Kronau in Bad Schönborn
Bahnhofstrasse 7,
76669Bad Schönborn
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bad Schönborn Süd 16:37:00
-
Stettfeld-Weiher 16:39:00
-
Ubstadt-Weiher 16:41:00
-
Bruchsal 16:45:00
-
Karlsruhe-Durlach 16:55:00
-
Karlsruhe Hbf 17:00:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Bahnhofstraße, Kronau 16:47:00
-
Ortsmitte, Kronau 16:48:00
-
Mozartstraße, Kronau 16:50:00
-
Kirrlach Hinterfeld, Waghäusel 16:56:00
-
Kirrlach Kreuzstraße, Waghäusel 16:57:00
-
Kirrlach Am Kreuz, Waghäusel 16:58:00
-
Kirrlach Schillerschule, Waghäusel 17:00:00
-
Kirrlach Obere Bachstraße, Waghäusel 17:01:00
-
Kirrlach Taunusstraße, Waghäusel 17:02:00
-
Kirrlach Bruchsaler Straße, Waghäusel 17:03:00
-
Kirrlach Waldpark, Waghäusel 17:05:00
-
Haslacher Straße, Waghäusel 17:08:00
-
Bahnhof, Waghäusel 17:10:00
-
Wiesental Weinbrennerstraße, Waghäusel 17:12:00
-
Verteilerzentrum, Waghäusel 17:14:00
-
Alter Messplatz, Philippsburg 17:19:00
-
Schulzentrum, Philippsburg 17:20:00
-
Marktplatz, Philippsburg 17:22:00
-
Rheinsheim Festplatz, Philippsburg 17:28:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Bahnhofstraße, Kronau 16:51:00
-
Ortsmitte, Kronau 16:52:00
-
Mozartstraße, Kronau 16:54:00
-
Gewerbegebiet Heidig, Kronau 16:56:00
-
Weiher Unterdorf, Ubstadt-Weiher 16:59:00
-
Weiher Ortsmitte, Ubstadt-Weiher 17:00:00
-
Weiher Oberdorf, Ubstadt-Weiher 17:02:00
-
Weiher Hardtsee, Ubstadt-Weiher 17:04:00
-
Ubstadt Stachus, Ubstadt-Weiher 17:06:00
-
Haydnstraße, Bruchsal 17:09:00
-
Krankenhaus/B3, Bruchsal 17:11:00
-
Schloss, Bruchsal 17:12:00
-
Schlossstraße, Bruchsal 17:14:00
-
Bahnhof, Bruchsal 17:17:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 16:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 16:58:00
-
St Ilgen-Sandhausen 17:02:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 17:06:00
-
Heidelberg Hbf 17:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 17:15:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 17:20:00
-
Mannheim Hbf 17:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 17:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 17:35:00
-
Limburgerhof 17:41:00
-
Schifferstadt 17:46:00
-
Schifferstadt Süd 17:50:00
-
Speyer Nord-West 17:54:00
-
Speyer Hbf 17:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 18:00:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 18:02:00
-
Lingenfeld 18:05:00
-
Germersheim 18:09:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 18:16:00
-
Sondernheim 18:19:00
-
Bellheim Bf 18:24:00
-
Rülzheim Bf 18:27:00
-
Rheinzabern Bf 18:31:00
-
Jockgrim Bf 18:35:00
-
Wörth(Rhein) 18:40:00
-
Karlsruhe Hbf 18:50:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Mingolsheim Bruchsaler Straße, Bad Schönborn 16:59:00
-
Langenbrücken Polizei, Bad Schönborn 17:01:00
-
Langenbrücken Ochsen, Bad Schönborn 17:02:00
-
Langenbrücken Südring, Bad Schönborn 17:04:00
-
Stettfeld Löwenplatz, Ubstadt-Weiher 17:08:00
-
Stettfeld (Baden) Bahnhof, Ubstadt-Weiher 17:09:00
-
Ubstadt Stettfelder Straße, Ubstadt-Weiher 17:12:00
-
Ubstadt Rathaus, Ubstadt-Weiher 17:14:00
-
Haydnstraße, Bruchsal 17:18:00
-
Krankenhaus/B3, Bruchsal 17:20:00
-
Schloss, Bruchsal 17:21:00
-
Schlossstraße, Bruchsal 17:23:00
-
Bahnhof, Bruchsal 17:26:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Mingolsheim Volksbank, Bad Schönborn 17:04:00
-
Mingolsheim Kurpark, Bad Schönborn 17:05:00
-
Freibad, Östringen 17:09:00
-
Alte Post, Östringen 17:12:00
-
Östringen Mitte 17:14:00
-
Oberdorf, Östringen 17:16:00
-
Mühlhausener Straße, Östringen 17:18:00