Bad Godesberg in Bonn
Moltkestrasse 76,
53173Bonn
The next departure is direction Koblenz Hbf.
Route:
-
Bonn-Bad Godesberg
-
Oberwinter 11:10:00
-
Remagen 11:15:00
-
Sinzig(Rhein) 11:19:00
-
Bad Breisig 11:23:00
-
Andernach 11:29:00
-
Koblenz Stadtmitte 11:39:00
-
Koblenz Hbf 11:42:00
Route:
-
Bonn-Bad Godesberg
-
Bonn-Mehlem 11:35:00
-
Rolandseck 11:39:00
-
Oberwinter 11:42:00
-
Remagen 11:46:00
-
Sinzig(Rhein) 11:58:00
-
Bad Breisig 12:01:00
-
Brohl 12:04:00
-
Namedy 12:07:00
-
Andernach 12:11:00
-
Weißenthurm 12:14:00
-
Mülheim-Kärlich 12:18:00
-
Koblenz-Lützel 12:23:00
-
Koblenz Stadtmitte 12:24:00
-
Koblenz Hbf 12:27:00
-
Rhens 12:36:00
-
Spay 12:39:00
-
Boppard Hbf 12:44:00
-
Boppard-Bad Salzig 12:47:00
-
Boppard-Hirzenach 12:51:00
-
St Goar 12:55:00
-
Oberwesel 13:01:00
-
Bacharach 13:05:00
-
Niederheimbach 13:08:00
-
Trechtingshausen 13:12:00
-
Bingen(Rhein) Hbf 13:19:00
-
Bingen(Rhein) Stadt 13:29:00
-
Bingen-Gaulsheim 13:33:00
-
Gau Algesheim 13:36:00
-
Ingelheim 13:39:00
-
Heidesheim(Rheinhess) 13:43:00
-
Uhlerborn 13:45:00
-
Budenheim 13:48:00
-
Mainz-Mombach 13:51:00
-
Mainz Hbf 13:56:00
Route:
-
Bad Godesberg Bahnhof/Löbestr., Bonn
-
Bad Godesberg Bahnhof/Rheinallee, Bonn 11:41:00
-
Bad Godesberg Kronprinzenstr., Bonn 11:43:00
-
Bad Godesberg Herz-Jesu-Kirche, Bonn 11:44:00
-
Bad Godesberg Viktoriaplatz, Bonn 11:45:00
-
Bad Godesberg Zietenstr., Bonn 11:46:00
-
Bad Godesberg Plittersdorf Mitte, Bonn 11:47:00
-
Bad Godesberg Am Büchel, Bonn 11:49:00
-
Bad Godesberg Steinhaus, Bonn 11:50:00
-
Plittersdorf Kanalstr., Bonn 11:51:00
-
Plittersdorf Steubenring, Bonn 11:52:00
-
Plittersdorf Kennedyallee, Bonn 11:53:00
-
Hochkreuz Rheinaue Süd, Bonn 11:54:00
-
Hochkreuz Rheinaue Hauptzugang, Bonn 11:55:00
-
Hochkreuz Rheinaue Parkrestaurant, Bonn 11:56:00
-
Gronau Johanniter-Krankenhaus, Bonn 11:58:00
-
Gronau Post Tower, Bonn 11:59:00
-
Gronau Deutsche Welle, Bonn 11:59:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 12:00:00
-
Gronau UN Campus Bahnhof, Bonn 12:02:00
-
Gronau Straßburger Weg, Bonn 12:03:00
-
Schedestr., Bonn 12:04:00
-
Arndtstr., Bonn 12:05:00
-
Herz-Jesu-Hof, Bonn 12:06:00
-
Nassestr./Arithmeum, Bonn 12:07:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 12:10:00
-
Herwarthstr., Bonn 12:14:00
-
Mozartstr., Bonn 12:15:00
-
Karlstr., Bonn 12:16:00
-
Verdistr., Bonn 12:18:00
-
Endenich Auf dem Hügel, Bonn 12:20:00
-
Endenich Immenburgpark, Bonn 12:20:00
-
Endenich Am Propsthof, Bonn 12:21:00
-
Endenich Verweyenstr., Bonn 12:22:00
-
Endenich Nord Bahnhof, Bonn 12:22:00
-
Dransdorf Hans-Sachs-Str., Bonn 12:23:00
-
Dransdorf An der Dransdorfer Burg, Bonn 12:24:00
-
Dransdorf Kirche, Bonn 12:25:00
-
Dransdorf Messdorfer Str., Bonn 12:26:00
-
Lessenich/Meßdorf Martin-Legros-Str., Bonn 12:27:00
-
Lessenich/Meßdorf Gielsdorfer Str., Bonn 12:28:00
-
Lessenich/Meßdorf Ermlandstr., Bonn 12:29:00
-
Lessenich/Meßdorf Lessenich Kapelle, Bonn 12:30:00
-
Lessenich/Meßdorf Alter Heerweg, Bonn 12:31:00
-
Lessenich/Meßdorf Roncallistr., Bonn 12:32:00
-
Lessenich/Meßdorf Bonner Logsweg, Bonn 12:33:00
-
Lessenich/Meßdorf Malgisostr., Bonn 12:33:00
-
Lessenich/Meßdorf Meßdorf Sportplatz, Bonn 12:35:00
Route:
-
Bad Godesberg Bahnhof/Löbestr., Bonn
-
Bad Godesberg Am Kurpark, Bonn 11:41:00
-
Bad Godesberg Brunnenallee, Bonn 11:42:00
-
Bad Godesberg Marienforst, Bonn 11:45:00
-
Bad Godesberg Sonnenberg, Bonn 11:47:00
-
Pech-Huppenberg, Wachtberg 11:49:00
-
Pech Seibachstr., Wachtberg 11:51:00
-
Villip Zwischen den Hüllen, Wachtberg 11:55:00
-
Villip Kreuzgasse, Wachtberg 11:57:00
-
Villip Kirche, Wachtberg 11:59:00
-
Villiprott Burgstr., Wachtberg 12:02:00
-
Villiprott Sportplatz, Wachtberg 12:03:00
-
Merl Schleife, Meckenheim (Rheinland) 12:07:00
-
Merl Grenzstr., Meckenheim (Rheinland) 12:09:00
-
Merl Nußstr., Meckenheim (Rheinland) 12:10:00
-
Merl Zypressenweg, Meckenheim (Rheinland) 12:11:00
-
Merl Godesberger Str., Meckenheim (Rheinland) 12:13:00
-
Wachtbergstr., Meckenheim (Rheinland) 12:14:00
-
Sportzentrum, Meckenheim (Rheinland) 12:15:00
-
Rathaus, Meckenheim (Rheinland) 12:16:00
-
Le-Mée-Platz, Meckenheim (Rheinland) 12:17:00
-
Giermaarstr., Meckenheim (Rheinland) 12:19:00
-
Meckenheim (Rheinl) Bahnhof, Meckenheim (Rheinland 12:23:00
Route:
-
Bad Godesberg Bahnhof/Löbestr., Bonn
-
Bad Godesberg Bahnhof/Rheinallee, Bonn 11:42:00
Route:
-
Bad Godesberg Löbestr., Bonn
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 11:43:00
-
Bad Godesberg Rigal'sche Wiese, Bonn 11:44:00
-
Muffendorf Hopmannstr., Bonn 11:46:00
-
Muffendorf Klosterbergstr., Bonn 11:47:00
-
Heiderhof Heiderhofring, Bonn 11:49:00
-
Heiderhof Akazienweg, Bonn 11:50:00
-
Heiderhof Kastanienweg, Bonn 11:51:00
-
Heiderhof Pappelweg, Bonn 11:53:00