Juridicum in Bonn
Adenauerallee 63,
53113Bonn
The next departure is direction Bonn Stadthaus.
Route:
-
Bonn Juridicum
-
Bonn Universität/Markt 11:15:00
-
Bonn Hbf (tief) 11:17:00
-
Bonn Stadthaus 11:21:00
Route:
-
Bonn Juridicum
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 11:16:00
-
Bonn Museum Koenig 11:17:00
-
Bonn Heussallee/Museumsmeile 11:19:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 11:20:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 11:22:00
-
Bonn Hochkreuz Robert-Schuman-Platz 11:23:00
-
Bonn-Hochkreuz Rheinaue 11:24:00
-
Bonn-Ramersdorf 11:27:00
Route:
-
Bonn Juridicum
-
Bonn Universität/Markt 11:20:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 11:22:00
-
Bonn West 11:24:00
-
Propsthof Nord, Bonn 11:25:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 11:27:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 11:29:00
-
Buschdorf, Bonn 11:30:00
-
Hersel, Bornheim (Rheinland) 11:32:00
-
Uedorf, Bornheim (Rheinland) 11:34:00
-
Widdig, Bornheim (Rheinland) 11:35:00
-
Urfeld, Wesseling 11:37:00
-
Wesseling Süd 11:39:00
-
Wesseling (Stadtbahn) 11:41:00
-
Wesseling Nord 11:45:00
-
Godorf Bahnhof, Köln 11:47:00
-
Sürth Bahnhof, Köln 11:51:00
-
Rodenkirchen Michaelshoven, Köln 11:53:00
-
Rodenkirchen Siegstr., Köln 11:54:00
-
Rodenkirchen Bahnhof, Köln 11:55:00
-
Marienburg Heinrich-Lübke-Ufer, Köln 11:57:00
-
Marienburg Bayenthalgürtel, Köln 11:59:00
-
Bayenthal Schönhauser Str., Köln 12:00:00
-
Ubierring, Köln 12:03:00
-
Chlodwigplatz, Köln 12:05:00
-
Ulrepforte, Köln 12:07:00
-
Eifelstr., Köln 12:09:00
-
Barbarossaplatz, Köln 12:12:00
-
Poststr., Köln 12:14:00
-
Neumarkt, Köln 12:15:00
-
Appellhofplatz, Köln 12:17:00
-
Dom/Hauptbahnhof, Köln 12:19:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 12:20:00
-
Ebertplatz, Köln 12:22:00
-
Reichenspergerplatz, Köln 12:23:00
-
Riehl Kinderkrankenhaus, Köln 12:26:00
-
Riehl Amsterdamer Str./Gürtel, Köln 12:28:00
-
Niehl Nesselrodestr., Köln 12:29:00
-
Niehl Sebastianstr., Köln 12:31:00
Route:
-
Bonn Juridicum
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 11:20:00
-
Bonn Museum Koenig 11:21:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 11:23:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 11:24:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 11:26:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 11:27:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 11:29:00
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 11:31:00
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn 11:32:00
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 11:33:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 11:35:00
Route:
-
Bonn Juridicum
-
Bonn Universität/Markt 11:25:00
-
Bonn Hbf (tief) 11:27:00
-
Bonn Stadthaus 11:31:00
Route:
-
Bonn Juridicum
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 11:26:00
-
Bonn Museum Koenig 11:27:00
-
Bonn Heussallee/Museumsmeile 11:29:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 11:30:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 11:32:00
-
Bonn Hochkreuz Robert-Schuman-Platz 11:33:00
-
Bonn-Hochkreuz Rheinaue 11:34:00
-
Bonn-Ramersdorf 11:37:00
-
Bonn-Oberkassel Nord 11:38:00
-
Bonn-Oberkassel Mitte 11:39:00
-
Bonn-Oberkassel Süd/Römlinghoven 11:41:00
-
Königswinter-Oberdollendorf Nord 11:42:00
-
Königswinter-Oberdollendorf 11:44:00
-
Königswinter-Longenburg 11:46:00
-
Königswinter, Clemens-August-Str. 11:49:00
-
Königswinter Fähre 11:50:00
-
Königswinter Denkmal 11:51:00
-
Rhöndorf Bahnhof 11:54:00
-
Bad Honnef Am Spitzenbach 11:56:00
-
Bad Honnef Stadtbahn 11:58:00