Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt in Bonn
Adenauerallee 112,
53113Bonn
The next departure is direction Bonn Stadthaus.
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Juridicum 08:36:00
-
Bonn Universität/Markt 08:38:00
-
Bonn Hbf (tief) 08:40:00
-
Bonn Stadthaus 08:42:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Museum Koenig 08:43:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 08:45:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 08:46:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 08:47:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 08:48:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 08:50:00
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 08:52:00
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn 08:53:00
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 08:54:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 08:56:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Juridicum 08:44:00
-
Bonn Universität/Markt 08:46:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 08:48:00
-
Bonn West 08:50:00
-
Propsthof Nord, Bonn 08:51:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 08:53:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 08:55:00
-
Buschdorf, Bonn 08:56:00
-
Hersel, Bornheim (Rheinland) 08:58:00
-
Uedorf, Bornheim (Rheinland) 09:00:00
-
Widdig, Bornheim (Rheinland) 09:01:00
-
Urfeld, Wesseling 09:03:00
-
Wesseling Süd 09:05:00
-
Wesseling (Stadtbahn) 09:07:00
-
Wesseling Nord 09:10:00
-
Godorf Bahnhof, Köln 09:12:00
-
Sürth Bahnhof, Köln 09:15:00
-
Rodenkirchen Michaelshoven, Köln 09:17:00
-
Rodenkirchen Siegstr., Köln 09:18:00
-
Rodenkirchen Bahnhof, Köln 09:19:00
-
Marienburg Heinrich-Lübke-Ufer, Köln 09:21:00
-
Marienburg Bayenthalgürtel, Köln 09:23:00
-
Bayenthal Schönhauser Str., Köln 09:24:00
-
Ubierring, Köln 09:26:00
-
Chlodwigplatz, Köln 09:28:00
-
Ulrepforte, Köln 09:30:00
-
Eifelstr., Köln 09:32:00
-
Barbarossaplatz, Köln 09:35:00
-
Poststr., Köln 09:38:00
-
Neumarkt, Köln 09:39:00
-
Appellhofplatz, Köln 09:41:00
-
Dom/Hauptbahnhof, Köln 09:42:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 09:43:00
-
Ebertplatz, Köln 09:45:00
-
Reichenspergerplatz, Köln 09:47:00
-
Riehl Kinderkrankenhaus, Köln 09:50:00
-
Riehl Amsterdamer Str./Gürtel, Köln 09:52:00
-
Niehl Nesselrodestr., Köln 09:53:00
-
Niehl Sebastianstr., Köln 09:55:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Museum Koenig 08:54:00
-
Bonn Heussallee/Museumsmeile 08:56:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 08:57:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 08:58:00
-
Bonn Hochkreuz Robert-Schuman-Platz 08:59:00
-
Bonn-Hochkreuz Rheinaue 09:00:00
-
Bonn-Ramersdorf 09:03:00
-
Bonn-Oberkassel Nord 09:04:00
-
Bonn-Oberkassel Mitte 09:05:00
-
Bonn-Oberkassel Süd/Römlinghoven 09:07:00
-
Königswinter-Oberdollendorf Nord 09:08:00
-
Königswinter-Oberdollendorf 09:10:00
-
Königswinter-Longenburg 09:12:00
-
Königswinter, Clemens-August-Str. 09:15:00
-
Königswinter Fähre 09:16:00
-
Königswinter Denkmal 09:17:00
-
Rhöndorf Bahnhof 09:20:00
-
Bad Honnef Am Spitzenbach 09:21:00
-
Bad Honnef Stadtbahn 09:23:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Juridicum 09:06:00
-
Bonn Universität/Markt 09:08:00
-
Bonn Hbf (tief) 09:10:00
-
Bonn Stadthaus 09:12:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Museum Koenig 09:13:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 09:15:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 09:16:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 09:17:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 09:18:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 09:20:00
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 09:22:00
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn 09:23:00
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 09:24:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 09:26:00