Kronau in Bad Schönborn
Bahnhofstrasse 7,
76669Bad Schönborn
The next departure is direction Bruchsal.
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bad Schönborn Süd 20:37:00
-
Stettfeld-Weiher 20:39:00
-
Ubstadt-Weiher 20:41:00
-
Bruchsal 20:45:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 20:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 20:58:00
-
St Ilgen-Sandhausen 21:02:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 21:07:00
-
Heidelberg Hbf 21:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 21:15:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 21:19:00
-
Mannheim-Seckenheim 21:22:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 21:25:00
-
Mannheim Hbf 21:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 21:39:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 21:41:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 21:44:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 21:47:00
-
Limburgerhof 21:50:00
-
Schifferstadt 21:55:00
-
Schifferstadt Süd 22:01:00
-
Speyer Nord-West 22:05:00
-
Speyer Hbf 22:07:00
-
Berghausen(Pfalz) 22:11:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 22:13:00
-
Lingenfeld 22:17:00
-
Germersheim 22:21:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 22:23:00
-
Rheinsheim 22:27:00
-
Philippsburg(Baden) 22:30:00
-
Huttenheim 22:33:00
-
Graben-Neudorf Nord 22:36:00
-
Graben-Neudorf 22:39:00
-
Karlsdorf 22:51:00
-
Bruchsal Am Mantel 22:53:00
-
Bruchsal Sportzentrum 22:55:00
-
Bruchsal 22:59:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 20:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 20:58:00
-
St Ilgen-Sandhausen 21:02:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 21:07:00
-
Heidelberg Hbf 21:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 21:15:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 21:19:00
-
Mannheim-Seckenheim 21:22:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 21:25:00
-
Mannheim Hbf 21:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 21:39:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 21:41:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 21:44:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 21:47:00
-
Limburgerhof 21:50:00
-
Schifferstadt 21:55:00
-
Schifferstadt Süd 22:01:00
-
Speyer Nord-West 22:05:00
-
Speyer Hbf 22:07:00
-
Berghausen(Pfalz) 22:11:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 22:13:00
-
Lingenfeld 22:17:00
-
Germersheim 22:21:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 22:23:00
-
Rheinsheim 22:27:00
-
Philippsburg(Baden) 22:30:00
-
Huttenheim 22:33:00
-
Graben-Neudorf Nord 22:36:00
-
Graben-Neudorf 22:39:00
-
Karlsdorf 22:51:00
-
Bruchsal Am Mantel 22:53:00
-
Bruchsal Sportzentrum 22:55:00
-
Bruchsal 22:59:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Mingolsheim Volksbank, Bad Schönborn 21:02:00
-
Mingolsheim Kurpark, Bad Schönborn 21:03:00
-
Freibad, Östringen 21:07:00
-
Alte Post, Östringen 21:10:00
-
Östringen Mitte 21:12:00
-
Oberdorf, Östringen 21:14:00
-
Mühlhausener Straße, Östringen 21:16:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bad Schönborn Süd 21:06:00
-
Stettfeld-Weiher 21:08:00
-
Ubstadt-Weiher 21:11:00
-
Bruchsal 21:14:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 21:18:00
-
Untergrombach 21:21:00
-
Weingarten(Baden) 21:24:00
-
Karlsruhe-Durlach 21:30:00
-
Karlsruhe Hbf 21:38:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bruchsal 21:26:00
-
Karlsruhe-Durlach 21:37:00