Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt in Bonn
Adenauerallee 112,
53113Bonn
The next departure is direction Bad Godesberg Stadthalle, Bonn.
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Museum Koenig 04:22:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 04:24:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 04:25:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 04:27:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 04:28:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 04:30:00
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 04:32:00
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn 04:33:00
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 04:34:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 04:36:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Museum Koenig 04:31:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 04:33:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Museum Koenig 04:37:00
-
Bonn Heussallee/Museumsmeile 04:39:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 04:40:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 04:42:00
-
Bonn Hochkreuz Robert-Schuman-Platz 04:43:00
-
Bonn-Hochkreuz Rheinaue 04:44:00
-
Bonn-Ramersdorf 04:47:00
-
Bonn-Oberkassel Nord 04:48:00
-
Bonn-Oberkassel Mitte 04:49:00
-
Bonn-Oberkassel Süd/Römlinghoven 04:51:00
-
Königswinter-Oberdollendorf Nord 04:52:00
-
Königswinter-Oberdollendorf 04:54:00
-
Königswinter-Longenburg 04:56:00
-
Königswinter, Clemens-August-Str. 04:59:00
-
Königswinter Fähre 05:00:00
-
Königswinter Denkmal 05:01:00
-
Rhöndorf Bahnhof 05:04:00
-
Bad Honnef Am Spitzenbach 05:05:00
-
Bad Honnef Stadtbahn 05:07:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Museum Koenig 04:41:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 04:43:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 04:44:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 04:46:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 04:47:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 04:49:00
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 04:51:00
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn 04:52:00
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 04:53:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 04:55:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Juridicum 04:42:00
-
Bonn Universität/Markt 04:44:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 04:46:00
-
Bonn West 04:48:00
-
Propsthof Nord, Bonn 04:49:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 04:51:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 04:53:00
Route:
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt
-
Bonn Museum Koenig 04:47:00
-
Bonn Heussallee/Museumsmeile 04:49:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 04:50:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 04:52:00
-
Bonn Hochkreuz Robert-Schuman-Platz 04:53:00
-
Bonn-Hochkreuz Rheinaue 04:54:00
-
Bonn-Ramersdorf 04:57:00
-
Bonn-Oberkassel Nord 04:58:00
-
Bonn-Oberkassel Mitte 04:59:00
-
Bonn-Oberkassel Süd/Römlinghoven 05:01:00
-
Königswinter-Oberdollendorf Nord 05:02:00
-
Königswinter-Oberdollendorf 05:04:00
-
Königswinter-Longenburg 05:06:00
-
Königswinter, Clemens-August-Str. 05:09:00
-
Königswinter Fähre 05:10:00
-
Königswinter Denkmal 05:11:00
-
Rhöndorf Bahnhof 05:14:00
-
Bad Honnef Am Spitzenbach 05:16:00
-
Bad Honnef Stadtbahn 05:18:00