Juridicum in Bonn
Adenauerallee 63,
53113Bonn
The next departure is direction Bonn Stadthaus.
Route:
-
Bonn Juridicum
-
Bonn Universität/Markt 09:08:00
-
Bonn Hbf (tief) 09:10:00
-
Bonn Stadthaus 09:12:00
Route:
-
Bonn Juridicum
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 09:12:00
-
Bonn Museum Koenig 09:13:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 09:15:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 09:16:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 09:17:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 09:18:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 09:20:00
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 09:22:00
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn 09:23:00
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 09:24:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 09:26:00
Route:
-
Bonn Juridicum
-
Bonn Universität/Markt 09:16:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 09:18:00
-
Bonn West 09:20:00
-
Propsthof Nord, Bonn 09:21:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 09:23:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 09:25:00
-
Buschdorf, Bonn 09:26:00
-
Hersel, Bornheim (Rheinland) 09:28:00
-
Uedorf, Bornheim (Rheinland) 09:30:00
-
Widdig, Bornheim (Rheinland) 09:31:00
-
Urfeld, Wesseling 09:33:00
-
Wesseling Süd 09:35:00
-
Wesseling (Stadtbahn) 09:37:00
-
Wesseling Nord 09:40:00
-
Godorf Bahnhof, Köln 09:42:00
-
Sürth Bahnhof, Köln 09:45:00
-
Rodenkirchen Michaelshoven, Köln 09:47:00
-
Rodenkirchen Siegstr., Köln 09:48:00
-
Rodenkirchen Bahnhof, Köln 09:49:00
-
Marienburg Heinrich-Lübke-Ufer, Köln 09:51:00
-
Marienburg Bayenthalgürtel, Köln 09:53:00
-
Bayenthal Schönhauser Str., Köln 09:54:00
-
Ubierring, Köln 09:56:00
-
Chlodwigplatz, Köln 09:58:00
-
Ulrepforte, Köln 10:00:00
-
Eifelstr., Köln 10:02:00
-
Barbarossaplatz, Köln 10:05:00
-
Poststr., Köln 10:08:00
-
Neumarkt, Köln 10:09:00
-
Appellhofplatz, Köln 10:11:00
-
Dom/Hauptbahnhof, Köln 10:12:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 10:13:00
-
Ebertplatz, Köln 10:15:00
-
Reichenspergerplatz, Köln 10:17:00
-
Riehl Kinderkrankenhaus, Köln 10:20:00
-
Riehl Amsterdamer Str./Gürtel, Köln 10:22:00
-
Niehl Nesselrodestr., Köln 10:23:00
-
Niehl Sebastianstr., Köln 10:25:00
Route:
-
Bonn Juridicum
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 09:23:00
-
Bonn Museum Koenig 09:24:00
-
Bonn Heussallee/Museumsmeile 09:26:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 09:27:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 09:28:00
-
Bonn Hochkreuz Robert-Schuman-Platz 09:29:00
-
Bonn-Hochkreuz Rheinaue 09:30:00
-
Bonn-Ramersdorf 09:33:00
-
Bonn-Oberkassel Nord 09:34:00
-
Bonn-Oberkassel Mitte 09:35:00
-
Bonn-Oberkassel Süd/Römlinghoven 09:37:00
-
Königswinter-Oberdollendorf Nord 09:38:00
-
Königswinter-Oberdollendorf 09:40:00
-
Königswinter-Longenburg 09:42:00
-
Königswinter, Clemens-August-Str. 09:45:00
-
Königswinter Fähre 09:46:00
-
Königswinter Denkmal 09:47:00
-
Rhöndorf Bahnhof 09:50:00
-
Bad Honnef Am Spitzenbach 09:51:00
-
Bad Honnef Stadtbahn 09:53:00
Route:
-
Bonn Juridicum
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 09:27:00
-
Bonn Museum Koenig 09:28:00
-
Bonn Heussallee/Museumsmeile 09:30:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 09:31:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 09:32:00
-
Bonn Hochkreuz Robert-Schuman-Platz 09:33:00
-
Bonn-Hochkreuz Rheinaue 09:34:00
-
Bonn-Ramersdorf 09:37:00
Route:
-
Bonn Juridicum
-
Bonn Universität/Markt 09:38:00
-
Bonn Hbf (tief) 09:40:00
-
Bonn Stadthaus 09:42:00