Bahnhof in Bad Wildbad
Ladestrasse 25,
75323Bad Wildbad
The next departure is direction Bad Wildbad Kurpark.
Route:
-
Bad Wildbad Bf
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 11:51:00
-
Bad Wildbad Kurpark 11:52:00
Route:
-
Bahnhof, Bad Wildbad
-
Calmbach Bahnhof, Bad Wildbad 11:59:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 12:00:00
-
Calmbach Lindenplatz, Bad Wildbad 12:01:00
-
Calmbach Kleinenztalstraße, Bad Wildbad 12:02:00
-
Calmbach Fischau, Bad Wildbad 12:03:00
-
Calmbach Freibad, Bad Wildbad 12:04:00
-
Calmbach Kleinenzhof, Bad Wildbad 12:07:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 12:10:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 12:11:00
-
Würzbach Kreuzung, Oberreichenbach (Württ) 12:12:00
-
Würzbach Ortsende/Calwer Str., Oberreichenbach (Wü 12:13:00
-
Würzbach Wilfling, Oberreichenbach (Württ) 12:13:00
-
Würzbach Rathaus, Oberreichenbach (Württ) 12:13:00
-
Würzbach Naislach, Oberreichenbach (Württ) 12:13:00
-
Agenbach Blumenstr., Neuweiler 12:16:00
-
Agenbach Sonnenhalde, Neuweiler 12:16:00
-
Oberkollwangen Feuerwehr, Neuweiler 12:18:00
-
Breitenberg Hirsch, Neuweiler 12:20:00
-
Breitenberg Kirche, Neuweiler 12:20:00
-
Rathaus, Neuweiler 12:24:00
Route:
-
Bahnhof, Bad Wildbad
-
Bismarckinsel, Bad Wildbad 11:55:00
-
Vital Therme, Bad Wildbad 12:00:00
-
Bätznerstr. 130, Bad Wildbad 12:00:00
-
Sonnenweg, Bad Wildbad 12:00:00
-
Hochwiese, Bad Wildbad 12:00:00
-
Hochwiesenstraße, Bad Wildbad 12:00:00
-
Jahnweg, Bad Wildbad 12:00:00
-
Heslachweg, Bad Wildbad 12:00:00
-
Windhofbrücke, Bad Wildbad 12:00:00
-
Wildb. Ziegelhütte/Sportplatz, Bad Wildbad 12:05:00
-
Windhof, Bad Wildbad 12:05:00
-
Silcherstraße, Bad Wildbad 12:05:00
-
Neue Steige/Silcherstraße, Bad Wildbad 12:05:00
-
Neue Steige 7, Bad Wildbad 12:05:00
-
Olgastraße/Forstamt, Bad Wildbad 12:05:00
-
Hallenbad/Gymn., Bad Wildbad 12:07:00
-
Paulinenstr., Bad Wildbad 12:07:00
-
Berufsförderwerk, Bad Wildbad 12:08:00
-
Waldfriedhof, Bad Wildbad 12:08:00
Route:
-
Bahnhof, Bad Wildbad
-
Kurpark (Bus), Bad Wildbad 12:05:00
-
Ziegelsteigle, Bad Wildbad 12:07:00
-
Windhof, Bad Wildbad 12:08:00
-
Lautenhof, Bad Wildbad 12:10:00
-
Zeltplatz, Bad Wildbad 12:11:00
-
Christophshof, Bad Wildbad 12:12:00
-
Waldluft, Bad Wildbad 12:13:00
-
Sprollenhaus Aitergrund, Bad Wildbad 12:14:00
-
Sprollenhaus Bais, Bad Wildbad 12:15:00
-
Sprollenhaus Friedhof, Bad Wildbad 12:17:00
-
Sprollenhaus Schule, Bad Wildbad 12:17:00
-
Sprollenhaus Dorfplatz, Bad Wildbad 12:18:00
-
Kaltenbronn, Gernsbach 12:22:00
-
Kaltenbronn Schwarzmisshütte, Gernsbach 12:24:00
Route:
-
Bahnhof, Bad Wildbad
-
Kernerstr./Tankstelle, Bad Wildbad 12:03:00
-
Windhof, Bad Wildbad 12:04:00
-
Lautenhof, Bad Wildbad 12:06:00
-
Zeltplatz, Bad Wildbad 12:08:00
-
Waldluft, Bad Wildbad 12:10:00
-
Sprollenhaus Aitergrund, Bad Wildbad 12:11:00
-
Sprollenhaus Bais, Bad Wildbad 12:12:00
-
Sprollenhaus Friedhof, Bad Wildbad 12:13:00
-
Sprollenhaus Schule, Bad Wildbad 12:14:00
-
Sprollenhaus Sprollenmühle, Bad Wildbad 12:15:00
-
Sprollenhaus Kohlhäusle, Bad Wildbad 12:16:00
-
Nonnenmiß Nord, Bad Wildbad 12:17:00
-
Nonnenmiß Grüner Baum, Enzklösterle 12:17:00
-
Nonnenmiß Fabrik, Bad Wildbad 12:18:00
-
Schneckentalweg, Enzklösterle 12:19:00
-
Adventure Golfpark, Enzklösterle 12:21:00
-
Hetschelhof, Enzklösterle 12:22:00
-
Köhlerweg, Enzklösterle 12:23:00
-
Mittelenztal, Enzklösterle 12:24:00
-
Gompelscheuer, Enzklösterle 12:26:00
-
Poppeltal Eschentalweg, Enzklösterle 12:29:00
-
Urnagold B294, Seewald 12:34:00
-
Besenfeld Friedhof, Seewald 12:35:00
-
Besenfeld Altes Rathaus, Seewald 12:37:00
-
Besenfeld Oberwiesenhof, Seewald 12:38:00
-
Igelsberg Abzw., Freudenstadt 12:42:00
-
Abzw. Grüntal, Freudenstadt 12:46:00
-
Hauptbahnhof, Freudenstadt 12:53:00
-
Landratsamt, Freudenstadt 12:54:00
-
Marktplatz Stadthaus, Freudenstadt 12:56:00
-
Stadtbahnhof/ZOB, Freudenstadt 12:58:00
Route:
-
Hallenbad/Gymn., Bad Wildbad
-
Paulinenstr., Bad Wildbad 12:07:00
-
Berufsförderwerk, Bad Wildbad 12:08:00
-
Waldfriedhof, Bad Wildbad 12:08:00