Bahnhof in Baiersdorf
Bürgermeister-Fischer-Strasse 1,
91083Baiersdorf
The next departure is direction Neumarkt(Oberpf).
Route:
-
Baiersdorf
-
Bubenreuth 04:37:00
-
Erlangen 04:40:00
-
Erlangen Paul-Gossen-Straße 04:43:00
-
Erlangen-Bruck 04:45:00
-
Eltersdorf 04:48:00
-
Vach 04:51:00
-
Fürth-Klinikum 04:55:00
-
Fürth(Bay)Hbf 04:59:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 05:03:00
-
Nürnberg-Steinbühl 05:05:00
-
Nürnberg Hbf 05:08:00
-
Feucht 05:20:00
-
Feucht Ost 05:23:00
-
Ochenbruck 05:25:00
-
Mimberg 05:27:00
-
Burgthann 05:30:00
-
Oberferrieden 05:33:00
-
Postbauer-Heng 05:36:00
-
Pölling 05:40:00
-
Neumarkt(Oberpf) 05:44:00
Route:
-
Baiersdorf
-
Kersbach 05:06:00
-
Forchheim(Oberfr) 05:10:00
Route:
-
Baiersdorf
-
Bubenreuth 05:15:00
-
Erlangen 05:18:00
-
Erlangen Paul-Gossen-Straße 05:21:00
-
Erlangen-Bruck 05:23:00
-
Eltersdorf 05:26:00
-
Vach 05:29:00
-
Fürth-Klinikum 05:33:00
-
Fürth(Bay)Hbf 05:37:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 05:42:00
-
Nürnberg-Steinbühl 05:44:00
-
Nürnberg Hbf 05:47:00
-
Feucht 06:00:00
-
Feucht Ost 06:03:00
-
Ochenbruck 06:05:00
-
Mimberg 06:07:00
-
Burgthann 06:10:00
-
Oberferrieden 06:13:00
-
Postbauer-Heng 06:16:00
-
Pölling 06:20:00
-
Neumarkt(Oberpf) 06:24:00
Route:
-
Baiersdorf
-
Kersbach 05:23:00
-
Forchheim(Oberfr) 05:27:00
-
Eggolsheim 05:35:00
-
Buttenheim 05:38:00
-
Hirschaid 05:40:00
-
Strullendorf 05:43:00
-
Bamberg 05:49:00
Route:
-
Bahnhof (Ostseite), Baiersdorf
-
Hagenau Egerlandstraße, Baiersdorf 05:27:00
-
Rathaus, Poxdorf (Oberfranken) 05:30:00
-
Poxdorf (Oberfranken) Ost 05:31:00
-
Dr. Rühl-Straße, Effeltrich 05:33:00
-
Linde, Effeltrich 05:34:00
-
Erlanger Straße, Effeltrich 05:35:00
-
Kindergarten, Langensendelbach 05:38:00
-
Kirchweg, Langensendelbach 05:39:00
-
Stockflethaus, Langensendelbach 05:40:00
-
Adlitz, Marloffstein 05:41:00
-
Feuerwehrhaus, Marloffstein 05:43:00
-
Rathsberger Straße, Spardorf 05:45:00
-
Luzernenweg, Spardorf 05:46:00
-
Kornblumenweg, Spardorf 05:47:00
-
Emil-von-Behring-Gymnasium, Spardorf 05:48:00
-
Busbahnhof Buckenhof/Spardorf, Buckenhof 05:49:00
-
Buckenhof Mitte 05:51:00
-
Sieglitzhof Markuskirche, Erlangen 05:52:00
-
Berufsschulzentrum, Erlangen 05:54:00
-
Zollhaus, Erlangen 05:56:00
-
Langemarckplatz, Erlangen 05:58:00
-
Arcaden, Erlangen 06:00:00
-
Busbahnhof, Erlangen 06:07:00
Route:
-
Baiersdorf
-
Bubenreuth 05:37:00
-
Erlangen 05:40:00
-
Erlangen Paul-Gossen-Straße 05:43:00
-
Erlangen-Bruck 05:45:00
-
Eltersdorf 05:48:00
-
Vach 05:51:00
-
Fürth-Klinikum 05:55:00
-
Fürth(Bay)Hbf 05:59:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 06:03:00
-
Nürnberg-Steinbühl 06:05:00
-
Nürnberg Hbf 06:08:00
-
Feucht 06:20:00
-
Feucht Ost 06:23:00
-
Ochenbruck 06:25:00
-
Mimberg 06:27:00
-
Burgthann 06:30:00
-
Oberferrieden 06:33:00
-
Postbauer-Heng 06:36:00
-
Pölling 06:40:00
-
Neumarkt(Oberpf) 06:44:00