Juridicum in Bonn
Adenauerallee 63,
53113Bonn
The next departure is direction Bonn Stadthaus.
Route:
-
Bonn Juridicum
-
Bonn Universität/Markt 12:45:00
-
Bonn Hbf (tief) 12:47:00
-
Bonn Stadthaus 12:51:00
Route:
-
Bonn Juridicum
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 12:46:00
-
Bonn Museum Koenig 12:47:00
-
Bonn Heussallee/Museumsmeile 12:49:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 12:50:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 12:52:00
-
Bonn Hochkreuz Robert-Schuman-Platz 12:53:00
-
Bonn-Hochkreuz Rheinaue 12:54:00
-
Bonn-Ramersdorf 12:57:00
-
Bonn-Oberkassel Nord 12:58:00
-
Bonn-Oberkassel Mitte 12:59:00
-
Bonn-Oberkassel Süd/Römlinghoven 13:01:00
-
Königswinter-Oberdollendorf Nord 13:02:00
-
Königswinter-Oberdollendorf 13:04:00
-
Königswinter-Longenburg 13:06:00
-
Königswinter, Clemens-August-Str. 13:09:00
-
Königswinter Fähre 13:10:00
-
Königswinter Denkmal 13:11:00
-
Rhöndorf Bahnhof 13:14:00
-
Bad Honnef Am Spitzenbach 13:16:00
-
Bad Honnef Stadtbahn 13:18:00
Route:
-
Bonn Juridicum
-
Bonn Universität/Markt 12:50:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 12:52:00
-
Bonn West 12:54:00
-
Propsthof Nord, Bonn 12:55:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 12:57:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 12:59:00
Route:
-
Bonn Juridicum
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 12:50:00
-
Bonn Museum Koenig 12:51:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 12:53:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 12:54:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 12:56:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 12:57:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 12:59:00
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 13:01:00
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn 13:02:00
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 13:03:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 13:05:00
Route:
-
Bonn Juridicum
-
Bonn Universität/Markt 12:55:00
-
Bonn Hbf (tief) 12:57:00
-
Bonn Stadthaus 13:01:00
Route:
-
Bonn Juridicum
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 12:56:00
-
Bonn Museum Koenig 12:57:00
-
Bonn Heussallee/Museumsmeile 12:59:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 13:00:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 13:02:00
-
Bonn Hochkreuz Robert-Schuman-Platz 13:03:00
-
Bonn-Hochkreuz Rheinaue 13:04:00
-
Bonn-Ramersdorf 13:07:00