Bahnhof in Bad Steben
Höller Strasse 14,
95138Bad Steben
The next departure is direction Ortsmitte, Presseck.
Route:
-
Bahnhof, Bad Steben
-
Thierbach, Bad Steben 17:33:00
-
Marxgrün Abzw. Bahnhof, Naila 17:35:00
-
Marxgrün Abzw. Siedlung, Naila 17:37:00
-
Oberklingensporn, Naila 17:39:00
-
Froschgrüner Straße, Naila 17:41:00
-
Abzw. Bahnhof, Naila 17:42:00
-
Nordstraße, Schwarzenbach a. Wald 17:52:00
-
Kleindöbra, Schwarzenbach a. Wald 17:54:00
-
Döbra Parkplatz, Schwarzenbach a. Wald 17:56:00
-
Lehsten, Helmbrechts 18:00:00
-
Enchenreuth Ortsmitte, Helmbrechts 18:03:00
-
Wahl, Presseck 18:07:00
-
Heinersreuth, Presseck 18:09:00
-
Abzw. Elbersreuth, Presseck 18:11:00
-
Schnebes, Presseck 18:12:00
-
Sportplatz, Presseck 18:13:00
-
Ortsmitte, Presseck 18:14:00
Route:
-
Bahnhof, Bad Steben
-
Dörflas, Lichtenberg (Oberfranken) 17:32:00
-
Cafe Bellevue, Lichtenberg (Oberfranken) 17:34:00
-
Blechschmidtenhammer Bahnhof, Lichtenberg (Oberfra 17:37:00
-
Untereichenstein/Wolfstein, Issigau 17:39:00
-
Kemlas Saaletal, Issigau 17:42:00
-
Kemlas, Issigau 17:43:00
-
Kemlasstraße, Issigau 17:47:00
-
Hirschberger Straße, Berg (Oberfranken) 17:52:00
-
Tiefengrün, Berg (Oberfranken) 17:56:00
-
Untertiefengrün, Berg (Oberfranken) 17:58:00
-
Lamitz, Köditz 18:02:00
-
Joditz, Köditz 18:05:00
-
Saalenstein, Köditz 18:08:00
-
Brunnenthal, Köditz 18:10:00
-
Unterkotzau, Hof (Saale) 18:13:00
-
Am Milchhof, Hof (Saale) 18:15:00
-
Freiheitshalle/AOK, Hof (Saale) 18:17:00
-
Bergstr., Hof (Saale) 18:23:00
-
Hauptbahnhof, Hof (Saale) 18:24:00
Route:
-
Bad Steben
-
Höllenthal 17:43:00
-
Marxgrün 17:45:00
-
Naila 17:51:00
-
Selbitz 17:56:00
-
Stegenwaldhaus 18:06:00
-
Köditz 18:11:00
-
Hof-Neuhof 18:18:00
-
Hof Hbf 18:22:00
-
Oberkotzau 18:27:00
-
Martinlamitz 18:32:00
-
Kirchenlamitz Ost 18:37:00
-
Marktleuthen 18:40:00
-
Röslau 18:45:00
-
Wunsiedel-Holenbrunn 18:48:00
-
Marktredwitz 18:54:00
-
Waldershof 18:57:00
-
Neusorg 19:03:00
-
Immenreuth 19:11:00
-
Haidenaab-Göppmannsbühl 19:15:00
-
Kirchenlaibach 19:18:00
-
Seybothenreuth 19:24:00
-
Stockau 19:28:00
-
Bayreuth Hbf 19:36:00
Route:
-
Bad Steben
-
Höllenthal 18:43:00
-
Marxgrün 18:45:00
-
Naila 18:51:00
-
Selbitz 18:56:00
-
Rothenbürg 19:04:00
-
Köditz 19:11:00
-
Hof-Neuhof 19:18:00
-
Hof Hbf 19:22:00
-
Oberkotzau 19:27:00
-
Martinlamitz 19:32:00
-
Kirchenlamitz Ost 19:37:00
-
Marktleuthen 19:40:00
-
Röslau 19:45:00
-
Wunsiedel-Holenbrunn 19:48:00
-
Marktredwitz 19:54:00
-
Waldershof 19:57:00
-
Neusorg 20:03:00
-
Immenreuth 20:11:00
-
Haidenaab-Göppmannsbühl 20:15:00
-
Kirchenlaibach 20:18:00
-
Seybothenreuth 20:24:00
-
Stockau 20:28:00
-
Bayreuth Hbf 20:36:00
Route:
-
Bad Steben
-
Höllenthal 19:43:00
-
Marxgrün 19:45:00
-
Naila 19:51:00
-
Selbitz 19:56:00
-
Stegenwaldhaus 20:07:00
-
Köditz 20:11:00
-
Hof-Neuhof 20:18:00
-
Hof Hbf 20:22:00
-
Oberkotzau 20:27:00
-
Martinlamitz 20:32:00
-
Kirchenlamitz Ost 20:37:00
-
Marktleuthen 20:40:00
-
Röslau 20:45:00
-
Wunsiedel-Holenbrunn 20:48:00
-
Marktredwitz 20:55:00
Route:
-
Bad Steben
-
Höllenthal 20:43:00
-
Marxgrün 20:45:00
-
Naila 20:51:00
-
Selbitz 20:56:00
-
Rothenbürg 21:05:00
-
Köditz 21:12:00
-
Hof-Neuhof 21:19:00
-
Hof Hbf 21:23:00
-
Oberkotzau 21:28:00
-
Martinlamitz 21:33:00
-
Kirchenlamitz Ost 21:38:00
-
Marktleuthen 21:41:00
-
Röslau 21:46:00
-
Wunsiedel-Holenbrunn 21:49:00
-
Marktredwitz 21:55:00