Oberkassel Nord in Bonn
Adrianstrasse 87,
53227Bonn
The next departure is direction Siegburg Bahnhof.
Route:
-
Bonn-Oberkassel Nord
-
Bonn-Ramersdorf 11:32:00
-
Bonn-Hochkreuz Rheinaue 11:34:00
-
Bonn Hochkreuz Robert-Schuman-Platz 11:35:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 11:37:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 11:38:00
-
Bonn Heussallee/Museumsmeile 11:40:00
-
Bonn Museum Koenig 11:41:00
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 11:42:00
-
Bonn Juridicum 11:43:00
-
Bonn Universität/Markt 11:45:00
-
Bonn Hbf (tief) 11:47:00
-
Bonn Stadthaus 11:48:00
-
Bonn Bertha-von-Suttner-Pl./Beethovenhaus 11:51:00
-
Bonn Konrad-Adenauer-Platz 11:54:00
-
Bonn-Vilich-Rheindorf, Adelheidisstr. 11:56:00
-
Bonn-Vilich 11:57:00
-
Bonn-Vilich-Müldorf 12:00:00
-
Hangelar West 12:01:00
-
Hangelar Mitte 12:03:00
-
Hangelar Ost 12:04:00
-
St Augustin Ort 12:05:00
-
St Augustin Kloster 12:07:00
-
Sankt Augustin Zentrum 12:08:00
-
St Augustin-Mülldorf 12:09:00
-
Siegburg Bahnhof 12:12:00
Route:
-
Bonn-Oberkassel Nord
-
Bonn-Oberkassel Mitte 11:34:00
-
Bonn-Oberkassel Süd/Römlinghoven 11:36:00
Route:
-
Bonn-Oberkassel Nord
-
Ramersdorf, Bonn 11:38:00
-
Bonn-Ramersdorf, Schießbergweg 11:39:00
-
Bonn-Limperich, Küdinghoven 11:40:00
-
Bonn-Limperich 11:41:00
-
Bonn-Limperich Nord 11:42:00
-
Beuel Bahnhof, Bonn 11:44:00
-
Bonn-Beuel Obere Wilhelmstraße 11:45:00
-
Bonn-Beuel Rathaus 11:46:00
-
Beuel Konrad-Adenauer-Platz, Bonn 11:48:00
-
Bertha-von-Suttner-Pl./Beethovenhaus, Bonn 11:51:00
-
Bonn Stadthaus 11:53:00
-
Thomas-Mann-Str., Bonn 11:55:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 11:57:00
-
Poppelsdorfer Allee, Bonn 11:58:00
-
Königstr., Bonn 11:59:00
-
Weberstr., Bonn 12:01:00
-
Rittershausstr., Bonn 12:02:00
-
Haus der Jugend, Bonn 12:05:00
-
Kessenich Eduard-Otto-Str., Bonn 12:06:00
-
Kessenich Pützstr., Bonn 12:07:00
-
Kessenich Bergstr., Bonn 12:09:00
-
Dottendorf Loki-Schmidt-Platz, Bonn 12:10:00
-
Dottendorf Quirinusplatz, Bonn 12:11:00
Route:
-
Bonn-Oberkassel
-
Niederdollendorf 11:40:00
-
Königswinter 11:43:00
-
Rhöndorf 11:46:00
-
Bad Honnef(Rhein) 11:50:00
-
Unkel 11:54:00
-
Linz(Rhein) 12:00:00
-
Bad Hönningen 12:05:00
-
Rheinbrohl 12:09:00
-
Neuwied 12:18:00
-
Urmitz Rheinbrücke 12:23:00
-
Koblenz-Lützel 12:31:00
-
Koblenz Stadtmitte 12:34:00
-
Koblenz Hbf 12:37:00
Route:
-
Bonn-Oberkassel Nord
-
Bonn-Oberkassel Mitte 11:39:00
-
Bonn-Oberkassel Süd/Römlinghoven 11:41:00
-
Königswinter-Oberdollendorf Nord 11:42:00
-
Königswinter-Oberdollendorf 11:44:00
-
Königswinter-Longenburg 11:46:00
-
Königswinter, Clemens-August-Str. 11:49:00
-
Königswinter Fähre 11:50:00
-
Königswinter Denkmal 11:51:00
-
Rhöndorf Bahnhof 11:54:00
-
Bad Honnef Am Spitzenbach 11:56:00
-
Bad Honnef Stadtbahn 11:58:00
Route:
-
Bonn-Oberkassel
-
Bonn-Beuel 11:46:00
-
Menden(Rheinl) 11:52:00
-
Friedrich Wilhelmshütte 11:55:00
-
Troisdorf 11:58:00
-
Köln/Bonn Flughafen 12:08:00
-
Köln Messe/Deutz 12:18:00
-
Köln Hbf 12:22:00
-
Köln-Ehrenfeld 12:30:00
-
Pulheim 12:38:00
-
Stommeln 12:42:00
-
Rommerskirchen 12:47:00