Nord in Bad Wildbad
Talwiesenstrasse 30,
75337Bad Wildbad
The next departure is direction ZOB, Calw.
Route:
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 11:35:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 11:36:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 11:46:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 11:47:00
-
Altburg Lamm, Calw 11:50:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 11:51:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 11:51:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 11:52:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 11:53:00
-
Wimberg Lauber, Calw 11:54:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 11:55:00
-
Amtsgericht, Calw 11:56:00
-
Brühl, Calw 11:59:00
-
ZOB, Calw 12:02:00
-
Linde, Calw 12:06:00
-
CCC, Calw 12:07:00
-
Freie ev. Schule, Calw 12:09:00
-
Landratsamt, Calw 12:10:00
-
EnCW, Calw 12:11:00
-
Akademie Neufang, Calw 12:15:00
-
Edeka, Calw 12:16:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 12:19:00
Route:
-
Berufsförderwerk, Bad Wildbad
-
Paulinenstr., Bad Wildbad 11:36:00
-
Hallenbad/Gymn., Bad Wildbad 11:36:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 11:40:00
-
Olgastraße/Forstamt, Bad Wildbad 11:44:00
-
Neue Steige 7, Bad Wildbad 11:44:00
-
Neue Steige/Silcherstraße, Bad Wildbad 11:44:00
-
Silcherstraße, Bad Wildbad 11:44:00
-
Windhof, Bad Wildbad 11:44:00
-
Wildb. Ziegelhütte/Sportplatz, Bad Wildbad 11:44:00
-
Windhofbrücke, Bad Wildbad 11:44:00
-
Heslachweg, Bad Wildbad 11:44:00
-
Jahnweg, Bad Wildbad 11:49:00
-
Hochwiesenstraße, Bad Wildbad 11:49:00
-
Hochwiese, Bad Wildbad 11:49:00
-
Sonnenweg, Bad Wildbad 11:49:00
-
Bätznerstr. 130, Bad Wildbad 11:49:00
-
Vital Therme, Bad Wildbad 11:49:00
-
Bismarckinsel, Bad Wildbad 11:49:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 11:54:00
Route:
-
Bad Wildbad Nord
-
Bad Wildbad Bf 11:48:00
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 11:51:00
-
Bad Wildbad Kurpark 11:52:00
Route:
-
Berufsförderwerk, Bad Wildbad
-
Waldfriedhof, Bad Wildbad 12:08:00
Route:
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad
-
Bahnhof, Bad Wildbad 12:15:00
Route:
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 12:17:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 12:20:00
-
Calmbach Lindenplatz, Bad Wildbad 12:22:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 12:30:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 12:31:00
-
Würzbach Kreuzung, Oberreichenbach (Württ) 12:34:00
-
Würzbach Ortseing./Calwer Str., Oberreichenbach (W 12:37:00
-
Würzbach Wilfling, Oberreichenbach (Württ) 12:38:00
-
Würzbach Rathaus, Oberreichenbach (Württ) 12:39:00
-
Würzbach Naislach, Oberreichenbach (Württ) 12:40:00
-
Agenbach Blumenstr., Neuweiler 12:45:00
-
Agenbach Sonnenhalde, Neuweiler 12:45:00
-
Teinachweg, Neuweiler 12:52:00
-
Rathaus, Neuweiler 12:53:00