Kronau in Bad Schönborn
Bahnhofstrasse 7,
76669Bad Schönborn
The next departure is direction Mannheim Hbf.
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 04:50:00
-
Wiesloch-Walldorf 04:54:00
-
St Ilgen-Sandhausen 04:58:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 05:02:00
-
Heidelberg Hbf 05:05:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 05:09:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 05:13:00
-
Mannheim-Seckenheim 05:15:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 05:18:00
-
Mannheim Hbf 05:23:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 05:28:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 05:31:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 05:34:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 05:36:00
-
Limburgerhof 05:39:00
-
Schifferstadt 05:42:00
-
Böhl-Iggelheim 05:50:00
-
Haßloch(Pfalz) 05:53:00
-
Neustadt-Böbig 06:00:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 06:02:00
-
Lambrecht(Pfalz) 06:08:00
-
Neidenfels 06:11:00
-
Weidenthal 06:15:00
-
Frankenstein(Pfalz) 06:19:00
-
Hochspeyer 06:23:00
-
Kaiserslautern Hbf 06:32:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 04:50:00
-
Wiesloch-Walldorf 04:54:00
-
St Ilgen-Sandhausen 04:58:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 05:02:00
-
Heidelberg Hbf 05:05:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 05:09:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 05:13:00
-
Mannheim-Seckenheim 05:15:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 05:18:00
-
Mannheim Hbf 05:23:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 05:28:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 05:31:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 05:34:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 05:36:00
-
Limburgerhof 05:39:00
-
Schifferstadt 05:42:00
-
Schifferstadt Süd 05:47:00
-
Speyer Nord-West 05:51:00
-
Speyer Hbf 05:54:00
-
Berghausen(Pfalz) 05:58:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 06:00:00
-
Lingenfeld 06:05:00
-
Germersheim 06:09:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 06:19:00
-
Rheinsheim 06:22:00
-
Philippsburg(Baden) 06:25:00
-
Huttenheim 06:29:00
-
Graben-Neudorf Nord 06:32:00
-
Graben-Neudorf 06:34:00
-
Karlsdorf 06:39:00
-
Bruchsal Am Mantel 06:41:00
-
Bruchsal Sportzentrum 06:43:00
-
Bruchsal 06:46:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bad Schönborn Süd 04:56:00
-
Stettfeld-Weiher 04:59:00
-
Ubstadt-Weiher 05:01:00
-
Bruchsal 05:05:00
-
Karlsruhe-Durlach 05:16:00
-
Karlsruhe Hbf 05:22:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 05:17:00
-
Wiesloch-Walldorf 05:21:00
-
St Ilgen-Sandhausen 05:25:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 05:28:00
-
Heidelberg Hbf 05:33:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 05:38:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 05:42:00
-
Mannheim-Seckenheim 05:45:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 05:47:00
-
Mannheim Hbf 05:52:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bruchsal 05:28:00
-
Karlsruhe-Durlach 05:38:00
-
Karlsruhe Hbf 05:44:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bad Schönborn Süd 05:35:00
-
Stettfeld-Weiher 05:37:00
-
Ubstadt-Weiher 05:39:00
-
Bruchsal 05:43:00
-
Untergrombach 05:47:00
-
Weingarten(Baden) 05:50:00
-
Karlsruhe-Durlach 05:55:00
-
Karlsruhe Hbf 05:59:00