Calmbach Süd in Bad Wildbad
Wildbader Strasse ,
75323Bad Wildbad
The next departure is direction Bad Wildbad Kurpark.
Route:
-
Calmbach Süd
-
Bad Wildbad Nord 09:47:00
-
Bad Wildbad Bf 09:48:00
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 09:51:00
-
Bad Wildbad Kurpark 09:52:00
Route:
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 10:05:00
-
Calmbach Lindenplatz, Bad Wildbad 10:08:00
-
Rathaus, Höfen an der Enz 10:13:00
-
Liebenzeller Str., Höfen an der Enz 10:14:00
-
Langenbrand Höfenerstr., Schömberg b Neuenbürg (Wü 10:18:00
-
Langenbrand Schömberger Str., Schömberg b Neuenbür 10:19:00
-
Rosenstraße, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 10:21:00
-
Rathaus, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 10:23:00
-
Liebenzeller Straße, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 10:24:00
-
Dr. Schröder Weg, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 10:25:00
Route:
-
Calmbach Süd
-
Calmbach Bahnhof 10:13:00
-
Höfen(Enz) Bf 10:16:00
-
Höfen(Enz) Nord 10:18:00
-
Neuenbürg(Enz)-Rotenbach Eyachbrücke 10:20:00
-
Rotenbach(Enz) 10:21:00
-
Neuenbürg(Enz) Freibad 10:23:00
-
Neuenbürg(Enz) Süd 10:25:00
-
Neuenbürg(Enz) 10:26:00
-
Birkenfeld(Enz) 10:33:00
-
Brötzingen Wohnlichstraße 10:34:00
-
Brötzingen Sandweg 10:35:00
-
Brötzingen Mitte 10:36:00
-
Pforzheim Maihälden 10:37:00
-
Pforzheim Hbf 10:40:00
-
Ispringen 10:49:00
-
Ersingen 10:52:00
-
Ersingen West 10:53:00
-
Bilfingen 10:56:00
-
Königsbach(Baden) 10:58:00
-
Wilferdingen-Singen 11:01:00
-
Kleinsteinbach 11:04:00
-
Söllingen Kapellenstraße 11:07:00
-
Söllingen(b Karlsr) 11:08:00
-
Söllingen Reetzstr. 11:09:00
-
Berghausen Am Stadion 11:12:00
-
Berghausen(Baden) 11:13:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 11:16:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 11:17:00
-
Grötzingen Oberausstraße 11:20:00
-
Grötzingen 11:21:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 11:23:00
-
Karlsruhe-Durlach 11:25:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 11:27:00
-
Weinweg, Karlsruhe 11:28:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 11:30:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 11:32:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 11:33:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 11:35:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 11:36:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 11:38:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 11:40:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 11:41:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 11:43:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 11:44:00
-
Karlsruhe Entenfang 11:45:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 11:47:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 11:48:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 11:49:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 11:51:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 11:52:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 11:53:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 11:54:00
-
Maxau 11:59:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 12:01:00
-
Maximiliansau West 12:02:00
-
Wörth(Rhein) 12:04:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 12:09:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 12:10:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 12:11:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 12:13:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 12:14:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 12:15:00
Route:
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 10:22:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 10:24:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 10:29:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 10:31:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 10:32:00
-
Rathaus, Höfen an der Enz 10:36:00
-
Hindenburgstr., Höfen an der Enz 10:37:00
-
Eyachbrücke, Neuenbürg 10:39:00
-
Dreimarkstein, Dobel 10:44:00
-
Waldklinik, Dobel 10:46:00
-
Ortsmitte, Dobel 10:47:00
-
Birkengrund, Dobel 10:48:00
-
Eichenwaldstraße, Bad Herrenalb 10:52:00
-
Ev. Akademie, Bad Herrenalb 10:53:00
-
Alte Dobler Str., Bad Herrenalb 10:54:00
-
Hotel Post, Bad Herrenalb 10:54:00
-
Kurhaus, Bad Herrenalb 10:55:00
-
Post, Bad Herrenalb 10:56:00
-
Bahnhof, Bad Herrenalb 10:59:00
Route:
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 10:27:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 10:30:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 10:33:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 10:35:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 10:36:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 10:46:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 10:47:00
-
Altburg Lamm, Calw 10:50:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 10:51:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 10:51:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 10:52:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 10:53:00
-
Wimberg Lauber, Calw 10:54:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 10:55:00
-
Amtsgericht, Calw 10:56:00
-
Brühl, Calw 10:59:00
-
ZOB, Calw 11:02:00
Route:
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 10:32:00
-
Rathaus, Höfen an der Enz 10:36:00
-
Hindenburgstr., Höfen an der Enz 10:37:00
-
Eyachbrücke, Neuenbürg 10:39:00
-
Dreimarkstein, Dobel 10:44:00
-
Waldklinik, Dobel 10:46:00
-
Ortsmitte, Dobel 10:47:00
-
Birkengrund, Dobel 10:48:00
-
Eichenwaldstraße, Bad Herrenalb 10:52:00
-
Ev. Akademie, Bad Herrenalb 10:53:00
-
Alte Dobler Str., Bad Herrenalb 10:54:00
-
Hotel Post, Bad Herrenalb 10:54:00
-
Kurhaus, Bad Herrenalb 10:55:00
-
Post, Bad Herrenalb 10:56:00
-
Bahnhof, Bad Herrenalb 10:59:00