Str., Bretten
-
Wilhelmstraße, Bretten 21:02:00
-
Bahnhof, Bretten 21:04:00
-
Alte Post, Bretten 21:06:00
-
Sporgasse, Bretten 21:08:00
-
Gymnasium, Bretten 21:10:00
-
Schulzentrum, Bretten 21:12:00
-
Im Grüner, Bretten 21:14:00
Route:
-
Bretten Stadtmitte
-
Bretten Wannenweg 21:02:00
-
Bretten Schulzentrum 21:04:00
-
Bretten Kupferhälde 21:05:00
-
Gölshausen 21:07:00
-
Gölshausen Industriegebiet 21:09:00
-
Bauerbach 21:11:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 21:15:00
-
Flehingen 21:17:00
-
Zaisenhausen 21:20:00
-
Sulzfeld(Baden) 21:23:00
-
Eppingen West 21:27:00
-
Eppingen 21:29:00
-
Gemmingen West 21:37:00
-
Gemmingen 21:39:00
-
Stetten am Heuchelberg 21:42:00
-
Schwaigern(Württ) West 21:44:00
-
Schwaigern(Württ) 21:47:00
-
Schwaigern Ost 21:49:00
-
Leingarten West 21:52:00
-
Leingarten Mitte 21:53:00
-
Leingarten 21:54:00
-
Leingarten Ost 21:56:00
-
Böckingen West 21:58:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 22:00:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 22:01:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 22:04:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 22:07:00
-
Heilbronn Rathaus 22:08:00
-
Heilbronn Harmonie 22:10:00
-
Heilbronn Friedensplatz 22:12:00
-
Heilbronn Finanzamt 22:13:00
-
Heilbronn Pfühlpark 22:15:00