Kronau in Bad Schönborn
Bahnhofstrasse 7,
76669Bad Schönborn
The next departure is direction Bruchsal.
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bad Schönborn Süd 17:36:00
-
Stettfeld-Weiher 17:39:00
-
Ubstadt-Weiher 17:41:00
-
Bruchsal 17:45:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Bahnhofstraße, Kronau 17:47:00
-
Ortsmitte, Kronau 17:48:00
-
Mozartstraße, Kronau 17:50:00
-
Kirrlach Hinterfeld, Waghäusel 17:56:00
-
Kirrlach Kreuzstraße, Waghäusel 17:57:00
-
Kirrlach Am Kreuz, Waghäusel 17:58:00
-
Kirrlach Schillerschule, Waghäusel 18:00:00
-
Kirrlach Obere Bachstraße, Waghäusel 18:01:00
-
Kirrlach Taunusstraße, Waghäusel 18:02:00
-
Kirrlach Bruchsaler Straße, Waghäusel 18:03:00
-
Kirrlach Waldpark, Waghäusel 18:05:00
-
Haslacher Straße, Waghäusel 18:08:00
-
Bahnhof, Waghäusel 18:10:00
-
Wiesental Weinbrennerstraße, Waghäusel 18:12:00
-
Verteilerzentrum, Waghäusel 18:14:00
-
Alter Messplatz, Philippsburg 18:19:00
-
Schulzentrum, Philippsburg 18:20:00
-
Marktplatz, Philippsburg 18:22:00
-
Rheinsheim Festplatz, Philippsburg 18:28:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Bahnhofstraße, Kronau 17:51:00
-
Ortsmitte, Kronau 17:52:00
-
Mozartstraße, Kronau 17:54:00
-
Gewerbegebiet Heidig, Kronau 17:56:00
-
Weiher Unterdorf, Ubstadt-Weiher 17:59:00
-
Weiher Ortsmitte, Ubstadt-Weiher 18:00:00
-
Weiher Oberdorf, Ubstadt-Weiher 18:02:00
-
Weiher Hardtsee, Ubstadt-Weiher 18:04:00
-
Ubstadt Stachus, Ubstadt-Weiher 18:06:00
-
Haydnstraße, Bruchsal 18:09:00
-
Krankenhaus/B3, Bruchsal 18:11:00
-
Schloss, Bruchsal 18:12:00
-
Schlossstraße, Bruchsal 18:14:00
-
Bahnhof, Bruchsal 18:17:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 17:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 17:58:00
-
St Ilgen-Sandhausen 18:02:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 18:06:00
-
Heidelberg Hbf 18:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 18:16:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 18:20:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 18:25:00
-
Mannheim Hbf 18:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 18:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 18:35:00
-
Limburgerhof 18:41:00
-
Schifferstadt 18:46:00
-
Schifferstadt Süd 18:50:00
-
Speyer Nord-West 18:54:00
-
Speyer Hbf 18:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 18:59:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 19:01:00
-
Lingenfeld 19:05:00
-
Germersheim 19:09:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Mingolsheim Bruchsaler Straße, Bad Schönborn 17:59:00
-
Langenbrücken Polizei, Bad Schönborn 18:01:00
-
Langenbrücken Ochsen, Bad Schönborn 18:02:00
-
Langenbrücken Südring, Bad Schönborn 18:04:00
-
Stettfeld Löwenplatz, Ubstadt-Weiher 18:08:00
-
Stettfeld (Baden) Bahnhof, Ubstadt-Weiher 18:09:00
-
Ubstadt Stettfelder Straße, Ubstadt-Weiher 18:12:00
-
Ubstadt Rathaus, Ubstadt-Weiher 18:14:00
-
Haydnstraße, Bruchsal 18:18:00
-
Krankenhaus/B3, Bruchsal 18:20:00
-
Schloss, Bruchsal 18:21:00
-
Schlossstraße, Bruchsal 18:23:00
-
Bahnhof, Bruchsal 18:26:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Mingolsheim Volksbank, Bad Schönborn 18:04:00
-
Mingolsheim Kurpark, Bad Schönborn 18:05:00
-
Freibad, Östringen 18:09:00
-
Alte Post, Östringen 18:12:00
-
Östringen Mitte 18:14:00
-
Oberdorf, Östringen 18:16:00
-
Mühlhausener Straße, Östringen 18:18:00