Bad Godesberg in Bonn
Moltkestrasse 76,
53173Bonn
The next departure is direction Mainz Hbf.
Route:
-
Bonn-Bad Godesberg
-
Bonn-Mehlem 06:35:00
-
Rolandseck 06:39:00
-
Oberwinter 06:42:00
-
Remagen 06:46:00
-
Sinzig(Rhein) 06:58:00
-
Bad Breisig 07:01:00
-
Brohl 07:04:00
-
Namedy 07:07:00
-
Andernach 07:11:00
-
Weißenthurm 07:14:00
-
Mülheim-Kärlich 07:18:00
-
Koblenz-Lützel 07:23:00
-
Koblenz Stadtmitte 07:24:00
-
Koblenz Hbf 07:27:00
-
Rhens 07:36:00
-
Spay 07:39:00
-
Boppard Hbf 07:44:00
-
Boppard-Bad Salzig 07:47:00
-
Boppard-Hirzenach 07:51:00
-
St Goar 07:55:00
-
Oberwesel 08:01:00
-
Bacharach 08:05:00
-
Niederheimbach 08:08:00
-
Trechtingshausen 08:12:00
-
Bingen(Rhein) Hbf 08:19:00
-
Bingen(Rhein) Stadt 08:26:00
-
Bingen-Gaulsheim 08:30:00
-
Gau Algesheim 08:33:00
-
Ingelheim 08:39:00
-
Heidesheim(Rheinhess) 08:43:00
-
Uhlerborn 08:46:00
-
Budenheim 08:49:00
-
Mainz-Mombach 08:53:00
-
Mainz Hbf 08:58:00
Route:
-
Bad Godesberg Löbestr., Bonn
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 06:40:00
-
Bad Godesberg Rigal'sche Wiese, Bonn 06:41:00
-
Muffendorf Muffendorfer Str., Bonn 06:42:00
-
Heiderhof Heiderhofring, Bonn 06:45:00
-
Heiderhof Akazienweg, Bonn 06:46:00
-
Heiderhof Kantstr., Bonn 06:47:00
-
Heiderhof Nietzschestr., Bonn 06:48:00
-
Heiderhof Kastanienweg, Bonn 06:48:00
-
Heiderhof Pappelweg, Bonn 06:50:00
Route:
-
Bad Godesberg Bahnhof/Löbestr., Bonn
-
Bad Godesberg Am Kurpark, Bonn 06:41:00
-
Bad Godesberg Brunnenallee, Bonn 06:42:00
-
Bad Godesberg Marienforst, Bonn 06:45:00
-
Bad Godesberg Sonnenberg, Bonn 06:47:00
-
Pech-Huppenberg, Wachtberg 06:49:00
-
Pech Seibachstr., Wachtberg 06:51:00
-
Villip Zwischen den Hüllen, Wachtberg 06:55:00
-
Villip Kreuzgasse, Wachtberg 06:57:00
-
Villip Kirche, Wachtberg 06:59:00
-
Villiprott Burgstr., Wachtberg 07:02:00
-
Villiprott Sportplatz, Wachtberg 07:03:00
-
Merl Schleife, Meckenheim (Rheinland) 07:07:00
-
Merl Grenzstr., Meckenheim (Rheinland) 07:09:00
-
Merl Nußstr., Meckenheim (Rheinland) 07:10:00
-
Merl Zypressenweg, Meckenheim (Rheinland) 07:11:00
-
Merl Godesberger Str., Meckenheim (Rheinland) 07:13:00
-
Wachtbergstr., Meckenheim (Rheinland) 07:14:00
-
Sportzentrum, Meckenheim (Rheinland) 07:15:00
-
Rathaus, Meckenheim (Rheinland) 07:16:00
-
Le-Mée-Platz, Meckenheim (Rheinland) 07:17:00
-
Giermaarstr., Meckenheim (Rheinland) 07:19:00
-
Meckenheim (Rheinl) Bahnhof, Meckenheim (Rheinland 07:23:00
Route:
-
Bad Godesberg Bahnhof/Löbestr., Bonn
-
Bad Godesberg Bahnhof/Rheinallee, Bonn 06:42:00
Route:
-
Bad Godesberg Bahnhof/Rheinallee, Bonn
-
Bad Godesberg Kronprinzenstr., Bonn 06:42:00
-
Bad Godesberg Otto-Kühne-Schule, Bonn 06:43:00
-
Bad Godesberg Denglerstr., Bonn 06:45:00
-
Bad Godesberg Plittersdorf Mitte, Bonn 06:46:00
-
Plittersdorf Saarstr., Bonn 06:48:00
-
Plittersdorf Danziger Str./Deutsches Museum Bonn, 06:49:00
-
Plittersdorf Kennedyallee, Bonn 06:50:00
-
Hochkreuz Rheinaue Süd, Bonn 06:51:00
-
Hochkreuz Rheinaue Hauptzugang, Bonn 06:52:00
-
Hochkreuz Rheinaue Parkrestaurant, Bonn 06:53:00
-
Gronau Johanniter-Krankenhaus, Bonn 06:56:00
-
Gronau Post Tower, Bonn 06:57:00
-
Gronau Deutsche Welle, Bonn 06:58:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 06:59:00
-
Gronau UN Campus Bahnhof, Bonn 07:01:00
-
Gronau Straßburger Weg, Bonn 07:02:00
-
Schedestr., Bonn 07:04:00
-
Arndtstr., Bonn 07:05:00
-
Herz-Jesu-Hof, Bonn 07:06:00
-
Nassestr./Arithmeum, Bonn 07:07:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 07:10:00
-
Herwarthstr., Bonn 07:14:00
-
Mozartstr., Bonn 07:15:00
-
Karlstr., Bonn 07:16:00
-
Verdistr., Bonn 07:18:00
-
Endenich Auf dem Hügel, Bonn 07:20:00
-
Endenich Immenburgpark, Bonn 07:21:00
-
Endenich Am Propsthof, Bonn 07:22:00
-
Endenich Verweyenstr., Bonn 07:23:00
-
Endenich Nord Bahnhof, Bonn 07:23:00
-
Dransdorf Hans-Sachs-Str., Bonn 07:24:00
-
Dransdorf An der Dransdorfer Burg, Bonn 07:25:00
-
Dransdorf Kirche, Bonn 07:26:00
-
Dransdorf Messdorfer Str., Bonn 07:27:00
-
Lessenich/Meßdorf Martin-Legros-Str., Bonn 07:28:00
-
Lessenich/Meßdorf Gielsdorfer Str., Bonn 07:29:00
-
Lessenich/Meßdorf Ermlandstr., Bonn 07:30:00
-
Lessenich/Meßdorf Lessenich Kapelle, Bonn 07:31:00
-
Duisdorf Neuer Friedhof, Bonn 07:33:00
-
Duisdorf Bahnhof, Bonn 07:35:00
Route:
-
Bad Godesberg Bahnhof/Löbestr., Bonn
-
Bad Godesberg Bahnhof/Rheinallee, Bonn 06:44:00
-
Bad Godesberg Kronprinzenstr., Bonn 06:45:00
-
Bad Godesberg Otto-Kühne-Schule, Bonn 06:46:00
-
Bad Godesberg Denglerstr., Bonn 06:47:00
-
Bad Godesberg Plittersdorf Mitte, Bonn 06:49:00
-
Plittersdorf Nicolaus-Cusanus-Gymnasium, Bonn 06:50:00
-
Plittersdorf Gotenstr., Bonn 06:51:00
-
Bad Godesberg Elisabeth-Selbert-Gesamtschule, Bonn 06:52:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 06:53:00
-
Plittersdorf Deutsche Forschungsgemeinschaft, Bonn 06:55:00
-
Hochkreuz Brandenburger Str., Bonn 06:55:00
-
Hochkreuz Langer Grabenweg, Bonn 06:56:00
-
Bonn Hochkreuz Robert-Schuman-Platz 06:58:00