Nord in Bad Wildbad
Talwiesenstrasse 30,
75337Bad Wildbad
The next departure is direction Bahnhof, Bad Wildbad.
Route:
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad
-
Bahnhof, Bad Wildbad 16:51:00
Route:
-
Berufsförderwerk, Bad Wildbad
-
Waldfriedhof, Bad Wildbad 17:08:00
Route:
-
Bad Wildbad Nord
-
Calmbach Süd 17:11:00
-
Calmbach Bahnhof 17:13:00
-
Höfen(Enz) Bf 17:16:00
-
Höfen(Enz) Nord 17:18:00
-
Neuenbürg(Enz)-Rotenbach Eyachbrücke 17:20:00
-
Rotenbach(Enz) 17:21:00
-
Neuenbürg(Enz) Freibad 17:23:00
-
Neuenbürg(Enz) Süd 17:25:00
-
Neuenbürg(Enz) 17:26:00
-
Birkenfeld(Enz) 17:33:00
-
Brötzingen Wohnlichstraße 17:34:00
-
Brötzingen Sandweg 17:35:00
-
Brötzingen Mitte 17:36:00
-
Pforzheim Maihälden 17:37:00
-
Pforzheim Hbf 17:40:00
-
Ispringen 17:49:00
-
Ersingen 17:52:00
-
Ersingen West 17:53:00
-
Bilfingen 17:56:00
-
Königsbach(Baden) 17:58:00
-
Wilferdingen-Singen 18:01:00
-
Kleinsteinbach 18:04:00
-
Söllingen Kapellenstraße 18:07:00
-
Söllingen(b Karlsr) 18:08:00
-
Söllingen Reetzstr. 18:09:00
-
Berghausen Am Stadion 18:12:00
-
Berghausen(Baden) 18:13:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 18:16:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 18:17:00
-
Grötzingen Oberausstraße 18:20:00
-
Grötzingen 18:21:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 18:23:00
-
Karlsruhe-Durlach 18:25:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 18:27:00
-
Weinweg, Karlsruhe 18:28:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 18:30:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 18:32:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 18:33:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 18:35:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 18:36:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 18:38:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 18:40:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 18:41:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 18:43:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 18:44:00
-
Karlsruhe Entenfang 18:45:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 18:47:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 18:48:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 18:49:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 18:51:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 18:52:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 18:53:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 18:54:00
-
Maxau 18:59:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 19:01:00
-
Maximiliansau West 19:02:00
-
Wörth(Rhein) 19:04:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 19:09:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 19:10:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 19:11:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 19:13:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 19:14:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 19:15:00
Route:
-
Bad Wildbad Nord
-
Bad Wildbad Bf 17:18:00
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 17:21:00
-
Bad Wildbad Kurpark 17:22:00
Route:
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad
-
Bahnhof, Bad Wildbad 17:24:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 17:29:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 17:31:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 17:32:00
-
Rathaus, Höfen an der Enz 17:36:00
-
Hindenburgstr., Höfen an der Enz 17:37:00
-
Eyachbrücke, Neuenbürg 17:39:00
-
Dreimarkstein, Dobel 17:44:00
-
Waldklinik, Dobel 17:46:00
-
Ortsmitte, Dobel 17:47:00
-
Birkengrund, Dobel 17:48:00
-
Eichenwaldstraße, Bad Herrenalb 17:52:00
-
Ev. Akademie, Bad Herrenalb 17:53:00
-
Alte Dobler Str., Bad Herrenalb 17:54:00
-
Hotel Post, Bad Herrenalb 17:54:00
-
Kurhaus, Bad Herrenalb 17:55:00
-
Post, Bad Herrenalb 17:56:00
-
Bahnhof, Bad Herrenalb 17:59:00
Route:
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad
-
Bahnhof, Bad Wildbad 17:30:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 17:33:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 17:35:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 17:36:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 17:46:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 17:47:00
-
Altburg Lamm, Calw 17:50:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 17:51:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 17:51:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 17:52:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 17:53:00
-
Wimberg Lauber, Calw 17:54:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 17:55:00
-
Amtsgericht, Calw 17:56:00
-
Brühl, Calw 17:59:00
-
ZOB, Calw 18:02:00
-
Linde, Calw 18:06:00
-
CCC, Calw 18:07:00
-
Freie ev. Schule, Calw 18:09:00
-
Landratsamt, Calw 18:10:00
-
EnCW, Calw 18:11:00
-
Akademie Neufang, Calw 18:15:00
-
Edeka, Calw 18:16:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 18:19:00