Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt in Bonn
Adenauerallee 112,
53113Bonn
The next departure is direction Bad Godesberg Stadthalle, Bonn.
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Museum Koenig 18:31:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 18:33:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 18:34:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 18:36:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 18:37:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 18:39:00
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 18:41:00
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn 18:42:00
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 18:43:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 18:45:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Museum Koenig 18:37:00
-
Bonn Heussallee/Museumsmeile 18:39:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 18:40:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 18:42:00
-
Bonn Hochkreuz Robert-Schuman-Platz 18:43:00
-
Bonn-Hochkreuz Rheinaue 18:44:00
-
Bonn-Ramersdorf 18:47:00
-
Bonn-Oberkassel Nord 18:48:00
-
Bonn-Oberkassel Mitte 18:49:00
-
Bonn-Oberkassel Süd/Römlinghoven 18:51:00
-
Königswinter-Oberdollendorf Nord 18:52:00
-
Königswinter-Oberdollendorf 18:54:00
-
Königswinter-Longenburg 18:56:00
-
Königswinter, Clemens-August-Str. 18:59:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Juridicum 18:38:00
-
Bonn Universität/Markt 18:40:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 18:42:00
-
Bonn West 18:44:00
-
Propsthof Nord, Bonn 18:45:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 18:47:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 18:49:00
-
Buschdorf, Bonn 18:50:00
-
Hersel, Bornheim (Rheinland) 18:52:00
-
Uedorf, Bornheim (Rheinland) 18:54:00
-
Widdig, Bornheim (Rheinland) 18:55:00
-
Urfeld, Wesseling 18:57:00
-
Wesseling Süd 18:59:00
-
Wesseling (Stadtbahn) 19:01:00
-
Wesseling Nord 19:05:00
-
Godorf Bahnhof, Köln 19:07:00
-
Sürth Bahnhof, Köln 19:11:00
-
Rodenkirchen Michaelshoven, Köln 19:13:00
-
Rodenkirchen Siegstr., Köln 19:14:00
-
Rodenkirchen Bahnhof, Köln 19:15:00
-
Marienburg Heinrich-Lübke-Ufer, Köln 19:17:00
-
Marienburg Bayenthalgürtel, Köln 19:19:00
-
Bayenthal Schönhauser Str., Köln 19:20:00
-
Ubierring, Köln 19:23:00
-
Chlodwigplatz, Köln 19:25:00
-
Ulrepforte, Köln 19:27:00
-
Eifelstr., Köln 19:29:00
-
Barbarossaplatz, Köln 19:32:00
-
Poststr., Köln 19:34:00
-
Neumarkt, Köln 19:35:00
-
Appellhofplatz, Köln 19:37:00
-
Dom/Hauptbahnhof, Köln 19:39:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 19:40:00
-
Ebertplatz, Köln 19:42:00
-
Reichenspergerplatz, Köln 19:43:00
-
Riehl Kinderkrankenhaus, Köln 19:46:00
-
Riehl Amsterdamer Str./Gürtel, Köln 19:48:00
-
Niehl Nesselrodestr., Köln 19:49:00
-
Niehl Sebastianstr., Köln 19:51:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Museum Koenig 18:41:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 18:43:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 18:44:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 18:46:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 18:47:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 18:49:00
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 18:51:00
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn 18:52:00
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 18:53:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 18:55:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Juridicum 18:43:00
-
Bonn Universität/Markt 18:45:00
-
Bonn Hbf (tief) 18:47:00
-
Bonn Stadthaus 18:51:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Museum Koenig 18:47:00
-
Bonn Heussallee/Museumsmeile 18:49:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 18:50:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 18:52:00
-
Bonn Hochkreuz Robert-Schuman-Platz 18:53:00
-
Bonn-Hochkreuz Rheinaue 18:54:00
-
Bonn-Ramersdorf 18:57:00
-
Bonn-Oberkassel Nord 18:58:00
-
Bonn-Oberkassel Mitte 18:59:00
-
Bonn-Oberkassel Süd/Römlinghoven 19:01:00
-
Königswinter-Oberdollendorf Nord 19:02:00
-
Königswinter-Oberdollendorf 19:04:00
-
Königswinter-Longenburg 19:06:00
-
Königswinter, Clemens-August-Str. 19:09:00
-
Königswinter Fähre 19:10:00
-
Königswinter Denkmal 19:11:00
-
Rhöndorf Bahnhof 19:14:00
-
Bad Honnef Am Spitzenbach 19:16:00
-
Bad Honnef Stadtbahn 19:18:00