Max-Löbner-Str./Friesdorf in Bonn
Godesberger Allee 150,
53175Bonn
The next departure is direction Bad Godesberg Stadthalle, Bonn.
Route:
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 15:40:00
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 15:42:00
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn 15:43:00
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 15:44:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 15:46:00
Route:
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 15:55:00
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 15:57:00
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn 15:58:00
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 15:59:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 16:01:00
Route:
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 15:58:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 15:59:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 16:00:00
-
Bonn Museum Koenig 16:01:00
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 16:02:00
-
Bonn Juridicum 16:03:00
-
Bonn Universität/Markt 16:05:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 16:07:00
-
Bonn West 16:09:00
-
Propsthof Nord, Bonn 16:10:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 16:12:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 16:14:00
-
Buschdorf, Bonn 16:15:00
Route:
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 16:09:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 16:10:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 16:11:00
-
Bonn Museum Koenig 16:12:00
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 16:13:00
-
Bonn Juridicum 16:14:00
-
Bonn Universität/Markt 16:16:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 16:18:00
-
Bonn West 16:20:00
-
Propsthof Nord, Bonn 16:21:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 16:23:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 16:25:00
-
Buschdorf, Bonn 16:26:00
-
Hersel, Bornheim (Rheinland) 16:28:00
-
Uedorf, Bornheim (Rheinland) 16:30:00
-
Widdig, Bornheim (Rheinland) 16:31:00
-
Urfeld, Wesseling 16:33:00
-
Wesseling Süd 16:35:00
-
Wesseling (Stadtbahn) 16:37:00
-
Wesseling Nord 16:40:00
-
Godorf Bahnhof, Köln 16:42:00
-
Sürth Bahnhof, Köln 16:45:00
-
Rodenkirchen Michaelshoven, Köln 16:47:00
-
Rodenkirchen Siegstr., Köln 16:48:00
-
Rodenkirchen Bahnhof, Köln 16:49:00
-
Marienburg Heinrich-Lübke-Ufer, Köln 16:51:00
-
Marienburg Bayenthalgürtel, Köln 16:53:00
-
Bayenthal Schönhauser Str., Köln 16:54:00
-
Ubierring, Köln 16:56:00
-
Chlodwigplatz, Köln 16:58:00
-
Ulrepforte, Köln 17:00:00
-
Eifelstr., Köln 17:02:00
-
Barbarossaplatz, Köln 17:05:00
-
Poststr., Köln 17:08:00
-
Neumarkt, Köln 17:09:00
-
Appellhofplatz, Köln 17:11:00
-
Dom/Hauptbahnhof, Köln 17:12:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 17:13:00
-
Ebertplatz, Köln 17:15:00
-
Reichenspergerplatz, Köln 17:17:00
-
Riehl Kinderkrankenhaus, Köln 17:20:00
-
Riehl Amsterdamer Str./Gürtel, Köln 17:22:00
-
Niehl Nesselrodestr., Köln 17:23:00
-
Niehl Sebastianstr., Köln 17:25:00
Route:
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 16:10:00
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 16:12:00
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn 16:13:00
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 16:14:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 16:16:00
Route:
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 16:25:00
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 16:27:00
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn 16:28:00
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 16:29:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 16:31:00