Kronau in Bad Schönborn
Bahnhofstrasse 7,
76669Bad Schönborn
The next departure is direction Bruchsal.
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bad Schönborn Süd 23:13:00
-
Stettfeld-Weiher 23:15:00
-
Ubstadt-Weiher 23:17:00
-
Bruchsal 23:23:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 23:22:00
-
Wiesloch-Walldorf 23:30:00
-
St Ilgen-Sandhausen 23:34:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 23:38:00
-
Heidelberg Hbf 23:42:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 23:48:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 23:52:00
-
Mannheim-Seckenheim 23:55:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 23:57:00
-
Mannheim Hbf 00:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 00:15:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 00:19:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 00:22:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 00:24:00
-
Limburgerhof 00:27:00
-
Schifferstadt 00:30:00
-
Böhl-Iggelheim 00:35:00
-
Haßloch(Pfalz) 00:38:00
-
Neustadt-Böbig 00:43:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 00:46:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Wiesloch-Walldorf 23:42:00
-
Heidelberg Hbf 23:50:00
-
Mannheim Hbf 00:06:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bad Schönborn Süd 23:43:00
-
Stettfeld-Weiher 23:46:00
-
Ubstadt-Weiher 23:48:00
-
Bruchsal 23:52:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 23:59:00
-
Untergrombach 00:02:00
-
Weingarten(Baden) 00:05:00
-
Karlsruhe-Durlach 00:11:00
-
Karlsruhe Hbf 00:17:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bad Schönborn Süd 23:43:00
-
Stettfeld-Weiher 23:46:00
-
Ubstadt-Weiher 23:48:00
-
Bruchsal 23:52:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 23:59:00
-
Untergrombach 00:02:00
-
Weingarten(Baden) 00:05:00
-
Karlsruhe-Durlach 00:11:00
-
Karlsruhe Hbf 00:17:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 23:56:00
-
Wiesloch-Walldorf 00:00:00
-
St Ilgen-Sandhausen 00:04:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 00:07:00
-
Heidelberg Hbf 00:11:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 00:16:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 00:20:00
-
Mannheim-Seckenheim 00:23:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 00:25:00
-
Mannheim Hbf 00:30:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 00:35:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 00:38:00