Bahnhof in Bretten
Bahnhofstrasse 56,
75015Bretten
The next departure is direction Bruchsal.
Route:
-
Bretten
-
Diedelsheim 15:34:00
-
Gondelsheim(Baden) 15:37:00
-
Gondelsheim Schlossstadion 15:38:00
-
Helmsheim 15:40:00
-
Heidelsheim 15:43:00
-
Heidelsheim Nord 15:44:00
-
Bruchsal Schlachthof 15:47:00
-
Bruchsal Tunnelstraße 15:49:00
-
Bruchsal 15:54:00
Route:
-
Bahnhof, Bretten
-
Alte Post, Bretten 15:36:00
-
Sporgasse, Bretten 15:38:00
-
Gymnasium, Bretten 15:40:00
-
Schulzentrum, Bretten 15:42:00
-
Im Grüner, Bretten 15:44:00
Route:
-
Bahnhof, Bretten
-
Wilhelmstraße, Bretten 15:36:00
-
Pforzheimer Str., Bretten 15:39:00
-
Hohberghaus, Bretten 15:41:00
-
Tierpark, Bretten 15:42:00
-
Sprantal, Bretten 15:45:00
-
Nußbaum Hügelstraße, Neulingen (Enzkreis) 15:47:00
-
Nußbaum Panoramastraße, Neulingen (Enzkreis) 15:48:00
-
Bauschlott Heimbronner Hof, Neulingen (Enzkreis) 15:50:00
-
Göbrichen Schule, Neulingen (Enzkreis) 15:53:00
-
Göbrichen Dorfbrunnen, Neulingen (Enzkreis) 15:54:00
-
Göbrichen Friedhof, Neulingen (Enzkreis) 15:55:00
-
Göbrichen Hertweg, Neulingen (Enzkreis) 15:56:00
-
Bauschlott Fasanenstraße, Neulingen (Enzkreis) 15:58:00
-
Bauschlott Neue Schule, Neulingen (Enzkreis) 15:59:00
-
Bauschlott Schloss, Neulingen (Enzkreis) 16:00:00
-
Bauschlott Am Anger, Neulingen (Enzkreis) 16:01:00
-
Bauschlott Auweg, Neulingen (Enzkreis) 16:02:00
-
Bauschlott Sportplatz, Neulingen (Enzkreis) 16:03:00
-
Dürrn Karlshäuser Hof, Ölbronn-Dürrn 16:05:00
-
Dürrn Abzw., Ölbronn-Dürrn 16:06:00
-
Bauschlott Neulinger Wald, Neulingen (Enzkreis) 16:07:00
-
Hohberg, Pforzheim 16:09:00
-
Hohenäckerallee, Pforzheim 16:11:00
-
Wartberg, Pforzheim 16:13:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Pforzheim 16:15:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 16:18:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 16:22:00
Route:
-
Bretten
-
Bretten Stadtmitte 15:38:00
-
Bretten Schulzentrum 15:40:00
-
Gölshausen 15:41:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 15:47:00
-
Zaisenhausen 15:52:00
-
Sulzfeld(Baden) 15:54:00
-
Eppingen 15:59:00
-
Gemmingen 16:04:00
-
Stetten am Heuchelberg 16:08:00
-
Schwaigern(Württ) 16:11:00
-
Heilbronn Hbf 16:22:00
Route:
-
Bretten
-
Rinklingen 15:40:00
-
Dürrenbüchig 15:43:00
-
Wössingen Ost 15:46:00
-
Wössingen 15:47:00
-
Jöhlingen 15:50:00
-
Jöhlingen West 15:51:00
-
Berghausen Hummelberg 15:55:00
-
Grötzingen Oberausstraße 15:57:00
-
Grötzingen 15:58:00
-
Karlsruhe-Durlach 16:02:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 16:03:00
-
Weinweg, Karlsruhe 16:05:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:07:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 16:08:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 16:10:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 16:11:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 16:13:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 16:14:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 16:15:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 16:17:00
-
Poststraße, Karlsruhe 16:18:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 16:20:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 16:22:00
Route:
-
Bretten
-
Mühlacker 15:54:00