Kronau in Bad Schönborn
Bahnhofstrasse 7,
76669Bad Schönborn
The next departure is direction Rheinsheim.
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Bahnhofstraße, Kronau 14:47:00
-
Ortsmitte, Kronau 14:48:00
-
Mozartstraße, Kronau 14:50:00
-
Kirrlach Hinterfeld, Waghäusel 14:56:00
-
Kirrlach Kreuzstraße, Waghäusel 14:57:00
-
Kirrlach Am Kreuz, Waghäusel 14:58:00
-
Kirrlach Schillerschule, Waghäusel 15:00:00
-
Kirrlach Obere Bachstraße, Waghäusel 15:01:00
-
Kirrlach Taunusstraße, Waghäusel 15:02:00
-
Kirrlach Bruchsaler Straße, Waghäusel 15:03:00
-
Kirrlach Waldpark, Waghäusel 15:05:00
-
Haslacher Straße, Waghäusel 15:08:00
-
Bahnhof, Waghäusel 15:10:00
-
Wiesental Weinbrennerstraße, Waghäusel 15:12:00
-
Verteilerzentrum, Waghäusel 15:14:00
-
Alter Messplatz, Philippsburg 15:19:00
-
Schulzentrum, Philippsburg 15:20:00
-
Marktplatz, Philippsburg 15:22:00
-
Rheinsheim Festplatz, Philippsburg 15:28:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Bahnhofstraße, Kronau 14:51:00
-
Ortsmitte, Kronau 14:52:00
-
Mozartstraße, Kronau 14:54:00
-
Gewerbegebiet Heidig, Kronau 14:56:00
-
Weiher Unterdorf, Ubstadt-Weiher 15:00:00
-
Weiher Ortsmitte, Ubstadt-Weiher 15:01:00
-
Weiher Oberdorf, Ubstadt-Weiher 15:02:00
-
Weiher Hardtsee, Ubstadt-Weiher 15:03:00
-
Ubstadt Ort, Ubstadt-Weiher 15:05:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 14:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 14:58:00
-
St Ilgen-Sandhausen 15:02:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 15:06:00
-
Heidelberg Hbf 15:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 15:15:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 15:19:00
-
Mannheim Hbf 15:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 15:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 15:35:00
-
Limburgerhof 15:41:00
-
Schifferstadt 15:46:00
-
Schifferstadt Süd 15:50:00
-
Speyer Nord-West 15:54:00
-
Speyer Hbf 15:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 16:00:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 16:02:00
-
Lingenfeld 16:05:00
-
Germersheim 16:09:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 16:16:00
-
Sondernheim 16:19:00
-
Bellheim Bf 16:25:00
-
Rülzheim Bf 16:28:00
-
Rheinzabern Bf 16:31:00
-
Jockgrim Bf 16:35:00
-
Wörth(Rhein) 16:40:00
-
Karlsruhe Hbf 16:50:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Mingolsheim Bruchsaler Straße, Bad Schönborn 14:59:00
-
Langenbrücken Polizei, Bad Schönborn 15:01:00
-
Langenbrücken Ochsen, Bad Schönborn 15:02:00
-
Langenbrücken Südring, Bad Schönborn 15:04:00
-
Stettfeld Löwenplatz, Ubstadt-Weiher 15:08:00
-
Stettfeld (Baden) Bahnhof, Ubstadt-Weiher 15:09:00
-
Ubstadt Stettfelder Straße, Ubstadt-Weiher 15:12:00
-
Ubstadt Rathaus, Ubstadt-Weiher 15:14:00
-
Haydnstraße, Bruchsal 15:18:00
-
Krankenhaus/B3, Bruchsal 15:20:00
-
Schloss, Bruchsal 15:21:00
-
Schlossstraße, Bruchsal 15:23:00
-
Bahnhof, Bruchsal 15:26:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Mingolsheim Volksbank, Bad Schönborn 15:04:00
-
Mingolsheim Kurpark, Bad Schönborn 15:05:00
-
Freibad, Östringen 15:09:00
-
Alte Post, Östringen 15:12:00
-
Östringen Mitte 15:14:00
-
Oberdorf, Östringen 15:16:00
-
Mühlhausener Straße, Östringen 15:18:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bad Schönborn Süd 15:06:00
-
Stettfeld-Weiher 15:09:00
-
Ubstadt-Weiher 15:11:00
-
Bruchsal 15:16:00