Bahnhof in Bad Wildbad
Ladestrasse 25,
75323Bad Wildbad
The next departure is direction Bad Wildbad Kurpark.
Route:
-
Bad Wildbad Bf
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 18:51:00
-
Bad Wildbad Kurpark 18:52:00
Route:
-
Bahnhof, Bad Wildbad
-
Calmbach Bahnhof, Bad Wildbad 18:59:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 19:00:00
-
Calmbach Lindenplatz, Bad Wildbad 19:01:00
-
Calmbach Kleinenztalstraße, Bad Wildbad 19:02:00
-
Calmbach Fischau, Bad Wildbad 19:03:00
-
Calmbach Freibad, Bad Wildbad 19:04:00
-
Calmbach Kleinenzhof, Bad Wildbad 19:07:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 19:10:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 19:11:00
-
Würzbach Kreuzung, Oberreichenbach (Württ) 19:12:00
-
Würzbach Ortsende/Calwer Str., Oberreichenbach (Wü 19:13:00
-
Würzbach Wilfling, Oberreichenbach (Württ) 19:13:00
-
Würzbach Rathaus, Oberreichenbach (Württ) 19:13:00
-
Würzbach Naislach, Oberreichenbach (Württ) 19:13:00
-
Agenbach Blumenstr., Neuweiler 19:16:00
-
Agenbach Sonnenhalde, Neuweiler 19:16:00
-
Oberkollwangen Feuerwehr, Neuweiler 19:18:00
-
Breitenberg Hirsch, Neuweiler 19:20:00
-
Breitenberg Kirche, Neuweiler 19:20:00
-
Rathaus, Neuweiler 19:24:00
Route:
-
Bahnhof, Bad Wildbad
-
Bismarckinsel, Bad Wildbad 18:55:00
-
Vital Therme, Bad Wildbad 19:00:00
-
Bätznerstr. 130, Bad Wildbad 19:00:00
-
Sonnenweg, Bad Wildbad 19:00:00
-
Hochwiese, Bad Wildbad 19:00:00
-
Hochwiesenstraße, Bad Wildbad 19:00:00
-
Jahnweg, Bad Wildbad 19:00:00
-
Heslachweg, Bad Wildbad 19:00:00
-
Windhofbrücke, Bad Wildbad 19:00:00
-
Wildb. Ziegelhütte/Sportplatz, Bad Wildbad 19:05:00
-
Windhof, Bad Wildbad 19:05:00
-
Silcherstraße, Bad Wildbad 19:05:00
-
Neue Steige/Silcherstraße, Bad Wildbad 19:05:00
-
Neue Steige 7, Bad Wildbad 19:05:00
-
Olgastraße/Forstamt, Bad Wildbad 19:05:00
-
Hallenbad/Gymn., Bad Wildbad 19:07:00
-
Paulinenstr., Bad Wildbad 19:07:00
-
Berufsförderwerk, Bad Wildbad 19:08:00
-
Waldfriedhof, Bad Wildbad 19:08:00
Route:
-
Bahnhof, Bad Wildbad
-
Kurpark (Bus), Bad Wildbad 19:03:00
-
Kernerstr./Tankstelle, Bad Wildbad 19:05:00
-
Windhof, Bad Wildbad 19:06:00
-
Lautenhof, Bad Wildbad 19:08:00
-
Zeltplatz, Bad Wildbad 19:10:00
-
Christophshof, Bad Wildbad 19:11:00
-
Waldluft, Bad Wildbad 19:12:00
-
Sprollenhaus Aitergrund, Bad Wildbad 19:13:00
-
Sprollenhaus Bais, Bad Wildbad 19:14:00
-
Sprollenhaus Friedhof, Bad Wildbad 19:15:00
-
Sprollenhaus Schule, Bad Wildbad 19:16:00
-
Sprollenhaus Sprollenmühle, Bad Wildbad 19:17:00
-
Sprollenhaus Kohlhäusle, Bad Wildbad 19:18:00
-
Nonnenmiß Nord, Bad Wildbad 19:19:00
-
Nonnenmiß Grüner Baum, Enzklösterle 19:19:00
-
Nonnenmiß Fabrik, Bad Wildbad 19:20:00
-
Schneckentalweg, Enzklösterle 19:21:00
-
Adventure Golfpark, Enzklösterle 19:22:00
-
Hetschelhof, Enzklösterle 19:23:00
-
Köhlerweg, Enzklösterle 19:24:00
-
Mittelenztal, Enzklösterle 19:25:00
-
Gompelscheuer, Enzklösterle 19:27:00
-
Poppeltal Eschentalweg, Enzklösterle 19:29:00
-
Urnagold B294, Seewald 19:34:00
-
Besenfeld Friedhof, Seewald 19:35:00
-
Besenfeld Altes Rathaus, Seewald 19:37:00
-
Besenfeld Oberwiesenhof, Seewald 19:38:00
-
Igelsberg Abzw., Freudenstadt 19:42:00
-
Abzw. Grüntal, Freudenstadt 19:46:00
-
Hauptbahnhof, Freudenstadt 19:53:00
-
Landratsamt, Freudenstadt 19:54:00
-
Marktplatz Stadthaus, Freudenstadt 19:56:00
-
Stadtbahnhof/ZOB, Freudenstadt 19:58:00
Route:
-
Hallenbad/Gymn., Bad Wildbad
-
Paulinenstr., Bad Wildbad 19:07:00
-
Berufsförderwerk, Bad Wildbad 19:08:00
-
Waldfriedhof, Bad Wildbad 19:08:00
Route:
-
Bad Wildbad Bf
-
Bad Wildbad Nord 19:10:00
-
Calmbach Süd 19:11:00
-
Calmbach Bahnhof 19:13:00
-
Höfen(Enz) Bf 19:16:00
-
Höfen(Enz) Nord 19:18:00
-
Neuenbürg(Enz)-Rotenbach Eyachbrücke 19:20:00
-
Rotenbach(Enz) 19:21:00
-
Neuenbürg(Enz) Freibad 19:23:00
-
Neuenbürg(Enz) Süd 19:25:00
-
Neuenbürg(Enz) 19:26:00
-
Birkenfeld(Enz) 19:33:00
-
Brötzingen Wohnlichstraße 19:34:00
-
Brötzingen Sandweg 19:35:00
-
Brötzingen Mitte 19:36:00
-
Pforzheim Maihälden 19:37:00
-
Pforzheim Hbf 19:40:00
-
Ispringen 19:49:00
-
Ersingen 19:52:00
-
Ersingen West 19:53:00
-
Bilfingen 19:56:00
-
Königsbach(Baden) 19:58:00
-
Wilferdingen-Singen 20:01:00
-
Kleinsteinbach 20:04:00
-
Söllingen Kapellenstraße 20:07:00
-
Söllingen(b Karlsr) 20:08:00
-
Söllingen Reetzstr. 20:09:00
-
Berghausen Am Stadion 20:12:00
-
Berghausen(Baden) 20:13:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 20:16:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 20:17:00
-
Grötzingen Oberausstraße 20:20:00
-
Grötzingen 20:21:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 20:23:00
-
Karlsruhe-Durlach 20:25:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 20:27:00
-
Weinweg, Karlsruhe 20:28:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 20:30:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 20:32:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 20:33:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 20:35:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 20:36:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 20:38:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 20:40:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 20:41:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 20:43:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 20:44:00
-
Karlsruhe Entenfang 20:45:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 20:47:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 20:48:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 20:49:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 20:51:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 20:52:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 20:53:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 20:54:00
-
Maxau 20:59:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 21:01:00
-
Maximiliansau West 21:02:00
-
Wörth(Rhein) 21:04:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 21:09:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 21:10:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 21:11:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 21:13:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 21:14:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 21:15:00