Kronau in Bad Schönborn
Bahnhofstrasse 7,
76669Bad Schönborn
The next departure is direction Rheinsheim.
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Bahnhofstraße, Kronau 12:47:00
-
Ortsmitte, Kronau 12:48:00
-
Mozartstraße, Kronau 12:50:00
-
Kirrlach Hinterfeld, Waghäusel 12:56:00
-
Kirrlach Kreuzstraße, Waghäusel 12:57:00
-
Kirrlach Am Kreuz, Waghäusel 12:58:00
-
Kirrlach Schillerschule, Waghäusel 13:00:00
-
Kirrlach Obere Bachstraße, Waghäusel 13:01:00
-
Kirrlach Taunusstraße, Waghäusel 13:02:00
-
Kirrlach Bruchsaler Straße, Waghäusel 13:03:00
-
Kirrlach Waldpark, Waghäusel 13:05:00
-
Haslacher Straße, Waghäusel 13:08:00
-
Bahnhof, Waghäusel 13:10:00
-
Wiesental Weinbrennerstraße, Waghäusel 13:12:00
-
Verteilerzentrum, Waghäusel 13:14:00
-
Alter Messplatz, Philippsburg 13:19:00
-
Schulzentrum, Philippsburg 13:20:00
-
Marktplatz, Philippsburg 13:22:00
-
Rheinsheim Festplatz, Philippsburg 13:28:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Bahnhofstraße, Kronau 12:51:00
-
Ortsmitte, Kronau 12:52:00
-
Mozartstraße, Kronau 12:54:00
-
Gewerbegebiet Heidig, Kronau 12:56:00
-
Weiher Unterdorf, Ubstadt-Weiher 12:59:00
-
Weiher Ortsmitte, Ubstadt-Weiher 13:00:00
-
Weiher Oberdorf, Ubstadt-Weiher 13:02:00
-
Weiher Hardtsee, Ubstadt-Weiher 13:04:00
-
Ubstadt Stachus, Ubstadt-Weiher 13:06:00
-
Haydnstraße, Bruchsal 13:09:00
-
Krankenhaus/B3, Bruchsal 13:11:00
-
Schloss, Bruchsal 13:12:00
-
Schlossstraße, Bruchsal 13:14:00
-
Bahnhof, Bruchsal 13:17:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 12:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 12:59:00
-
St Ilgen-Sandhausen 13:02:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 13:06:00
-
Heidelberg Hbf 13:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 13:16:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 13:20:00
-
Mannheim Hbf 13:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 13:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 13:35:00
-
Limburgerhof 13:41:00
-
Schifferstadt 13:46:00
-
Schifferstadt Süd 13:50:00
-
Speyer Nord-West 13:54:00
-
Speyer Hbf 13:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 14:00:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 14:02:00
-
Lingenfeld 14:05:00
-
Germersheim 14:09:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 14:16:00
-
Sondernheim 14:19:00
-
Bellheim Bf 14:25:00
-
Rülzheim Bf 14:28:00
-
Rheinzabern Bf 14:31:00
-
Jockgrim Bf 14:35:00
-
Wörth(Rhein) 14:40:00
-
Karlsruhe Hbf 14:50:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Mingolsheim Volksbank, Bad Schönborn 13:04:00
-
Mingolsheim Kurpark, Bad Schönborn 13:05:00
-
Freibad, Östringen 13:09:00
-
Alte Post, Östringen 13:12:00
-
Östringen Mitte 13:14:00
-
Oberdorf, Östringen 13:16:00
-
Mühlhausener Straße, Östringen 13:18:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bad Schönborn Süd 13:06:00
-
Stettfeld-Weiher 13:09:00
-
Ubstadt-Weiher 13:11:00
-
Bruchsal 13:15:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 13:18:00
-
Untergrombach 13:21:00
-
Weingarten(Baden) 13:24:00
-
Karlsruhe-Durlach 13:30:00
-
Karlsruhe Hbf 13:36:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Mingolsheim Volksbank, Bad Schönborn 13:12:00
-
Mingolsheim Kurpark, Bad Schönborn 13:13:00
-
Freibad, Östringen 13:17:00
-
Alte Post, Östringen 13:20:00
-
Östringen Mitte 13:22:00
-
Oberdorf, Östringen 13:24:00
-
Mühlhausener Straße, Östringen 13:26:00