Oberkassel Nord in Bonn
Adrianstrasse 87,
53227Bonn
The next departure is direction Bad Honnef Stadtbahn.
Route:
-
Bonn-Oberkassel Nord
-
Bonn-Oberkassel Mitte 07:35:00
-
Bonn-Oberkassel Süd/Römlinghoven 07:37:00
-
Königswinter-Oberdollendorf Nord 07:38:00
-
Königswinter-Oberdollendorf 07:40:00
-
Königswinter-Longenburg 07:42:00
-
Königswinter, Clemens-August-Str. 07:45:00
-
Königswinter Fähre 07:46:00
-
Königswinter Denkmal 07:47:00
-
Rhöndorf Bahnhof 07:50:00
-
Bad Honnef Am Spitzenbach 07:51:00
-
Bad Honnef Stadtbahn 07:53:00
Route:
-
Bonn-Oberkassel Nord
-
Ramersdorf, Bonn 07:38:00
-
Bonn-Ramersdorf, Schießbergweg 07:39:00
-
Bonn-Limperich, Küdinghoven 07:40:00
-
Bonn-Limperich 07:41:00
-
Bonn-Limperich Nord 07:42:00
-
Beuel Betriebshof Beuel, Bonn 07:43:00
-
Beuel Bahnhof, Bonn 07:44:00
-
Bonn-Beuel Obere Wilhelmstraße 07:45:00
-
Bonn-Beuel Rathaus 07:46:00
-
Beuel Konrad-Adenauer-Platz, Bonn 07:47:00
-
Bertha-von-Suttner-Pl./Beethovenhaus, Bonn 07:50:00
-
Wilhelmsplatz, Bonn 07:52:00
-
Rosental, Bonn 07:53:00
-
Chlodwigplatz, Bonn 07:54:00
-
LVR-Klinik, Bonn 07:56:00
-
Husarenstr., Bonn 07:57:00
-
Innenministerium, Bonn 07:58:00
-
Graurheindorf Heinrich-Hertz-Europakolleg, Bonn 07:59:00
-
Auerberg An der Josefshöhe, Bonn 08:01:00
-
Auerberg Auerberger Mitte, Bonn 08:02:00
-
Auerberg Kopenhagener Str., Bonn 08:04:00
Route:
-
Bonn-Oberkassel
-
Niederdollendorf 07:41:00
-
Königswinter 07:43:00
-
Rhöndorf 07:46:00
-
Bad Honnef(Rhein) 07:50:00
-
Unkel 07:54:00
-
Linz(Rhein) 08:00:00
-
Bad Hönningen 08:05:00
-
Rheinbrohl 08:09:00
-
Neuwied 08:18:00
-
Urmitz Rheinbrücke 08:23:00
-
Koblenz-Lützel 08:31:00
-
Koblenz Stadtmitte 08:34:00
-
Koblenz Hbf 08:37:00
Route:
-
Bonn-Oberkassel
-
Bonn-Beuel 07:46:00
-
Menden(Rheinl) 07:52:00
-
Friedrich Wilhelmshütte 07:55:00
-
Troisdorf 07:58:00
-
Köln/Bonn Flughafen 08:08:00
-
Köln Messe/Deutz 08:18:00
-
Köln Hbf 08:22:00
-
Köln-Ehrenfeld 08:30:00
-
Pulheim 08:38:00
-
Stommeln 08:42:00
-
Rommerskirchen 08:47:00
-
Grevenbroich 08:54:00
-
Jüchen 09:00:00
-
Hochneukirch 09:03:00
-
Rheydt-Odenkirchen 09:07:00
-
Rheydt Hbf 09:11:00
-
Mönchengladbach Hbf 09:18:00
Route:
-
Bonn-Oberkassel Nord
-
Bonn-Oberkassel Mitte 07:52:00
-
Bonn-Oberkassel Süd/Römlinghoven 07:54:00
Route:
-
Bonn-Oberkassel Nord
-
Bonn-Ramersdorf 07:56:00
-
Bonn-Hochkreuz Rheinaue 07:58:00
-
Bonn Hochkreuz Robert-Schuman-Platz 07:59:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 08:01:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 08:02:00
-
Bonn Heussallee/Museumsmeile 08:03:00
-
Bonn Museum Koenig 08:04:00
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 08:05:00
-
Bonn Juridicum 08:06:00
-
Bonn Universität/Markt 08:08:00
-
Bonn Hbf (tief) 08:10:00
-
Bonn Stadthaus 08:12:00