Calmbach Bahnhof in Bad Wildbad
Bahnhofstrasse 7,
75323Bad Wildbad
The next departure is direction ZOB, Calw.
Route:
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad
-
Calmbach Birkenhof/Bahnhof, Bad Wildbad 17:25:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 17:25:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 17:27:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 17:30:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 17:33:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 17:35:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 17:36:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 17:46:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 17:47:00
-
Altburg Lamm, Calw 17:50:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 17:51:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 17:51:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 17:52:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 17:53:00
-
Wimberg Lauber, Calw 17:54:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 17:55:00
-
Amtsgericht, Calw 17:56:00
-
Brühl, Calw 17:59:00
-
ZOB, Calw 18:02:00
-
Linde, Calw 18:06:00
-
CCC, Calw 18:07:00
-
Freie ev. Schule, Calw 18:09:00
-
Landratsamt, Calw 18:10:00
-
EnCW, Calw 18:11:00
-
Akademie Neufang, Calw 18:15:00
-
Edeka, Calw 18:16:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 18:19:00
Route:
-
Calmbach Birkenhof/Bahnhof, Bad Wildbad
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 17:25:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 17:27:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 17:30:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 17:33:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 17:35:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 17:36:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 17:46:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 17:47:00
-
Altburg Lamm, Calw 17:50:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 17:51:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 17:51:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 17:52:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 17:53:00
-
Wimberg Lauber, Calw 17:54:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 17:55:00
-
Amtsgericht, Calw 17:56:00
-
Brühl, Calw 17:59:00
-
ZOB, Calw 18:02:00
-
Linde, Calw 18:06:00
-
CCC, Calw 18:07:00
-
Freie ev. Schule, Calw 18:09:00
-
Landratsamt, Calw 18:10:00
-
EnCW, Calw 18:11:00
-
Akademie Neufang, Calw 18:15:00
-
Edeka, Calw 18:16:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 18:19:00
Route:
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad
-
Rathaus, Höfen an der Enz 17:36:00
-
Hindenburgstr., Höfen an der Enz 17:37:00
-
Eyachbrücke, Neuenbürg 17:39:00
-
Dreimarkstein, Dobel 17:44:00
-
Waldklinik, Dobel 17:46:00
-
Ortsmitte, Dobel 17:47:00
-
Birkengrund, Dobel 17:48:00
-
Eichenwaldstraße, Bad Herrenalb 17:52:00
-
Ev. Akademie, Bad Herrenalb 17:53:00
-
Alte Dobler Str., Bad Herrenalb 17:54:00
-
Hotel Post, Bad Herrenalb 17:54:00
-
Kurhaus, Bad Herrenalb 17:55:00
-
Post, Bad Herrenalb 17:56:00
-
Bahnhof, Bad Herrenalb 17:59:00
Route:
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 17:46:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 17:47:00
-
Altburg Lamm, Calw 17:50:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 17:51:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 17:51:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 17:52:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 17:53:00
-
Wimberg Lauber, Calw 17:54:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 17:55:00
-
Amtsgericht, Calw 17:56:00
-
Brühl, Calw 17:59:00
-
ZOB, Calw 18:02:00
-
Linde, Calw 18:06:00
-
CCC, Calw 18:07:00
-
Freie ev. Schule, Calw 18:09:00
-
Landratsamt, Calw 18:10:00
-
EnCW, Calw 18:11:00
-
Akademie Neufang, Calw 18:15:00
-
Edeka, Calw 18:16:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 18:19:00
Route:
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad
-
Calmbach Lindenplatz, Bad Wildbad 17:43:00
-
Rathaus, Höfen an der Enz 17:48:00
-
Liebenzeller Str., Höfen an der Enz 17:49:00
-
Langenbrand Höfenerstr., Schömberg b Neuenbürg (Wü 17:53:00
-
Langenbrand Schömberger Str., Schömberg b Neuenbür 17:54:00
-
Rosenstraße, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 17:56:00
-
Rathaus, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 17:58:00
-
Liebenzeller Straße, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 17:59:00
-
Dr. Schröder Weg, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 18:00:00
Route:
-
Calmbach Bahnhof
-
Höfen(Enz) Bf 17:46:00
-
Höfen(Enz) Nord 17:48:00
-
Neuenbürg(Enz)-Rotenbach Eyachbrücke 17:50:00
-
Rotenbach(Enz) 17:51:00
-
Neuenbürg(Enz) Freibad 17:53:00
-
Neuenbürg(Enz) Süd 17:55:00
-
Neuenbürg(Enz) 17:56:00
-
Birkenfeld(Enz) 18:03:00
-
Brötzingen Wohnlichstraße 18:04:00
-
Brötzingen Sandweg 18:05:00
-
Brötzingen Mitte 18:06:00
-
Pforzheim Maihälden 18:07:00
-
Pforzheim Hbf 18:10:00