Bahnhof in Baiersdorf
Bürgermeister-Fischer-Strasse 1,
91083Baiersdorf
The next departure is direction Neumarkt(Oberpf).
Route:
-
Baiersdorf
-
Bubenreuth 16:15:00
-
Erlangen 16:18:00
-
Erlangen Paul-Gossen-Straße 16:21:00
-
Erlangen-Bruck 16:23:00
-
Eltersdorf 16:26:00
-
Vach 16:29:00
-
Fürth-Klinikum 16:33:00
-
Fürth(Bay)Hbf 16:37:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 16:42:00
-
Nürnberg-Steinbühl 16:44:00
-
Nürnberg Hbf 16:47:00
-
Feucht 17:00:00
-
Feucht Ost 17:03:00
-
Ochenbruck 17:05:00
-
Mimberg 17:07:00
-
Burgthann 17:10:00
-
Oberferrieden 17:13:00
-
Postbauer-Heng 17:16:00
-
Pölling 17:20:00
-
Neumarkt(Oberpf) 17:24:00
Route:
-
Baiersdorf
-
Kersbach 16:23:00
-
Forchheim(Oberfr) 16:27:00
-
Eggolsheim 16:36:00
-
Buttenheim 16:39:00
-
Hirschaid 16:41:00
-
Strullendorf 16:44:00
-
Bamberg 16:50:00
Route:
-
Bahnhof (Ostseite), Baiersdorf
-
Hagenau Egerlandstraße, Baiersdorf 16:27:00
-
Rathaus, Poxdorf (Oberfranken) 16:30:00
-
Poxdorf (Oberfranken) Ost 16:31:00
-
Dr. Rühl-Straße, Effeltrich 16:33:00
-
Linde, Effeltrich 16:34:00
-
Erlanger Straße, Effeltrich 16:35:00
-
Kindergarten, Langensendelbach 16:38:00
-
Kirchweg, Langensendelbach 16:39:00
-
Stockflethaus, Langensendelbach 16:40:00
-
Adlitz, Marloffstein 16:41:00
-
Feuerwehrhaus, Marloffstein 16:43:00
-
Rathsberger Straße, Spardorf 16:45:00
-
Luzernenweg, Spardorf 16:46:00
-
Kornblumenweg, Spardorf 16:47:00
-
Emil-von-Behring-Gymnasium, Spardorf 16:48:00
-
Busbahnhof Buckenhof/Spardorf, Buckenhof 16:49:00
-
Buckenhof Mitte 16:51:00
-
Sieglitzhof Markuskirche, Erlangen 16:52:00
-
Berufsschulzentrum, Erlangen 16:54:00
-
Zollhaus, Erlangen 16:56:00
-
Langemarckplatz, Erlangen 16:58:00
-
Arcaden, Erlangen 17:00:00
-
Busbahnhof, Erlangen 17:07:00
Route:
-
Baiersdorf
-
Bubenreuth 16:37:00
-
Erlangen 16:40:00
-
Erlangen Paul-Gossen-Straße 16:43:00
-
Erlangen-Bruck 16:45:00
-
Eltersdorf 16:48:00
-
Vach 16:51:00
-
Fürth-Klinikum 16:55:00
-
Fürth(Bay)Hbf 16:59:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 17:03:00
-
Nürnberg-Steinbühl 17:05:00
-
Nürnberg Hbf 17:08:00
-
Feucht 17:20:00
-
Feucht Ost 17:23:00
-
Ochenbruck 17:25:00
-
Mimberg 17:27:00
-
Burgthann 17:30:00
-
Oberferrieden 17:33:00
-
Postbauer-Heng 17:36:00
-
Pölling 17:40:00
-
Neumarkt(Oberpf) 17:44:00
Route:
-
Baiersdorf
-
Kersbach 16:44:00
-
Forchheim(Oberfr) 16:49:00
Route:
-
Bahnhof (Westseite), Baiersdorf
-
In der Hut, Baiersdorf 16:53:00
-
Am Igelsdorfer Weg, Baiersdorf 16:54:00
-
Igelsdorf Feuerwehrhaus, Baiersdorf 16:56:00
-
Igelsdorf Bergstraße, Baiersdorf 16:57:00
-
Igelsdorf Bräuningshofer Straße, Baiersdorf 16:58:00
-
Bräuningshof Dorfbrunnenstraße, Langensendelbach 17:00:00
-
Atzelsberg, Marloffstein 17:02:00
-
Rathsberg Ost, Marloffstein 17:04:00
-
Rathsberg Schloßweg, Marloffstein 17:05:00
-
Wohnstift Rathsberg, Erlangen 17:07:00
-
Martin-Luther-Platz, Erlangen 17:11:00
-
Altstadtmarkt, Erlangen 17:12:00
-
Hugenottenplatz, Erlangen 17:14:00