Bahnhof in Binau
Burg-Dauchstein-Strasse 2,
74862Binau
The next departure is direction Homburg(Saar)Hbf.
Route:
-
Binau
-
Neckargerach 16:16:00
-
Zwingenberg(Baden) 16:19:00
-
Lindach 16:22:00
-
Eberbach 16:28:00
-
Hirschhorn(Neckar) 16:35:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 16:38:00
-
Neckarsteinach 16:42:00
-
Neckargemünd Altstadt 16:46:00
-
Neckargemünd 16:48:00
-
Heidelberg Orthopädie 16:51:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 16:53:00
-
Heidelberg-Altstadt 16:56:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 17:00:00
-
Heidelberg Hbf 17:02:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 17:06:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 17:10:00
-
Mannheim-Seckenheim 17:13:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 17:15:00
-
Mannheim Hbf 17:19:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 17:26:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 17:29:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 17:31:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 17:34:00
-
Limburgerhof 17:36:00
-
Schifferstadt 17:41:00
-
Böhl-Iggelheim 17:45:00
-
Haßloch(Pfalz) 17:48:00
-
Neustadt-Böbig 17:54:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 17:59:00
-
Lambrecht(Pfalz) 18:09:00
-
Weidenthal 18:15:00
-
Hochspeyer 18:22:00
-
Kaiserslautern Hbf 18:30:00
-
Kennelgarten 18:43:00
-
Vogelweh 18:45:00
-
Einsiedlerhof 18:48:00
-
Kindsbach 18:51:00
-
Landstuhl 18:54:00
-
Hauptstuhl 18:58:00
-
Bruchmühlbach-Miesau 19:01:00
-
Homburg(Saar)Hbf 19:08:00
Route:
-
Binau
-
Mosbach-Neckarelz 16:17:00
-
Mosbach West 16:20:00
-
Mosbach(Baden) 16:23:00
Route:
-
Bahnhof, Binau
-
Österling, Binau 16:20:00
-
Siedlung, Binau 16:21:00
-
Reichenbucher Straße, Binau 16:22:00
-
Schule, Binau 16:23:00
-
Gasthaus Sonneneck, Binau 16:24:00
-
Bahnhof, Neckargerach 16:31:00
-
Marktplatz, Neckargerach 16:31:00
-
Reichenbuch Kirchenstraße, Mosbach 16:36:00
-
Reichenbuch Schulstraße, Mosbach 16:36:00
-
Lauerskreuz Ort, Neckargerach 16:45:00
Route:
-
Österling, Binau
-
Siedlung, Binau 16:21:00
-
Reichenbucher Straße, Binau 16:22:00
-
Schule, Binau 16:23:00
-
Gasthaus Sonneneck, Binau 16:24:00
-
Bahnhof, Neckargerach 16:31:00
-
Marktplatz, Neckargerach 16:31:00
-
Reichenbuch Kirchenstraße, Mosbach 16:36:00
-
Reichenbuch Schulstraße, Mosbach 16:36:00
-
Lauerskreuz Ort, Neckargerach 16:45:00
Route:
-
Binau
-
Mosbach-Neckarelz 16:47:00
-
Mosbach West 16:50:00
-
Mosbach(Baden) 16:52:00
-
Neckarburken 16:56:00
-
Dallau 16:58:00
-
Auerbach(b Mosbach, Baden) 17:02:00
-
Oberschefflenz 17:06:00
-
Eicholzheim 17:09:00
-
Seckach 17:13:00
-
Zimmern(b Seckach) 17:16:00
-
Adelsheim Nord 17:19:00
-
Osterburken 17:23:00
Route:
-
Binau
-
Neckargerach 16:46:00
-
Zwingenberg(Baden) 16:49:00
-
Lindach 16:52:00
-
Eberbach 16:58:00
-
Hirschhorn(Neckar) 17:05:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 17:08:00
-
Neckarsteinach 17:12:00
-
Neckargemünd Altstadt 17:16:00
-
Neckargemünd 17:18:00
-
Heidelberg Orthopädie 17:21:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 17:23:00
-
Heidelberg-Altstadt 17:26:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 17:30:00
-
Heidelberg Hbf 17:32:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 17:35:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 17:40:00
-
Mannheim-Seckenheim 17:43:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 17:45:00
-
Mannheim Hbf 17:51:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 17:58:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 18:01:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 18:08:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 18:10:00
-
Limburgerhof 18:13:00
-
Schifferstadt 18:16:00
-
Böhl-Iggelheim 18:20:00
-
Haßloch(Pfalz) 18:23:00
-
Neustadt-Böbig 18:28:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 18:31:00
-
Lambrecht(Pfalz) 18:37:00
-
Neidenfels 18:40:00
-
Weidenthal 18:44:00
-
Frankenstein(Pfalz) 18:48:00
-
Hochspeyer 18:52:00
-
Kaiserslautern Hbf 18:59:00