Beuel in Bonn
Beueler Bahnhofsplatz 1,
53225Bonn
The next departure is direction Koblenz Hbf.
Route:
-
Bonn-Beuel
-
Bonn-Oberkassel 08:37:00
-
Niederdollendorf 08:40:00
-
Königswinter 08:43:00
-
Rhöndorf 08:46:00
-
Bad Honnef(Rhein) 08:50:00
-
Unkel 08:54:00
-
Linz(Rhein) 09:00:00
-
Bad Hönningen 09:05:00
-
Rheinbrohl 09:09:00
-
Neuwied 09:18:00
-
Urmitz Rheinbrücke 09:23:00
-
Koblenz-Lützel 09:31:00
-
Koblenz Stadtmitte 09:34:00
-
Koblenz Hbf 09:37:00
Route:
-
Beuel Bahnhof, Bonn
-
Beuel Königswinterer Str., Bonn 08:44:00
-
Ramersdorf Maarstr., Bonn 08:45:00
-
Ramersdorf Broichstr., Bonn 08:46:00
-
Ramersdorf Forstweg, Bonn 08:47:00
-
Ramersdorf Küdinghoven Kirche, Bonn 08:49:00
-
Ramersdorf Samansstr., Bonn 08:50:00
-
Ramersdorf Mehlemstr., Bonn 08:51:00
-
Ramersdorf, Bonn 08:52:00
Route:
-
Beuel Bahnhof, Bonn
-
Bonn-Beuel Obere Wilhelmstraße 08:45:00
-
Bonn-Beuel Rathaus 08:46:00
-
Beuel Konrad-Adenauer-Platz, Bonn 08:47:00
-
Bertha-von-Suttner-Pl./Beethovenhaus, Bonn 08:50:00
-
Wilhelmsplatz, Bonn 08:52:00
-
Rosental, Bonn 08:53:00
-
Chlodwigplatz, Bonn 08:54:00
-
LVR-Klinik, Bonn 08:56:00
-
Husarenstr., Bonn 08:57:00
-
Innenministerium, Bonn 08:58:00
-
Graurheindorf Heinrich-Hertz-Europakolleg, Bonn 08:59:00
-
Auerberg An der Josefshöhe, Bonn 09:01:00
-
Auerberg Auerberger Mitte, Bonn 09:02:00
-
Auerberg Kopenhagener Str., Bonn 09:04:00
Route:
-
Beuel Bahnhof, Bonn
-
Beuel Betriebshof Beuel, Bonn 08:45:00
-
Bonn-Limperich Nord 08:45:00
-
Bonn-Limperich 08:46:00
-
Bonn-Limperich, Küdinghoven 08:47:00
-
Bonn-Ramersdorf, Schießbergweg 08:48:00
-
Ramersdorf, Bonn 08:50:00
-
Bonn-Oberkassel Nord 08:51:00
-
Bonn-Oberkassel Mitte 08:52:00
-
Bonn-Oberkassel Süd/Römlinghoven 08:54:00
Route:
-
Bonn-Beuel
-
Menden(Rheinl) 08:52:00
-
Friedrich Wilhelmshütte 08:55:00
-
Troisdorf 08:58:00
-
Köln/Bonn Flughafen 09:08:00
-
Köln Messe/Deutz 09:18:00
-
Köln Hbf 09:22:00
-
Köln-Ehrenfeld 09:30:00
-
Pulheim 09:38:00
-
Stommeln 09:42:00
-
Rommerskirchen 09:46:00
-
Grevenbroich 09:54:00
-
Jüchen 10:00:00
-
Hochneukirch 10:03:00
-
Rheydt-Odenkirchen 10:07:00
-
Rheydt Hbf 10:11:00
-
Mönchengladbach Hbf 10:19:00
Route:
-
Beuel Bahnhof, Bonn
-
Beuel Königswinterer Str., Bonn 08:55:00
-
Beuel Pfaffenweg, Bonn 08:57:00
-
Beuel Röhfeldstr. Ost, Bonn 08:58:00
-
Pützchen Kloster, Bonn 08:59:00
-
Pützchen Holtorfer Str., Bonn 09:00:00
-
Pützchen Ennertbad, Bonn 09:00:00
-
Holtorf Am Weidenbach, Bonn 09:01:00
-
Holtorf Forsthaus Hardt, Bonn 09:02:00
-
Niederholtorf Am Waldrand, Bonn 09:03:00
-
Niederholtorf Bleibtreustr., Bonn 09:04:00
-
Niederholtorf Mitte, Bonn 09:05:00
-
Niederholtorf Kirche, Bonn 09:06:00
-
Holtorf Oberholtorf, Bonn 09:07:00
-
Holtorf Ungarten, Bonn 09:08:00
-
Holtorf Ettenhausen, Bonn 09:09:00
-
Vinxel Kapelle, Königswinter 09:11:00
-
Vinxel Im Winkel, Königswinter 09:13:00
-
Stieldorf Süd, Königswinter 09:14:00
-
Stieldorf Kirche, Königswinter 09:16:00
-
Stieldorf Oelinghoven, Königswinter 09:17:00
-
Stieldorf Stieldorferhohn, Königswinter 09:19:00
-
Thomasberg Sonderbusch, Königswinter 09:20:00
-
Oberpleis Bellinghausen, Königswinter 09:21:00
-
Oberpleis Bellinghauserhohn, Königswinter 09:22:00
-
Oberpleis Bellinghausen Abzw., Königswinter 09:23:00
-
Oberpleis Freizeitzentrum, Königswinter 09:24:00
-
Oberpleis Schulzentrum, Königswinter 09:25:00
-
Oberpleis Busbf, Königswinter 09:27:00