Kronau in Bad Schönborn
Bahnhofstrasse 7,
76669Bad Schönborn
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bad Schönborn Süd 10:06:00
-
Stettfeld-Weiher 10:09:00
-
Ubstadt-Weiher 10:11:00
-
Bruchsal 10:15:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 10:18:00
-
Untergrombach 10:21:00
-
Weingarten(Baden) 10:24:00
-
Karlsruhe-Durlach 10:30:00
-
Karlsruhe Hbf 10:36:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Mingolsheim Volksbank, Bad Schönborn 10:11:00
-
Mingolsheim Rochus-Klinik, Bad Schönborn 10:13:00
-
Mingolsheim Thermarium, Bad Schönborn 10:14:00
-
Mingolsheim Schettler-Weil-Klinik, Bad Schönborn 10:15:00
-
Freibad, Östringen 10:19:00
-
Alte Post, Östringen 10:22:00
-
Östringen Mitte 10:24:00
-
Oberdorf, Östringen 10:26:00
-
Mühlhausener Straße, Östringen 10:28:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 10:24:00
-
Wiesloch-Walldorf 10:28:00
-
St Ilgen-Sandhausen 10:33:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 10:37:00
-
Heidelberg Hbf 10:41:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 10:45:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 10:50:00
-
Mannheim-Seckenheim 10:53:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 10:55:00
-
Mannheim Hbf 11:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 11:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 11:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 11:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 11:16:00
-
Limburgerhof 11:19:00
-
Schifferstadt 11:23:00
-
Schifferstadt Süd 11:26:00
-
Speyer Nord-West 11:30:00
-
Speyer Hbf 11:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 11:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 11:37:00
-
Lingenfeld 11:41:00
-
Germersheim 11:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 11:51:00
-
Rheinsheim 11:54:00
-
Philippsburg(Baden) 11:58:00
-
Huttenheim 12:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 12:06:00
-
Graben-Neudorf 12:09:00
-
Karlsdorf 12:13:00
-
Bruchsal Am Mantel 12:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 12:18:00
-
Bruchsal 12:21:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bruchsal 10:28:00
-
Karlsruhe-Durlach 10:38:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bad Schönborn Süd 10:37:00
-
Stettfeld-Weiher 10:39:00
-
Ubstadt-Weiher 10:42:00
-
Bruchsal 10:46:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Wiesloch-Walldorf 10:43:00
-
Heidelberg Hbf 10:51:00