Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt in Bonn
Adenauerallee 112,
53113Bonn
The next departure is direction Bad Godesberg Stadthalle, Bonn.
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Museum Koenig 04:51:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 04:53:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 04:54:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 04:56:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 04:57:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 04:59:00
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 05:01:00
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn 05:02:00
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 05:03:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 05:05:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Juridicum 04:58:00
-
Bonn Universität/Markt 05:00:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 05:02:00
-
Bonn West 05:04:00
-
Propsthof Nord, Bonn 05:05:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 05:07:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 05:09:00
-
Buschdorf, Bonn 05:10:00
-
Hersel, Bornheim (Rheinland) 05:12:00
-
Uedorf, Bornheim (Rheinland) 05:14:00
-
Widdig, Bornheim (Rheinland) 05:15:00
-
Urfeld, Wesseling 05:17:00
-
Wesseling Süd 05:19:00
-
Wesseling (Stadtbahn) 05:21:00
-
Wesseling Nord 05:25:00
-
Godorf Bahnhof, Köln 05:27:00
-
Sürth Bahnhof, Köln 05:31:00
-
Rodenkirchen Michaelshoven, Köln 05:33:00
-
Rodenkirchen Siegstr., Köln 05:34:00
-
Rodenkirchen Bahnhof, Köln 05:35:00
-
Marienburg Heinrich-Lübke-Ufer, Köln 05:37:00
-
Marienburg Bayenthalgürtel, Köln 05:39:00
-
Bayenthal Schönhauser Str., Köln 05:40:00
-
Ubierring, Köln 05:43:00
-
Chlodwigplatz, Köln 05:45:00
-
Ulrepforte, Köln 05:47:00
-
Eifelstr., Köln 05:49:00
-
Barbarossaplatz, Köln 05:52:00
-
Poststr., Köln 05:54:00
-
Neumarkt, Köln 05:55:00
-
Appellhofplatz, Köln 05:57:00
-
Dom/Hauptbahnhof, Köln 05:59:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 06:00:00
-
Ebertplatz, Köln 06:02:00
-
Reichenspergerplatz, Köln 06:03:00
-
Riehl Kinderkrankenhaus, Köln 06:06:00
-
Riehl Amsterdamer Str./Gürtel, Köln 06:08:00
-
Niehl Nesselrodestr., Köln 06:09:00
-
Niehl Sebastianstr., Köln 06:11:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Museum Koenig 05:01:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 05:03:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 05:04:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 05:06:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 05:07:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 05:09:00
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 05:11:00
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn 05:12:00
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 05:13:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 05:15:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Museum Koenig 05:07:00
-
Bonn Heussallee/Museumsmeile 05:09:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 05:10:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 05:12:00
-
Bonn Hochkreuz Robert-Schuman-Platz 05:13:00
-
Bonn-Hochkreuz Rheinaue 05:14:00
-
Bonn-Ramersdorf 05:17:00
-
Bonn-Oberkassel Nord 05:18:00
-
Bonn-Oberkassel Mitte 05:19:00
-
Bonn-Oberkassel Süd/Römlinghoven 05:21:00
-
Königswinter-Oberdollendorf Nord 05:22:00
-
Königswinter-Oberdollendorf 05:24:00
-
Königswinter-Longenburg 05:26:00
-
Königswinter, Clemens-August-Str. 05:29:00
-
Königswinter Fähre 05:30:00
-
Königswinter Denkmal 05:31:00
-
Rhöndorf Bahnhof 05:34:00
-
Bad Honnef Am Spitzenbach 05:36:00
-
Bad Honnef Stadtbahn 05:38:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Museum Koenig 05:11:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 05:13:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 05:14:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 05:16:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 05:17:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 05:19:00
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 05:21:00
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn 05:22:00
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 05:23:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 05:25:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Juridicum 05:18:00
-
Bonn Universität/Markt 05:20:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 05:22:00
-
Bonn West 05:24:00
-
Propsthof Nord, Bonn 05:25:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 05:27:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 05:29:00
-
Buschdorf, Bonn 05:30:00
-
Hersel, Bornheim (Rheinland) 05:32:00
-
Uedorf, Bornheim (Rheinland) 05:34:00
-
Widdig, Bornheim (Rheinland) 05:35:00
-
Urfeld, Wesseling 05:37:00
-
Wesseling Süd 05:39:00
-
Wesseling (Stadtbahn) 05:41:00
-
Wesseling Nord 05:45:00
-
Godorf Bahnhof, Köln 05:47:00
-
Sürth Bahnhof, Köln 05:51:00
-
Rodenkirchen Michaelshoven, Köln 05:53:00
-
Rodenkirchen Siegstr., Köln 05:54:00
-
Rodenkirchen Bahnhof, Köln 05:55:00
-
Marienburg Heinrich-Lübke-Ufer, Köln 05:57:00
-
Marienburg Bayenthalgürtel, Köln 05:59:00
-
Bayenthal Schönhauser Str., Köln 06:00:00
-
Ubierring, Köln 06:03:00
-
Chlodwigplatz, Köln 06:05:00
-
Ulrepforte, Köln 06:07:00
-
Eifelstr., Köln 06:09:00
-
Barbarossaplatz, Köln 06:12:00
-
Poststr., Köln 06:14:00
-
Neumarkt, Köln 06:15:00
-
Appellhofplatz, Köln 06:17:00
-
Dom/Hauptbahnhof, Köln 06:19:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 06:20:00
-
Ebertplatz, Köln 06:22:00
-
Reichenspergerplatz, Köln 06:23:00
-
Riehl Kinderkrankenhaus, Köln 06:26:00
-
Riehl Amsterdamer Str./Gürtel, Köln 06:28:00
-
Niehl Nesselrodestr., Köln 06:29:00
-
Niehl Sebastianstr., Köln 06:31:00