Nord in Bad Wildbad
Talwiesenstrasse 30,
75337Bad Wildbad
The next departure is direction ZOB, Calw.
Route:
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad
-
Bahnhof, Bad Wildbad 18:30:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 18:33:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 18:35:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 18:36:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 18:46:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 18:47:00
-
Altburg Lamm, Calw 18:50:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 18:51:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 18:51:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 18:52:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 18:53:00
-
Wimberg Lauber, Calw 18:54:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 18:55:00
-
Amtsgericht, Calw 18:56:00
-
Brühl, Calw 18:59:00
-
ZOB, Calw 19:02:00
-
Linde, Calw 19:06:00
-
CCC, Calw 19:07:00
-
Freie ev. Schule, Calw 19:09:00
-
Landratsamt, Calw 19:10:00
-
EnCW, Calw 19:11:00
-
Akademie Neufang, Calw 19:15:00
-
Edeka, Calw 19:16:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 19:19:00
Route:
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 18:31:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 18:32:00
-
Rathaus, Höfen an der Enz 18:36:00
-
Hindenburgstr., Höfen an der Enz 18:37:00
-
Eyachbrücke, Neuenbürg 18:39:00
-
Dreimarkstein, Dobel 18:44:00
-
Waldklinik, Dobel 18:46:00
-
Ortsmitte, Dobel 18:47:00
-
Birkengrund, Dobel 18:48:00
-
Eichenwaldstraße, Bad Herrenalb 18:52:00
-
Ev. Akademie, Bad Herrenalb 18:53:00
-
Alte Dobler Str., Bad Herrenalb 18:54:00
-
Hotel Post, Bad Herrenalb 18:54:00
-
Kurhaus, Bad Herrenalb 18:55:00
-
Post, Bad Herrenalb 18:56:00
-
Bahnhof, Bad Herrenalb 18:59:00
Route:
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 18:35:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 18:36:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 18:46:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 18:47:00
-
Altburg Lamm, Calw 18:50:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 18:51:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 18:51:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 18:52:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 18:53:00
-
Wimberg Lauber, Calw 18:54:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 18:55:00
-
Amtsgericht, Calw 18:56:00
-
Brühl, Calw 18:59:00
-
ZOB, Calw 19:02:00
-
Linde, Calw 19:06:00
-
CCC, Calw 19:07:00
-
Freie ev. Schule, Calw 19:09:00
-
Landratsamt, Calw 19:10:00
-
EnCW, Calw 19:11:00
-
Akademie Neufang, Calw 19:15:00
-
Edeka, Calw 19:16:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 19:19:00
Route:
-
Berufsförderwerk, Bad Wildbad
-
Paulinenstr., Bad Wildbad 18:36:00
-
Hallenbad/Gymn., Bad Wildbad 18:36:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 18:40:00
-
Olgastraße/Forstamt, Bad Wildbad 18:44:00
-
Neue Steige 7, Bad Wildbad 18:44:00
-
Neue Steige/Silcherstraße, Bad Wildbad 18:44:00
-
Silcherstraße, Bad Wildbad 18:44:00
-
Windhof, Bad Wildbad 18:44:00
-
Wildb. Ziegelhütte/Sportplatz, Bad Wildbad 18:44:00
-
Windhofbrücke, Bad Wildbad 18:44:00
-
Heslachweg, Bad Wildbad 18:44:00
-
Jahnweg, Bad Wildbad 18:49:00
-
Hochwiesenstraße, Bad Wildbad 18:49:00
-
Hochwiese, Bad Wildbad 18:49:00
-
Sonnenweg, Bad Wildbad 18:49:00
-
Bätznerstr. 130, Bad Wildbad 18:49:00
-
Vital Therme, Bad Wildbad 18:49:00
-
Bismarckinsel, Bad Wildbad 18:49:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 18:54:00
Route:
-
Bad Wildbad Nord
-
Bad Wildbad Bf 18:48:00
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 18:51:00
-
Bad Wildbad Kurpark 18:52:00
Route:
-
Berufsförderwerk, Bad Wildbad
-
Waldfriedhof, Bad Wildbad 19:08:00