Bahnhof Friedrichsthal in Bayreuth
Warmensteinacher Straße 119,
95448Bayreuth
The next departure is direction Weiden(Oberpf).
Route:
-
Friedrichsthal(b Bayreuth)
-
Laineck 10:51:00
-
Bayreuth-St Georgen 10:53:00
-
Bayreuth Hbf 10:58:00
-
Seybothenreuth 11:10:00
-
Kirchenlaibach 11:15:00
-
Kemnath-Neustadt 11:27:00
-
Trabitz 11:36:00
-
Pressath 11:41:00
-
Schwarzenbach(b Pressath) 11:46:00
-
Weiden(Oberpf) 11:56:00
Route:
-
Laineck Schützenstr., Bayreuth
-
Friedrichsthal Ost, Bayreuth 11:09:00
Route:
-
Laineck Schützenstr., Bayreuth
-
Laineck, Bayreuth 11:17:00
-
Siedlung Laineck, Bayreuth 11:19:00
-
Königsbergstraße, Bayreuth 11:20:00
-
Karlsbader Straße, Bayreuth 11:21:00
-
Ordenskirche, Bayreuth 11:22:00
-
Stuckberg, Bayreuth 11:24:00
-
Hauptbahnhof (Tunnelstraße), Bayreuth 11:25:00
-
Hauptbahnhof, Bayreuth 11:27:00
-
Jägerstraße, Bayreuth 11:28:00
-
Feustelstraße, Bayreuth 11:29:00
-
Spinnereistraße, Bayreuth 11:30:00
-
Berliner Platz, Bayreuth 11:31:00
-
Rotmainhalle, Bayreuth 11:33:00
-
ZOH, Bayreuth 11:36:00
-
Hohenzollernring I, Bayreuth 11:41:00
-
Albert-Preu-Straße, Bayreuth 11:42:00
-
Stadtfriedhof, Bayreuth 11:43:00
-
Siebener Platz, Bayreuth 11:44:00
-
Menzelplatz, Bayreuth 11:45:00
-
Lessingweg, Bayreuth 11:47:00
-
Otto-Hahn-Straße, Bayreuth 11:48:00
-
Jakobshof, Bayreuth 11:49:00
-
Wörthstraße, Bayreuth 11:50:00
-
Adolf-Wächter-Straße, Bayreuth 11:51:00
Route:
-
Friedrichsthal(b Bayreuth)
-
Döhlau 11:18:00
-
Untersteinach(Bayr) 11:22:00
-
Görschnitz 11:25:00
-
Weidenberg 11:29:00
Route:
-
Laineck Schützenstr., Bayreuth
-
Friedrichsthal Ost, Bayreuth 11:29:00
Route:
-
Laineck Schützenstr., Bayreuth
-
Laineck, Bayreuth 11:37:00
-
Siedlung Laineck, Bayreuth 11:39:00
-
Königsbergstraße, Bayreuth 11:40:00
-
Karlsbader Straße, Bayreuth 11:41:00
-
Ordenskirche, Bayreuth 11:42:00
-
Stuckberg, Bayreuth 11:44:00
-
Hauptbahnhof (Tunnelstraße), Bayreuth 11:45:00
-
Hauptbahnhof, Bayreuth 11:47:00
-
Jägerstraße, Bayreuth 11:48:00
-
Feustelstraße, Bayreuth 11:49:00
-
Spinnereistraße, Bayreuth 11:50:00
-
Berliner Platz, Bayreuth 11:51:00
-
Rotmainhalle, Bayreuth 11:53:00
-
ZOH, Bayreuth 11:56:00
-
Hohenzollernring I, Bayreuth 12:01:00
-
Albert-Preu-Straße, Bayreuth 12:02:00
-
Stadtfriedhof, Bayreuth 12:03:00
-
Siebener Platz, Bayreuth 12:04:00
-
Menzelplatz, Bayreuth 12:05:00
-
Lessingweg, Bayreuth 12:07:00
-
Otto-Hahn-Straße, Bayreuth 12:08:00
-
Jakobshof, Bayreuth 12:09:00
-
Wörthstraße, Bayreuth 12:10:00
-
Adolf-Wächter-Straße, Bayreuth 12:11:00