Kronau in Bad Schönborn
Bahnhofstrasse 7,
76669Bad Schönborn
The next departure is direction Heidelberg Hbf.
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 08:46:00
-
Wiesloch-Walldorf 08:50:00
-
St Ilgen-Sandhausen 08:54:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 08:58:00
-
Heidelberg Hbf 09:01:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Bahnhofstraße, Kronau 08:51:00
-
Ortsmitte, Kronau 08:52:00
-
Mozartstraße, Kronau 08:54:00
-
Gewerbegebiet Heidig, Kronau 08:56:00
-
Weiher Unterdorf, Ubstadt-Weiher 08:59:00
-
Weiher Ortsmitte, Ubstadt-Weiher 09:00:00
-
Weiher Oberdorf, Ubstadt-Weiher 09:02:00
-
Weiher Hardtsee, Ubstadt-Weiher 09:04:00
-
Ubstadt Stachus, Ubstadt-Weiher 09:06:00
-
Haydnstraße, Bruchsal 09:09:00
-
Krankenhaus/B3, Bruchsal 09:11:00
-
Schloss, Bruchsal 09:12:00
-
Schlossstraße, Bruchsal 09:14:00
-
Bahnhof, Bruchsal 09:17:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 08:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 08:58:00
-
St Ilgen-Sandhausen 09:02:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 09:06:00
-
Heidelberg Hbf 09:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 09:15:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 09:19:00
-
Mannheim Hbf 09:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 09:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 09:35:00
-
Limburgerhof 09:41:00
-
Schifferstadt 09:46:00
-
Schifferstadt Süd 09:50:00
-
Speyer Nord-West 09:54:00
-
Speyer Hbf 09:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 10:00:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 10:02:00
-
Lingenfeld 10:05:00
-
Germersheim 10:09:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 10:16:00
-
Sondernheim 10:19:00
-
Bellheim Bf 10:25:00
-
Rülzheim Bf 10:28:00
-
Rheinzabern Bf 10:31:00
-
Jockgrim Bf 10:35:00
-
Wörth(Rhein) 10:40:00
-
Karlsruhe Hbf 10:50:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Mingolsheim Bruchsaler Straße, Bad Schönborn 08:59:00
-
Langenbrücken Polizei, Bad Schönborn 09:01:00
-
Langenbrücken Ochsen, Bad Schönborn 09:02:00
-
Langenbrücken Südring, Bad Schönborn 09:04:00
-
Stettfeld Löwenplatz, Ubstadt-Weiher 09:08:00
-
Stettfeld (Baden) Bahnhof, Ubstadt-Weiher 09:09:00
-
Ubstadt Stettfelder Straße, Ubstadt-Weiher 09:12:00
-
Ubstadt Rathaus, Ubstadt-Weiher 09:14:00
-
Haydnstraße, Bruchsal 09:18:00
-
Krankenhaus/B3, Bruchsal 09:20:00
-
Schloss, Bruchsal 09:21:00
-
Schlossstraße, Bruchsal 09:23:00
-
Bahnhof, Bruchsal 09:26:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Mingolsheim Volksbank, Bad Schönborn 09:04:00
-
Mingolsheim Kurpark, Bad Schönborn 09:05:00
-
Freibad, Östringen 09:09:00
-
Alte Post, Östringen 09:12:00
-
Östringen Mitte 09:14:00
-
Oberdorf, Östringen 09:16:00
-
Mühlhausener Straße, Östringen 09:18:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bad Schönborn Süd 09:06:00
-
Stettfeld-Weiher 09:09:00
-
Ubstadt-Weiher 09:11:00
-
Bruchsal 09:15:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 09:18:00
-
Untergrombach 09:21:00
-
Weingarten(Baden) 09:24:00
-
Karlsruhe-Durlach 09:30:00
-
Karlsruhe Hbf 09:36:00