Bahnhof in Birkenfeld (Württemberg)
Industriestraße 21,
75217Birkenfeld (Württemberg)
The next departure is direction Bad Wildbad Kurpark.
Route:
-
Birkenfeld(Enz)
-
Neuenbürg(Enz) 13:28:00
-
Neuenbürg(Enz) Süd 13:31:00
-
Neuenbürg(Enz) Freibad 13:33:00
-
Rotenbach(Enz) 13:34:00
-
Neuenbürg(Enz)-Rotenbach Eyachbrücke 13:36:00
-
Höfen(Enz) Nord 13:38:00
-
Höfen(Enz) Bf 13:40:00
-
Calmbach Bahnhof 13:43:00
-
Calmbach Süd 13:45:00
-
Bad Wildbad Nord 13:47:00
-
Bad Wildbad Bf 13:48:00
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 13:51:00
-
Bad Wildbad Kurpark 13:52:00
Route:
-
Birkenfeld(Enz)
-
Brötzingen Wohnlichstraße 13:34:00
-
Brötzingen Sandweg 13:35:00
-
Brötzingen Mitte 13:36:00
-
Pforzheim Maihälden 13:37:00
-
Pforzheim Hbf 13:40:00
-
Ispringen 13:49:00
-
Ersingen 13:52:00
-
Ersingen West 13:53:00
-
Bilfingen 13:56:00
-
Königsbach(Baden) 13:58:00
-
Wilferdingen-Singen 14:01:00
-
Kleinsteinbach 14:04:00
-
Söllingen Kapellenstraße 14:07:00
-
Söllingen(b Karlsr) 14:08:00
-
Söllingen Reetzstr. 14:09:00
-
Berghausen Am Stadion 14:12:00
-
Berghausen(Baden) 14:13:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 14:16:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 14:17:00
-
Grötzingen Oberausstraße 14:20:00
-
Grötzingen 14:21:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 14:23:00
-
Karlsruhe-Durlach 14:25:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 14:27:00
-
Weinweg, Karlsruhe 14:28:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 14:30:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 14:32:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 14:33:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 14:35:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 14:36:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 14:38:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 14:40:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 14:41:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 14:43:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 14:44:00
-
Karlsruhe Entenfang 14:45:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 14:47:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 14:48:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 14:49:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 14:51:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 14:52:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 14:53:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 14:54:00
-
Maxau 14:59:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 15:01:00
-
Maximiliansau West 15:02:00
-
Wörth(Rhein) 15:04:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 15:09:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 15:10:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 15:11:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 15:13:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 15:14:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 15:15:00
Route:
-
Enzstraße, Birkenfeld (Württ)
-
Finkensteinstraße, Pforzheim 13:56:00
-
Wohnlichstraße, Pforzheim 13:57:00
-
Adolf Richter Straße, Pforzheim 13:58:00
-
1. CfR-Sportplatz, Pforzheim 13:59:00
-
Am Mühlkanal, Pforzheim 14:01:00
-
Burgstraße, Pforzheim 14:03:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 14:04:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 14:05:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 14:06:00
-
Maystraße, Pforzheim 14:07:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 14:08:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 14:09:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 14:11:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 14:12:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 14:14:00
Route:
-
Bahnhof, Birkenfeld (Württ)
-
Glockwiesenstraße, Birkenfeld (Württ) 14:04:00
-
Silcherschule, Birkenfeld (Württ) 14:04:00
-
Kirchplatz, Birkenfeld (Württ) 14:05:00
-
Ludwig - Uhland - Schule, Birkenfeld (Württ) 14:06:00
-
Kreuzstraße, Birkenfeld (Württ) 14:08:00
-
Sonne, Birkenfeld (Württ) 14:09:00
-
Alte Pforzheimer Str., Birkenfeld (Württ) 14:10:00
-
Erlachstadion, Birkenfeld (Württ) 14:11:00
-
Obernhausen, Birkenfeld (Württ) 14:14:00
-
Gräfenhausen Rathaus, Birkenfeld (Württ) 14:15:00
-
Gräfenhausen Tankstelle, Birkenfeld (Württ) 14:16:00
-
Gräfenhausen Sixtdenkmal, Birkenfeld (Württ) 14:17:00
-
Gräfenhausen Industriegebiet, Birkenfeld (Württ) 14:19:00
-
Arnbach Gräfenhauser Str., Neuenbürg 14:20:00
-
Arnbach Rathaus, Neuenbürg 14:21:00
-
Arnbach Linde, Neuenbürg 14:22:00
-
Arnbach Siedlung, Neuenbürg 14:23:00
-
Gewerbegebiet, Neuenbürg 14:24:00
-
Gymnasium, Neuenbürg 14:25:00
-
Feldbergstrasse, Neuenbürg 14:26:00
-
Schwann Schönblickstraße, Straubenhardt 14:29:00
-
Schwann Rathaus, Straubenhardt 14:30:00
-
Schwann Mähfeldstraße, Straubenhardt 14:31:00
-
Schwann Warte, Straubenhardt 14:32:00
-
Dennach Schwabentorhalle, Neuenbürg 14:35:00
-
Dennach Rathaus, Neuenbürg 14:36:00
-
Dreimarkstein, Dobel 14:39:00
-
Waldklinik, Dobel 14:42:00
-
Ortsmitte, Dobel 14:44:00
-
Birkengrund, Dobel 14:45:00
-
Neusatz Calwer Str., Bad Herrenalb 14:47:00
-
Neusatz Kirche, Bad Herrenalb 14:48:00
-
Rotensol Viertelstraße, Bad Herrenalb 14:50:00
-
Rotensol Lamm, Bad Herrenalb 14:51:00
-
Rotensol Schwarzwaldstr., Bad Herrenalb 14:52:00
-
Bleiche, Bad Herrenalb 14:56:00
-
Post, Bad Herrenalb 14:58:00
-
Bahnhof, Bad Herrenalb 15:00:00
Route:
-
Bahnhof, Birkenfeld (Württ)
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 14:05:00
-
Burgstraße, Pforzheim 14:06:00
-
Fritz-Erler-Schule Süd, Pforzheim 14:08:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 14:10:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 14:13:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 14:15:00
-
ZOB/Hauptbahnhof, Pforzheim 14:17:00
Route:
-
Birkenfeld(Enz)
-
Neuenbürg(Enz) 14:28:00
-
Neuenbürg(Enz) Süd 14:31:00
-
Neuenbürg(Enz) Freibad 14:33:00
-
Rotenbach(Enz) 14:34:00
-
Neuenbürg(Enz)-Rotenbach Eyachbrücke 14:36:00
-
Höfen(Enz) Nord 14:38:00
-
Höfen(Enz) Bf 14:40:00
-
Calmbach Bahnhof 14:43:00
-
Calmbach Süd 14:45:00
-
Bad Wildbad Nord 14:47:00
-
Bad Wildbad Bf 14:48:00
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 14:51:00
-
Bad Wildbad Kurpark 14:52:00