Bahnhof in Bad Wildbad
Ladestrasse 25,
75323Bad Wildbad
The next departure is direction Bad Wildbad Kurpark.
Route:
-
Bad Wildbad Bf
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 19:51:00
-
Bad Wildbad Kurpark 19:52:00
Route:
-
Bahnhof, Bad Wildbad
-
Calmbach Bahnhof, Bad Wildbad 19:59:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 20:00:00
-
Calmbach Lindenplatz, Bad Wildbad 20:01:00
-
Calmbach Kleinenztalstraße, Bad Wildbad 20:02:00
-
Calmbach Fischau, Bad Wildbad 20:03:00
-
Calmbach Freibad, Bad Wildbad 20:04:00
-
Calmbach Kleinenzhof, Bad Wildbad 20:07:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 20:10:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 20:11:00
-
Würzbach Kreuzung, Oberreichenbach (Württ) 20:12:00
-
Würzbach Ortsende/Calwer Str., Oberreichenbach (Wü 20:13:00
-
Würzbach Wilfling, Oberreichenbach (Württ) 20:13:00
-
Würzbach Rathaus, Oberreichenbach (Württ) 20:13:00
-
Würzbach Naislach, Oberreichenbach (Württ) 20:13:00
-
Agenbach Blumenstr., Neuweiler 20:16:00
-
Agenbach Sonnenhalde, Neuweiler 20:16:00
-
Oberkollwangen Feuerwehr, Neuweiler 20:18:00
-
Breitenberg Hirsch, Neuweiler 20:20:00
-
Breitenberg Kirche, Neuweiler 20:20:00
-
Rathaus, Neuweiler 20:24:00
Route:
-
Bahnhof, Bad Wildbad
-
Bismarckinsel, Bad Wildbad 19:55:00
-
Vital Therme, Bad Wildbad 20:00:00
-
Bätznerstr. 130, Bad Wildbad 20:00:00
-
Sonnenweg, Bad Wildbad 20:00:00
-
Hochwiese, Bad Wildbad 20:00:00
-
Hochwiesenstraße, Bad Wildbad 20:00:00
-
Jahnweg, Bad Wildbad 20:00:00
-
Heslachweg, Bad Wildbad 20:00:00
-
Windhofbrücke, Bad Wildbad 20:00:00
-
Wildb. Ziegelhütte/Sportplatz, Bad Wildbad 20:05:00
-
Windhof, Bad Wildbad 20:05:00
-
Silcherstraße, Bad Wildbad 20:05:00
-
Neue Steige/Silcherstraße, Bad Wildbad 20:05:00
-
Neue Steige 7, Bad Wildbad 20:05:00
-
Olgastraße/Forstamt, Bad Wildbad 20:05:00
-
Hallenbad/Gymn., Bad Wildbad 20:07:00
-
Paulinenstr., Bad Wildbad 20:07:00
-
Berufsförderwerk, Bad Wildbad 20:08:00
-
Waldfriedhof, Bad Wildbad 20:08:00
Route:
-
Bahnhof, Bad Wildbad
-
Kurpark (Bus), Bad Wildbad 20:03:00
-
Kernerstr./Tankstelle, Bad Wildbad 20:05:00
-
Windhof, Bad Wildbad 20:06:00
-
Lautenhof, Bad Wildbad 20:08:00
-
Zeltplatz, Bad Wildbad 20:10:00
-
Christophshof, Bad Wildbad 20:11:00
-
Waldluft, Bad Wildbad 20:12:00
-
Sprollenhaus Aitergrund, Bad Wildbad 20:13:00
-
Sprollenhaus Bais, Bad Wildbad 20:14:00
-
Sprollenhaus Friedhof, Bad Wildbad 20:15:00
-
Sprollenhaus Schule, Bad Wildbad 20:16:00
-
Sprollenhaus Sprollenmühle, Bad Wildbad 20:17:00
-
Sprollenhaus Kohlhäusle, Bad Wildbad 20:18:00
-
Nonnenmiß Nord, Bad Wildbad 20:19:00
-
Nonnenmiß Grüner Baum, Enzklösterle 20:19:00
-
Nonnenmiß Fabrik, Bad Wildbad 20:20:00
-
Schneckentalweg, Enzklösterle 20:21:00
-
Adventure Golfpark, Enzklösterle 20:22:00
-
Hetschelhof, Enzklösterle 20:23:00
-
Köhlerweg, Enzklösterle 20:24:00
-
Mittelenztal, Enzklösterle 20:25:00
-
Gompelscheuer, Enzklösterle 20:27:00
-
Poppeltal Eschentalweg, Enzklösterle 20:29:00
-
Urnagold B294, Seewald 20:34:00
-
Besenfeld Friedhof, Seewald 20:35:00
-
Besenfeld Altes Rathaus, Seewald 20:37:00
-
Besenfeld Oberwiesenhof, Seewald 20:38:00
-
Igelsberg Abzw., Freudenstadt 20:42:00
-
Abzw. Grüntal, Freudenstadt 20:46:00
-
Hauptbahnhof, Freudenstadt 20:53:00
-
Landratsamt, Freudenstadt 20:54:00
-
Marktplatz Stadthaus, Freudenstadt 20:56:00
-
Stadtbahnhof/ZOB, Freudenstadt 20:58:00
Route:
-
Hallenbad/Gymn., Bad Wildbad
-
Paulinenstr., Bad Wildbad 20:07:00
-
Berufsförderwerk, Bad Wildbad 20:08:00
-
Waldfriedhof, Bad Wildbad 20:08:00
Route:
-
Bad Wildbad Bf
-
Bad Wildbad Nord 20:10:00
-
Calmbach Süd 20:11:00
-
Calmbach Bahnhof 20:13:00
-
Höfen(Enz) Bf 20:16:00
-
Höfen(Enz) Nord 20:18:00
-
Neuenbürg(Enz)-Rotenbach Eyachbrücke 20:20:00
-
Rotenbach(Enz) 20:21:00
-
Neuenbürg(Enz) Freibad 20:23:00
-
Neuenbürg(Enz) Süd 20:25:00
-
Neuenbürg(Enz) 20:26:00
-
Birkenfeld(Enz) 20:33:00
-
Brötzingen Wohnlichstraße 20:34:00
-
Brötzingen Sandweg 20:35:00
-
Brötzingen Mitte 20:36:00
-
Pforzheim Maihälden 20:37:00
-
Pforzheim Hbf 20:40:00
-
Ispringen 20:49:00
-
Ersingen 20:52:00
-
Ersingen West 20:53:00
-
Bilfingen 20:56:00
-
Königsbach(Baden) 20:58:00
-
Wilferdingen-Singen 21:01:00
-
Kleinsteinbach 21:04:00
-
Söllingen Kapellenstraße 21:07:00
-
Söllingen(b Karlsr) 21:08:00
-
Söllingen Reetzstr. 21:09:00
-
Berghausen Am Stadion 21:12:00
-
Berghausen(Baden) 21:13:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 21:16:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 21:17:00
-
Grötzingen Oberausstraße 21:20:00
-
Grötzingen 21:21:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 21:23:00
-
Karlsruhe-Durlach 21:25:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 21:27:00
-
Weinweg, Karlsruhe 21:28:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 21:30:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 21:32:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 21:33:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 21:35:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 21:36:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 21:38:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 21:40:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 21:41:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 21:43:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 21:44:00
-
Karlsruhe Entenfang 21:45:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 21:47:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 21:48:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 21:49:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 21:51:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 21:52:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 21:53:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 21:54:00
-
Maxau 21:59:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 22:01:00
-
Maximiliansau West 22:02:00
-
Wörth(Rhein) 22:04:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 22:09:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 22:10:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 22:11:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 22:13:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 22:14:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 22:15:00