Bahnhof in Birkenfeld (Württemberg)
Industriestraße 21,
75217Birkenfeld (Württemberg)
The next departure is direction Pforzheim Hbf.
Route:
-
Birkenfeld(Enz)
-
Brötzingen Wohnlichstraße 08:34:00
-
Brötzingen Sandweg 08:35:00
-
Brötzingen Mitte 08:36:00
-
Pforzheim Maihälden 08:37:00
-
Pforzheim Hbf 08:40:00
Route:
-
Bahnhof, Birkenfeld (Württ)
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 08:43:00
-
Burgstraße, Pforzheim 08:44:00
-
Fritz-Erler-Schule Süd, Pforzheim 08:46:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 08:48:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 08:51:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 08:53:00
-
ZOB/Hauptbahnhof, Pforzheim 08:55:00
Route:
-
Enzstraße, Birkenfeld (Württ)
-
Finkensteinstraße, Pforzheim 08:53:00
-
Wohnlichstraße, Pforzheim 08:54:00
-
Adolf Richter Straße, Pforzheim 08:55:00
-
1. CfR-Sportplatz, Pforzheim 08:56:00
-
Am Mühlkanal, Pforzheim 08:58:00
-
Burgstraße, Pforzheim 09:00:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 09:01:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 09:02:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 09:03:00
-
Maystraße, Pforzheim 09:04:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 09:05:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 09:07:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 09:10:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 09:11:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 09:13:00
Route:
-
Bahnhof, Birkenfeld (Württ)
-
Glockwiesenstraße, Birkenfeld (Württ) 08:54:00
-
Silcherschule, Birkenfeld (Württ) 08:54:00
-
Kirchplatz, Birkenfeld (Württ) 08:55:00
-
Ludwig - Uhland - Schule, Birkenfeld (Württ) 08:56:00
-
Kreuzstraße, Birkenfeld (Württ) 08:58:00
-
Sonne, Birkenfeld (Württ) 08:59:00
-
Alte Pforzheimer Str., Birkenfeld (Württ) 09:00:00
-
Erlachstadion, Birkenfeld (Württ) 09:01:00
-
Obernhausen, Birkenfeld (Württ) 09:04:00
-
Gräfenhausen Rathaus, Birkenfeld (Württ) 09:05:00
-
Gräfenhausen Tankstelle, Birkenfeld (Württ) 09:06:00
-
Gräfenhausen Sixtdenkmal, Birkenfeld (Württ) 09:07:00
-
Gräfenhausen Industriegebiet, Birkenfeld (Württ) 09:09:00
-
Arnbach Gräfenhauser Str., Neuenbürg 09:10:00
-
Arnbach Rathaus, Neuenbürg 09:11:00
-
Arnbach Linde, Neuenbürg 09:12:00
-
Arnbach Siedlung, Neuenbürg 09:13:00
-
Gewerbegebiet, Neuenbürg 09:14:00
-
Gymnasium, Neuenbürg 09:15:00
-
Feldbergstrasse, Neuenbürg 09:16:00
-
Schwann Schönblickstraße, Straubenhardt 09:19:00
-
Schwann Rathaus, Straubenhardt 09:20:00
-
Schwann Mähfeldstraße, Straubenhardt 09:21:00
-
Schwann Warte, Straubenhardt 09:22:00
-
Dennach Schwabentorhalle, Neuenbürg 09:26:00
-
Dennach Rathaus, Neuenbürg 09:27:00
-
Dreimarkstein, Dobel 09:30:00
-
Waldklinik, Dobel 09:33:00
-
Ortsmitte, Dobel 09:35:00
-
Birkengrund, Dobel 09:36:00
-
Neusatz Calwer Str., Bad Herrenalb 09:38:00
-
Neusatz Kirche, Bad Herrenalb 09:39:00
-
Rotensol Viertelstraße, Bad Herrenalb 09:41:00
-
Rotensol Lamm, Bad Herrenalb 09:42:00
-
Rotensol Schwarzwaldstr., Bad Herrenalb 09:43:00
-
Bleiche, Bad Herrenalb 09:47:00
-
Post, Bad Herrenalb 09:49:00
-
Bahnhof, Bad Herrenalb 09:53:00
Route:
-
Bahnhof, Birkenfeld (Württ)
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 09:08:00
-
Burgstraße, Pforzheim 09:09:00
-
Fritz-Erler-Schule Süd, Pforzheim 09:11:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 09:13:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 09:16:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 09:18:00
-
ZOB/Hauptbahnhof, Pforzheim 09:20:00
Route:
-
Enzstraße, Birkenfeld (Württ)
-
Finkensteinstraße, Pforzheim 09:23:00
-
Wohnlichstraße, Pforzheim 09:24:00
-
Adolf Richter Straße, Pforzheim 09:25:00
-
1. CfR-Sportplatz, Pforzheim 09:26:00
-
Am Mühlkanal, Pforzheim 09:28:00
-
Burgstraße, Pforzheim 09:30:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 09:31:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 09:32:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 09:33:00
-
Maystraße, Pforzheim 09:34:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 09:35:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 09:37:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 09:40:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 09:41:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 09:43:00